Impreza została odwołana

W związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem , mając na względzie bezpieczeństwo i zdrowie zawodników , VIII Biegi Uliczne im. Antoniego Nawrockiego + Solec za 50 % zostają odwołane .
250 m
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kusz Oliwia Solec Kujawski 250 m Przedszkole Reksio odwołano
2 Śmieszna Agata Solec Kujawski 250 m Przedszkole Reksio odwołano
3 Śmieszna Amelia Solec Kujawski 250 m Przedszkole Reksio odwołano
4 Zbutowicz Julia Solec Kujawski 250 m Kubusiowy Zakątek odwołano
5 Zbutowicz Lena Solec Kujawski 250 m Przedszkole Promyczek Solec Kujawski odwołano
6 Kudła Anastazja Bydgoszcz 250 m odwołano
7 Lech Franciszek Solec Kujawski 250 m Przedszkole Reksio odwołano
8 Chmiel Michalina Solec Kujawski 250 m Przedszkole Reksio odwołano
9 Zieliński Tymon Bydgoszcz 250 m odwołano
10 Pieprz Tymoteusz Gdańsk 250 m 49 blot odwołano
11 Pachut Zuzanna Bydgoszcz 250 m Ekolaki odwołano
12 Matusiak Daniel Waganiec 250 m odwołano
13 Wójcik Mikołąj Bydgoszcz 250 m odwołano
14 Pietrzak Weronika Włocławek 250 m odwołano
15 Piekut Maksymilian Toruń 250 m odwołano
16 Piekut Tymoteusz Toruń 250 m odwołano
17 Moroszczak LEA Bydgoszcz 250 m UKS Błękitny Delfin odwołano
18 Rygielska Kinga Solec Kujawski 250 m odwołano
19 Kawka Kacper Bydgoszcz 250 m Zaczarowany zakatek odwołano
20 Suplicki Dominik Solec Kujawski 250 m Przedszkole Reksio odwołano
21 Jabłońska Martyna Solec Kujawski 250 m Przedszkole Reksio odwołano
22 Jabłońska Paulina Solec Kujawski 250 m Przedszkole Reksio odwołano
23 Stomska Lena Solec Kujawski 250 m Przedszkole Promyczek Solec Kujawski odwołano
24 Wolak Urszula Solec Kujawski 250 m Przedszkole Promyczek odwołano
25 Dąbkowski Szymon Solec Kujawski 250 m Przedszkole Promyczek odwołano
26 KOWALSKI Bartłomiej Bydgoszcz 250 m odwołano
27 Paczkowski Kuba Solec Kujawski 250 m odwołano
28 Gojło Kalina Toruń 250 m odwołano
29 Gojło Józef Toruń 250 m odwołano
30 Puszcz Tadeusz Solec Kujawski 250 m PĘDZĄCY TADZIK odwołano
31 Dąbrowska Maja Solec Kujawski 250 m Reksio odwołano
32 Chłopot Amelia Solec Kujawski 250 m odwołano
33 Chłopot Alan Solec Kujawski 250 m Szkoła Podstawowa nr 4 odwołano
34 Dąbrowska Lena Solec Kujawski 250 m Grupa skrzat Unia Solec kujawski odwołano
35 Stachowiak Leon Toruń 250 m RUN PaRaDa Kids odwołano
36 Potrzebowska Dagmara Bydgoszcz 250 m ŻÓŁTOKRÓLEWSCY odwołano
37 Dąbkowski Mateusz Solec Kujawski 250 m Szkoła Podstawowa nr 4 odwołano
38 Różyczka Aleksander Bydgoszcz 250 m odwołano
39 Kotula Adam Bydgoszcz 250 m odwołano
40 Okońska Wanda Bydgoszcz 250 m Okońszczaki odwołano
41 Okoński Stefan Bydgoszcz 250 m Okońszczaki odwołano
42 Olszewska Julia Gniewkowo 250 m TG SOKÓŁ GNIEWKOWO odwołano
43 Gackowska Zosia Bydgoszcz 250 m odwołano
44 Mróz Otylia Solec Kujawski 250 m odwołano
45 JANICKI STASIU DĄBROWA 250 m ORLIK DĄBROWA odwołano
46 Kamiński Mikołaj Niemcz 250 m odwołano
47 Szmidt Kamil Solec Kujawski 250 m odwołano
48 Szmidt Jan Solec Kujawski 250 m Grupa skrzat Unia Solec kujawski odwołano
49 Lutowska Pola Bydgoszcz 250 m odwołano
50 Lutowski Filip Bydgoszcz 250 m odwołano
51 Balmas Kacper Ryńsk 250 m odwołano


Wyświetleń: 11093

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ