Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Gliwicach 2020
11 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szymala Adam Gliwice 11 km opłacono
2 Kuczak Agnieszka Knurów 11 km K B Janusze i Grażynki opłacono
3 Cieśla Krzysztof Gliwice 11 km opłacono
4 Kasprzyk Marcin Knurów 11 km K B Janusze i Grażynki opłacono
5 Wilczek Tomasz Gliwice 11 km opłacono
6 Pawlik Aneta Pawlik gliwice 11 km opłacono
7 Baran Daria Baran Gliwice 11 km opłacono
8 Szczurek Wojciech Knurów 11 km Klub Leniwych Biegaczy opłacono
9 Szczurek Lena Knurów 11 km opłacono
10 Kozioł Klaudyna Sierakowice 11 km opłacono
11 Surdel Paweł Surdel Leboszowice 11 km opłacono
12 mroczkowski patryk ornontowice 11 km Socios Silesia opłacono
13 Pawlik Michał Gliwice 11 km opłacono
14 Matuszny Barbara Gliwice 11 km Biegaj z trenerami opłacono
15 Wrońska Beata Chorzów 11 km Nasza Szkoła Zabrze opłacono
16 Walewski Kamil Gliwice 11 km opłacono
17 Roch Marcin Tarnowskie Góry 11 km opłacono
18 Gońka Monika Gliwice 11 km Banda z Południa opłacono
19 Krajewski Adam Gliwice 11 km Banda z Południa opłacono
20 Adamkiewicz Arkadiusz Gliwice 11 km opłacono
21 Bielińska Magdalena Kędzierzyn-Koźle 11 km opłacono
22 Duźniak Dominik Gliwice 11 km Step-Dance opłacono
23 Białas Andrzej Bytom 11 km opłacono
24 Gajewski Jacek Gliwice 11 km Kurczak i Agatka opłacono
25 Gajewska Izabela Gliwice 11 km Kurczak i Agatka opłacono
26 Chodzidło Rafał Chorzów 11 km opłacono
27 Chodzidło Joanna Chorzów 11 km opłacono
28 Panuś Artur Katowice 11 km opłacono
29 Zemła Piotr Gliwice 11 km opłacono
30 Witczak Adam Pyskowice 11 km M.A.J. Correre opłacono
31 Pozlewicz Dariusz Zabrze 11 km PGNiG opłacono
32 Leszczynski Piotr Tychy 11 km opłacono
33 Gil Robert Gliwice 11 km opłacono
34 Matenna Małgorzata Gliwice 11 km Opel Acrive Team opłacono
35 Kujawski Tomasz Kujawski Gliwice 11 km Pozdrowienia dla Janusza :) opłacono
36 Kowalski Włodzimierz Gliwice 11 km JUDO TEAM MASTERS GLIWICE opłacono
37 Skrzyński Janusz Rybnik 11 km Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem opłacono
38 Żak Jakub Gliwice 11 km Wojsko Polskie opłacono
39 Sieja Sebastian Gliwice 11 km Jw 4115 opłacono
40 Labisch Janusz Gliwice 11 km opłacono
41 Ryś Kamil Gliwice 11 km opłacono
42 Kasprzak Martyna Chorzów 11 km Night Runners Śląsk opłacono
43 Frania Andrzej Gliwice 11 km JUDO TEAM MASTERS GLIWICE opłacono
44 Kowalik Miłosz Gliwice 11 km 13 Śląska Brygada Obrony Terytorialnej opłacono
45 Ignatowski Michał Orzesze 11 km opłacono
46 Słupik Tomasz Bełk 11 km Eltoms - Bełk opłacono
47 Galusek Piotr Galusek Zabrze 11 km opłacono
48 Majchrzak Marcin Kędzierzyn-Koźle 11 km Holbox Runners opłacono
49 Jonda Izabela Pilchowice 11 km Zatyrani Gmina Pilchowice opłacono
50 Jonda Krzysztof Pilchowice 11 km Zatyrani Gmina Pilchowice opłacono
51 Janicka Alicja Stanica 11 km ZATYRANI Gmina Pilchowice opłacono
52 Zwardoń Piotr Miasteczko Śląskie 11 km opłacono
53 Zwardoń Adrian Miasteczko Śląskie 11 km opłacono
54 Zwardoń Dariusz Miasteczko Śląskie 11 km opłacono
55 Kempkiewicz Brygida Gkiwice 11 km
56 Gabryś Bronisław Chorzow 11 km opłacono
57 Tokaj Dominik Gliwice 11 km opłacono
58 Tokaj Piotr Gliwice 11 km opłacono
59 Pieron Zbigniew Zabrze 11 km opłacono
60 Hermann Matthias Katowice 11 km opłacono
61 BIŃCZAK TOMASZ RUDA ŚLĄSKA 11 km Zabrzańskie Parkowe Bieganie opłacono
62 Skutnik Andrzej Gliwice 11 km opłacono
63 Jezior Bartosz Gliwice 11 km Kutouaki / Auto Mikulski opłacono
64 Surowiecki Robert Skrzyszów 11 km opłacono
65 Pogonowski Marcin Orzesze 11 km opłacono
66 Tuleja Aleksandra Katowice 11 km opłacono
67 Wawro Małgorzata Wawro Katowice 11 km opłacono
68 Mały Mateusz Gliwice 11 km Rywal Gliwice opłacono
69 Szadkowska Justyna Gliwice 11 km Compañeros opłacono
70 Piwoński Michał Łaziska Górne 11 km II LO Mikołów im. rotmistrza W.Pileckiego opłacono
71 Dzieciątkowski Jarosław Gliwice 11 km Opel Active Team opłacono
72 Baszun Michał Gliwice 11 km Damy Radę opłacono
73 Jeszke Arkadiusz Strzelce Opolskie 11 km opłacono
74 STUDZINSKI Grzegorz Zabrze 11 km Politechnika Śląska opłacono
75 Brodacki Paweł Brodacki Gliwice 11 km opłacono
76 Hahn Piotr Paniówki 11 km NorRun Team opłacono
77 MALEWSKI ROBERT KNURÓW 11 km KB Orły z Knurowa opłacono
78 Dąbrowski Dariusz Knurów 11 km opłacono
79 Żuber Ania Knurów 11 km opłacono
80 Ziemba Grzegorz Zabrze 11 km opłacono
81 Cieszyńska Jolanta Knurów 11 km KB Orły z Knurowa opłacono
82 Zimny Ireneusz Rybnik 11 km Mam Zajazwkę opłacono
83 Paul Viola Gliwice 11 km BPRT Gliwice opłacono
84 Bujnowski Artur Knurów 11 km Holbox Runners / KB Orly z Knurowa opłacono
85 Nowalinski Grzegorz Knurów 11 km Holbox Runners opłacono
86 Kędzior łukasz Gliwice 11 km Holbox runners opłacono
87 Ćwik Szymon Zabrze 11 km opłacono
88 Ciosmak Cezary Knurow 11 km KB Orły z Knurowa opłacono
89 Kała Jolanta Gliwice 11 km opłacono
90 Kała Jacek Gliwice 11 km opłacono
91 Ostrowski Maciej Knurów 11 km Socios Górnik opłacono
92 Fangor-Grab Agata Gliwice 11 km opłacono
93 Mikulski Wojciech GLIWICE 11 km Kutouaki / Auto Mikulski opłacono
94 Pawełczyk Dawid Gliwice 11 km opłacono
95 Bieniek Gabriela Knurów 11 km KB Orły z Knurowa opłacono
96 Pawleta Michał Gliwice 11 km BPRT Gliwice opłacono
97 Wolinski Jozef Gliwice 11 km opłacono
98 Namyslik Izabela Poręba 11 km opłacono
99 Konsek Paweł Żory 11 km Żory - Kleszczówka opłacono
100 Falejczyk Mateusz Falejczyk Gliwice 11 km Holbox runners opłacono


Wyświetleń: 7767

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ