Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Gliwicach 2020
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dybizbański Maciej Gliwice 1963 m opłacono
2 Szymala Adam Gliwice 11 km opłacono
3 Włodarczyk-Piszcz Agata Czerwionka-Leszczyny 1963 m opłacono BM
4 Sikora Krystyna Sikora Paniówki 1963 m opłacono
5 Palarz Morys Malgorza Rudziniec 11 km opłacono
6 Zabawczuk Paweł Gliwice 1963 m opłacono
7 Zabawczuk Patryk Gliwice 1200 m (dzieci do 13 lat) opłacono
8 Zabawczuk Paulina Gliwice 1200 m (dzieci do 13 lat) opłacono
9 Dybizbańska Julia Gliwice 1200 m (dzieci do 13 lat) opłacono
10 Sikora Krzysztof Sikora Paniówki 1963 m opłacono
11 Dybizbański Jan Gliwice 1200 m (dzieci do 13 lat) opłacono
12 Przybyszewski Rafał Przybyszewski Gliwice 1963 m opłacono
13 Jeszke Arkadiusz Strzelce Opolskie 11 km opłacono
14 Kalinowska Jolanta Bielsko-Biała 11 km opłacono BM
15 Popiół Izabela Gliwice 11 km opłacono
16 Zemła Piotr Gliwice 11 km opłacono
17 Szeląg Oskar Gliwice 1200 m (dzieci do 13 lat) opłacono
18 Kalinowski Andrzej Bielsko-Biała 11 km opłacono BM
19 Polok Adam Chorzów 1963 m opłacono
20 Kania Marcin Gliwice 11 km opłacono
21 Szałaciński Grzegorz Gliwice 11 km opłacono BM
22 Losza Kamil Losza Wilcza 1963 m opłacono
23 Kuncy Sławomir Zabrze 1963 m opłacono
24 Kaszubski Andrzej Zabrze 11 km opłacono
25 Waluga Jadwiga Waluga Paniówki 1963 m opłacono
26 Kuncy Oliwia Zabrze 1200 m (dzieci do 13 lat) opłacono
27 Mierzwiński Tomasz Gliwice 11 km opłacono
28 Wolinski Jozef Gliwice 11 km opłacono
29 Kuncy Paulina Zabrze 1963 m (młodzież 14-17 lat) opłacono
30 Gil Robert Gliwice 11 km opłacono
31 Adamiak Szymon Gliwice 1200 m (dzieci do 13 lat) opłacono
32 Pawlik Michał Gliwice 11 km opłacono
33 Rechman -Nowakowska Dorota Gliwice 11 km opłacono
34 Brodiuk Grazyna Gliwice 1963 m opłacono
35 Brodacki Paweł Brodacki Gliwice 11 km opłacono
36 ZIMNICKI Maciej Gliwice 1963 m opłacono
37 Toll Katarzyna Gliwice 11 km opłacono
38 Markowski Kamil Gliwice 11 km opłacono BM
39 Kurpet Zygmunt Jastrzębie-Zdrój 1963 m opłacono
40 Szatka Katarzyna Bytom 1963 m opłacono
41 Ryś Kamil Gliwice 11 km opłacono
42 Szatka Tomasz Bytom 1963 m opłacono
43 Leszczynski Piotr Tychy 11 km opłacono
44 Kurpet Bogusława Jastrzębie-Zdrój 1963 m opłacono
45 Pieszczyk Michał Gliwice 1963 m opłacono
46 Morkisz Justyna Morkisz KATOWICE 1963 m opłacono
47 Kaczorowski Grzegorz Gliwice 11 km opłacono
48 klose grzegorz tarnowskie gory 1963 m opłacono BM
49 Ciemieniwoski Bogdan Gliwice 1963 m opłacono
50 Fangor-Grab Agata Gliwice 11 km opłacono
51 Pawełczyk Dawid Gliwice 11 km opłacono
52 Nowocin Patrycja Gliwice 1963 m opłacono
53 Małkowski Damian Czerwionka-Leszczyny 1963 m opłacono
54 Roch Marcin Tarnowskie Góry 11 km opłacono
55 Markowska Sylwia Gliwice 11 km opłacono
56 Górecki Zdzisław Rybnik 1963 m opłacono
57 Dyński Patryk Gliwice 1963 m opłacono
58 Zabielski Jacek Rybnik 11 km opłacono
59 Fabry Rafał Gliwice 11 km opłacono
60 Pieron Zbigniew Zabrze 11 km opłacono
61 Tokaj Piotr Gliwice 11 km opłacono
62 Dragon Mirosław Tarnowskie Góry 1963 m opłacono
63 Ziemba Grzegorz Zabrze 11 km opłacono
64 Wilczek Tomasz Gliwice 11 km opłacono
65 Herman Maciej Gliwice 1200 m (dzieci do 13 lat) opłacono
66 Polus Agnieszka Ruda Śląska 11 km opłacono
67 Ćwik Szymon Zabrze 11 km opłacono
68 Papiewska Natalia Gliwice 11 km opłacono
69 Szala Danuta Tarnowskie Góry 1963 m opłacono
70 Franeczek Dominik Franeczek Rybnik 11 km opłacono BM
71 Nowak Paweł Pilchowice 11 km opłacono BM
72 Wawro Małgorzata Wawro Katowice 11 km opłacono
73 Mierzwiński Szymon Gliwice 11 km opłacono
74 Tuleja Aleksandra Katowice 11 km opłacono
75 Zdanowicz Marek Gliwice 1963 m opłacono
76 Białas Andrzej Bytom 11 km opłacono
77 Augustynowicz Alicja Knurów 1963 m opłacono
78 Morski Ferdynand Gliwice 1963 m opłacono
79 Mehl Krzysztof Gliwice 1963 m opłacono
80 Macura Tomasz Czerwionka-Leszczyny 1200 m (dzieci do 13 lat) opłacono
81 Pogonowski Marcin Orzesze 11 km opłacono
82 Macura Hanna Czerwionka-Leszczyny 1200 m (dzieci do 13 lat) opłacono
83 Zwardoń Dariusz Miasteczko Śląskie 11 km opłacono
84 Ziółkowski Grzegorz Gliwice 11 km opłacono BM
85 Stulik Paweł Knurów 1963 m opłacono
86 Cieśla Krzysztof Gliwice 11 km opłacono
87 Woźniak Dominik Gliwice 1963 m opłacono
88 WINIARSKA JOLANTA GLIWICE 1963 m opłacono
89 WINIARSKA ALEKSANDRA GLIWICE 1963 m opłacono
90 Woźniak Mateusz Gliwice 1200 m (dzieci do 13 lat) opłacono
91 Panuś Artur Katowice 11 km opłacono
92 Budka Anna Zabrze 1963 m opłacono
93 Walewski Kamil Gliwice 11 km opłacono
94 ROSADA ZDZISŁAW Gliwice 11 km opłacono
95 Chodzidło Joanna Chorzów 11 km opłacono
96 Labisch Janusz Gliwice 11 km opłacono
97 Chodzidło Rafał Chorzów 11 km opłacono
98 Mrozek Marcin Mrozek Ruda Śląska 1963 m opłacono BM
99 Surdel Paweł Surdel Leboszowice 11 km opłacono
100 Jagustyn Maciej Gliwice 11 km opłacono


Wyświetleń: 7743

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ