UltraBydzia 50+
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
BiegaSie
1 Obrębski Grzegorz Bydgoszcz UltraBydzia 50+ km BiegaSie opłacono
2 Siuchniński Tomasz Bydgoszcz UltraBydzia 50+ km BiegaSie opłacono
Bydgoszcz Fan Maraton
3 Słodownik Rafał Zielonka UltraBydzia 50+ km Bydgoszcz Fan Maraton opłacono
Cb163
4 Końpa Arkadisz Bydgoszcz UltraBydzia 50+ km Cb163
Fordonrunners
5 Wrzesińska Joanna Bydgoszcz UltraBydzia 50+ km Fordonrunners
Fordonrunners-Puszczalscy-Nessi Kolorow Drużyna-On the Move
6 Skonieczny Marcin Bydgoszcz UltraBydzia 50+ km Fordonrunners-Puszczalscy-Nessi Kolorow Drużyna-On the Move opłacono
Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi
7 Pobłocki Jan Gdańsk UltraBydzia 50+ km Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi opłacono
KM UMK
8 Radtke Łukasz Chełmża UltraBydzia 50+ km KM UMK
KP PSP INOWROCŁAW
9 Krajewski Tomasz Kołuda Wielka UltraBydzia 50+ km KP PSP INOWROCŁAW opłacono
Kowale Team
10 Kowalski Paweł Toruń UltraBydzia 50+ km Kowale Team opłacono
KwiatkowscyTeam
11 Kwiatkowski Marcin Toruń UltraBydzia 50+ km KwiatkowscyTeam opłacono
Pies to biegał
12 Karcz Anna Bydgoszcz UltraBydzia 50+ km Pies to biegał opłacono
13 Wernitz Karol Bydgoszcz UltraBydzia 50+ km Pies to biegał opłacono
Po swojemu Biegam.
14 KOPACZ Hanka BYDGOSZCZ UltraBydzia 50+ km Po swojemu Biegam.
Przebiegli Unisław i Okolice
15 Brzozowska Iwona Unisław UltraBydzia 50+ km Przebiegli Unisław i Okolice
RaceFighter GOSiR Dębe Wlk
16 Duda Tomasz Lublin UltraBydzia 50+ km RaceFighter GOSiR Dębe Wlk
RumiaRunnerTeam
17 Smółkowski Marcin Rumia UltraBydzia 50+ km RumiaRunnerTeam opłacono
Sailors Team
18 Konkel Piotr Konkel Gdynia UltraBydzia 50+ km Sailors Team
Spartanie Dzieciom/ Golden Team
19 Sypniewska Hanna Gdynia UltraBydzia 50+ km Spartanie Dzieciom/ Golden Team opłacono
Są Wolniejsi
20 Szczepaniak Piotr Olsztyn UltraBydzia 50+ km Są Wolniejsi opłacono
TASAK & Influence
21 Rudnicki Michał Nowa Wieś Wielka UltraBydzia 50+ km TASAK & Influence opłacono
TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
22 Biernat Magdalena Inowrocław UltraBydzia 50+ km TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono
ULTRA SZALEŃCY
23 Andrzejewski Paweł Dobromierz UltraBydzia 50+ km ULTRA SZALEŃCY
ULTRA WAY
24 Zakrzewski Maciej Rumia UltraBydzia 50+ km ULTRA WAY opłacono
UNITED runerrs
25 komorzycki robert komorzycki Mińsk mazowiecki UltraBydzia 50+ km UNITED runerrs opłacono
WKB Piast WROCŁAW
26 Boczula Krzysztof wrocław UltraBydzia 50+ km WKB Piast WROCŁAW
Wataha
27 Pietrzak Rafał Bydgoszcz UltraBydzia 50+ km Wataha opłacono
Wtorkowy Trening
28 Stręciwilk Tomasz Grudziądz UltraBydzia 50+ km Wtorkowy Trening opłacono
29 Gałuszka Dorota Grudziądz UltraBydzia 50+ km Wtorkowy Trening opłacono
30 Tekliński Dawid Grudziądz UltraBydzia 50+ km Wtorkowy Trening opłacono
_BRAK NAZWY_
31 Wawrzyniak Dawid Bydgoszcz UltraBydzia 50+ km
32 KONATOWSKI Tadeusz Gdynia UltraBydzia 50+ km opłacono
33 Zachwieja Piotr Bydgoszcz UltraBydzia 50+ km opłacono
34 LEWIŃSKI JACEK LEWIŃSKI BYDGOSZCZ UltraBydzia 50+ km opłacono
35 Borkowska Ewa Złotów UltraBydzia 50+ km opłacono
36 Borkowska Kasia Złotów UltraBydzia 50+ km
37 Wydra Mariusz Stare Babice UltraBydzia 50+ km
38 Latos Paweł Bydgoszcz UltraBydzia 50+ km
39 Chełmiński Mateusz Chełmiński Gdańsk UltraBydzia 50+ km opłacono
40 Brzuchalski Mateusz Bydgoszcz UltraBydzia 50+ km opłacono
vitalabo
41 Pietrykowski Norbert bydgoszcz UltraBydzia 50+ km vitalabo opłacono
Łochowo i okolice biegają
42 Chwiłka Daniel Łochowo UltraBydzia 50+ km Łochowo i okolice biegają


Wyświetleń: 3908

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ