UltraBydzia 50+
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wawrzyniak Dawid Bydgoszcz UltraBydzia 50+ km
2 LEWIŃSKI JACEK LEWIŃSKI BYDGOSZCZ UltraBydzia 50+ km opłacono
3 Brzuchalski Mateusz Bydgoszcz UltraBydzia 50+ km opłacono
4 Latos Paweł Bydgoszcz UltraBydzia 50+ km
5 Chełmiński Mateusz Chełmiński Gdańsk UltraBydzia 50+ km opłacono
6 Wydra Mariusz Stare Babice UltraBydzia 50+ km
7 Zachwieja Piotr Bydgoszcz UltraBydzia 50+ km opłacono
8 Borkowska Ewa Złotów UltraBydzia 50+ km opłacono
9 Borkowska Kasia Złotów UltraBydzia 50+ km
10 KONATOWSKI Tadeusz Gdynia UltraBydzia 50+ km opłacono
11 Siuchniński Tomasz Bydgoszcz UltraBydzia 50+ km BiegaSie opłacono
12 Obrębski Grzegorz Bydgoszcz UltraBydzia 50+ km BiegaSie opłacono
13 Słodownik Rafał Zielonka UltraBydzia 50+ km Bydgoszcz Fan Maraton opłacono
14 Końpa Arkadisz Bydgoszcz UltraBydzia 50+ km Cb163
15 Wrzesińska Joanna Bydgoszcz UltraBydzia 50+ km Fordonrunners
16 Skonieczny Marcin Bydgoszcz UltraBydzia 50+ km Fordonrunners-Puszczalscy-Nessi Kolorow Drużyna-On the Move opłacono
17 Pobłocki Jan Gdańsk UltraBydzia 50+ km Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi opłacono
18 Radtke Łukasz Chełmża UltraBydzia 50+ km KM UMK
19 Kowalski Paweł Toruń UltraBydzia 50+ km Kowale Team opłacono
20 Krajewski Tomasz Kołuda Wielka UltraBydzia 50+ km KP PSP INOWROCŁAW opłacono
21 Kwiatkowski Marcin Toruń UltraBydzia 50+ km KwiatkowscyTeam opłacono
22 Chwiłka Daniel Łochowo UltraBydzia 50+ km Łochowo i okolice biegają
23 Wernitz Karol Bydgoszcz UltraBydzia 50+ km Pies to biegał opłacono
24 Karcz Anna Bydgoszcz UltraBydzia 50+ km Pies to biegał opłacono
25 KOPACZ Hanka BYDGOSZCZ UltraBydzia 50+ km Po swojemu Biegam.
26 Brzozowska Iwona Unisław UltraBydzia 50+ km Przebiegli Unisław i Okolice
27 Duda Tomasz Lublin UltraBydzia 50+ km RaceFighter GOSiR Dębe Wlk
28 Smółkowski Marcin Rumia UltraBydzia 50+ km RumiaRunnerTeam opłacono
29 Konkel Piotr Konkel Gdynia UltraBydzia 50+ km Sailors Team
30 Szczepaniak Piotr Olsztyn UltraBydzia 50+ km Są Wolniejsi opłacono
31 Sypniewska Hanna Gdynia UltraBydzia 50+ km Spartanie Dzieciom/ Golden Team opłacono
32 Rudnicki Michał Nowa Wieś Wielka UltraBydzia 50+ km TASAK & Influence opłacono
33 Biernat Magdalena Inowrocław UltraBydzia 50+ km TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono
34 Andrzejewski Paweł Dobromierz UltraBydzia 50+ km ULTRA SZALEŃCY
35 Zakrzewski Maciej Rumia UltraBydzia 50+ km ULTRA WAY opłacono
36 komorzycki robert komorzycki Mińsk mazowiecki UltraBydzia 50+ km UNITED runerrs opłacono
37 Pietrykowski Norbert bydgoszcz UltraBydzia 50+ km vitalabo opłacono
38 Pietrzak Rafał Bydgoszcz UltraBydzia 50+ km Wataha opłacono
39 Boczula Krzysztof wrocław UltraBydzia 50+ km WKB Piast WROCŁAW
40 Tekliński Dawid Grudziądz UltraBydzia 50+ km Wtorkowy Trening opłacono
41 Stręciwilk Tomasz Grudziądz UltraBydzia 50+ km Wtorkowy Trening opłacono
42 Gałuszka Dorota Grudziądz UltraBydzia 50+ km Wtorkowy Trening opłacono


Wyświetleń: 3918

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ