Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Gliwicach 2020
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szymala Adam Gliwice 11 km opłacono
2 Kuczak Agnieszka Knurów 11 km K B Janusze i Grażynki opłacono
3 Cieśla Krzysztof Gliwice 11 km opłacono
4 kołodziej Jan Knurów 1963 m K B Janusze i Grażynki opłacono
5 kołodziej Anna Knurów 1963 m K B Janusze i Grażynki opłacono
6 Kasprzyk Magdalena Knurów 1963 m K B Janusze i Grażynki opłacono
7 Orzech Michał Knurów 1963 m K B Janusze i Grażynki opłacono
8 Kasprzyk Marcin Knurów 11 km K B Janusze i Grażynki opłacono
9 Augustynowicz Alicja Knurów 1963 m opłacono
10 Wilczek Tomasz Gliwice 11 km opłacono
11 Małkowski Damian Czerwionka-Leszczyny 1963 m opłacono
12 Chęcińska Agnieszka Gliwice 1963 m ETISOFT RUNNING TEAM opłacono
13 Pawlik Aneta Pawlik gliwice 11 km opłacono
14 Baran Daria Baran Gliwice 11 km opłacono
15 Szczurek Wojciech Knurów 11 km Klub Leniwych Biegaczy opłacono
16 Szczurek Lena Knurów 11 km opłacono
17 Kozioł Klaudyna Sierakowice 11 km opłacono
18 Surdel Paweł Surdel Leboszowice 11 km opłacono
19 mroczkowski patryk ornontowice 11 km Socios Silesia opłacono
20 Pieszczyk Michał Gliwice 1963 m opłacono
21 Jaroszyński Krzysztof B(L)ANOWICE 1963 m CWKS B(L)ANOWICE - CHARAKTERNE CHŁOPAKI opłacono
22 Pawlik Michał Gliwice 11 km opłacono
23 Matuszny Barbara Gliwice 11 km Biegaj z trenerami opłacono
24 Wrońska Beata Chorzów 11 km Nasza Szkoła Zabrze opłacono
25 Wójcik Dariusz Żory 1963 m RUNwDAL opłacono
26 Walewski Kamil Gliwice 11 km opłacono
27 Roch Marcin Tarnowskie Góry 11 km opłacono
28 Gońka Monika Gliwice 11 km Banda z Południa opłacono
29 Krajewski Adam Gliwice 11 km Banda z Południa opłacono
30 Adamkiewicz Arkadiusz Gliwice 11 km opłacono
31 Marzotko Zosia Gliwice 1200 m (dzieci do 13 lat) Klub biegaczy Orły z Knurowa opłacono
32 Bielińska Magdalena Kędzierzyn-Koźle 11 km opłacono
33 Mańka Vanessa Knurów 1200 m (dzieci do 13 lat) KB Orły z Knurowa opłacono
34 Duźniak Dominik Gliwice 11 km Step-Dance opłacono
35 Serafin Jakub Lubliniec 1200 m (dzieci do 13 lat) Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu opłacono
36 Morski Ferdynand Gliwice 1963 m opłacono
37 Białas Andrzej Bytom 11 km opłacono
38 Polok Adam Chorzów 1963 m opłacono
39 Gajewski Jacek Gliwice 11 km Kurczak i Agatka opłacono
40 Gajewska Izabela Gliwice 11 km Kurczak i Agatka opłacono
41 Nowak Jakub Piekary Śląskie 1200 m (dzieci do 13 lat) opłacono
42 Chodzidło Rafał Chorzów 11 km opłacono
43 Chodzidło Joanna Chorzów 11 km opłacono
44 Panuś Artur Katowice 11 km opłacono
45 ZIMNICKI Maciej Gliwice 1963 m opłacono
46 Zemła Piotr Gliwice 11 km opłacono
47 Witczak Adam Pyskowice 11 km M.A.J. Correre opłacono
48 Pozlewicz Dariusz Zabrze 11 km PGNiG opłacono
49 Wesołka Wojciech Ruda Śląska 1963 m Woyok Team opłacono
50 Herman Maciej Gliwice 1200 m (dzieci do 13 lat) opłacono
51 Leszczynski Piotr Tychy 11 km opłacono
52 Gil Robert Gliwice 11 km opłacono
53 Matenna Małgorzata Gliwice 11 km Opel Acrive Team opłacono
54 Kujawski Tomasz Kujawski Gliwice 11 km Pozdrowienia dla Janusza :) opłacono
55 Kowalski Włodzimierz Gliwice 11 km JUDO TEAM MASTERS GLIWICE opłacono
56 Skrzyński Janusz Rybnik 11 km Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem opłacono
57 Żak Jakub Gliwice 11 km Wojsko Polskie opłacono
58 Sieja Sebastian Gliwice 11 km Jw 4115 opłacono
59 Labisch Janusz Gliwice 11 km opłacono
60 Macura Hanna Czerwionka-Leszczyny 1200 m (dzieci do 13 lat) opłacono
61 Macura Tomasz Czerwionka-Leszczyny 1200 m (dzieci do 13 lat) opłacono
62 Ryś Kamil Gliwice 11 km opłacono
63 Kasprzak Martyna Chorzów 11 km Night Runners Śląsk opłacono
64 Zabawczuk Paulina Gliwice 1200 m (dzieci do 13 lat) opłacono
65 Zabawczuk Patryk Gliwice 1200 m (dzieci do 13 lat) opłacono
66 Zabawczuk Paweł Gliwice 1963 m opłacono
67 Woźniak Mateusz Gliwice 1200 m (dzieci do 13 lat) opłacono
68 Woźniak Dominik Gliwice 1963 m opłacono
69 Frania Andrzej Gliwice 11 km JUDO TEAM MASTERS GLIWICE opłacono
70 Dyński Patryk Gliwice 1963 m opłacono
71 Kowalik Miłosz Gliwice 11 km 13 Śląska Brygada Obrony Terytorialnej opłacono
72 Ignatowski Michał Orzesze 11 km opłacono
73 Słupik Szymon Bełk 1200 m (dzieci do 13 lat) Eltoms - Bełk opłacono
74 Słupik Tomasz Bełk 11 km Eltoms - Bełk opłacono
75 Podgórski Rafał Gliwice 1963 m 13 Śląska Brygada Obrony Terytorialnej opłacono
76 Dyńska Wiktoria Gliwice 1963 m opłacono
77 Dyński Henryk Gliwice 1963 m opłacono
78 Janoszka Piotr Zabrze 1963 m BANDA Z POŁUDNIA opłacono
79 Galusek Piotr Galusek Zabrze 11 km opłacono
80 Majchrzak Marcin Kędzierzyn-Koźle 11 km Holbox Runners opłacono
81 Jonda Izabela Pilchowice 11 km Zatyrani Gmina Pilchowice opłacono
82 Jonda Krzysztof Pilchowice 11 km Zatyrani Gmina Pilchowice opłacono
83 Janicka Alicja Stanica 11 km ZATYRANI Gmina Pilchowice opłacono
84 Zwardoń Piotr Miasteczko Śląskie 11 km opłacono
85 Zwardoń Adrian Miasteczko Śląskie 11 km opłacono
86 Zwardoń Dariusz Miasteczko Śląskie 11 km opłacono
87 Kempkiewicz Brygida Gkiwice 11 km
88 Gabryś Bronisław Chorzow 11 km opłacono
89 Tokaj Dominik Gliwice 11 km opłacono
90 Sobel Monika Gliwice 1963 m Kutouaki / Auto Mikulski opłacono
91 Tokaj Piotr Gliwice 11 km opłacono
92 Pieron Zbigniew Zabrze 11 km opłacono
93 Hermann Matthias Katowice 11 km opłacono
94 BIŃCZAK TOMASZ RUDA ŚLĄSKA 11 km Zabrzańskie Parkowe Bieganie opłacono
95 Skutnik Andrzej Gliwice 11 km opłacono
96 Trojanowska Zofia Gliwice 1963 m (młodzież 14-17 lat) ZSO nr 4 opłacono
97 Jezior Bartosz Gliwice 11 km Kutouaki / Auto Mikulski opłacono
98 Pabich Tomasz Siemianowice Śląskie 1963 m opłacono
99 Pabich Aneta Siemianowice Śląskie 1963 m opłacono
100 Surowiecki Robert Skrzyszów 11 km opłacono


Wyświetleń: 11282

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ