Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Bieg 5 km Do zapłaty
1 Białek Magdalena Lidzbark Warmiński 1963 S NIE
2 Karczewski Jakub Lidzbark Warmiński 1963 L NIE WIEM
3 Karczewski Artur Lidzbark Warmiński 1963 M TAK
4 Michalik Stanisława Lidzbark Warmiński 1963 L NIE opłacono
5 Wąsicki Andrzej Elbląg 1963 XXL NIE opłacono
6 Wąsicka Czesława Elbląg 1963 XXL NIE opłacono
7 Wąsicki Mariusz ElbląG 1963 XXL NIE WIEM opłacono
8 Dobrzyński Dominik Woryny 1963 Liceum ogólnokształcące w Górowie Iławeckim M NIE WIEM opłacono
9 Szałkowski Marek Lidzbark Warmiński 1963 Klub Biegacza Lidzbark Warmiński TAK opłacono
10 Szczebiot Marta Lidzbark Warmiński 1963 KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI S NIE WIEM opłacono
11 Komorowska Kinga Lidzbark Warminski 1963 XS NIE WIEM opłacono
12 Aleksandrowicz Dagmara Lidzbark warminski 1963 XS NIE WIEM opłacono
13 Topczewski Adam LIDZBARK WARMIŃSKI 1963 9 kompania L TAK opłacono
14 Kuchalski Kacper Lidzbark Warmiński 1963 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Krekolach S NIE opłacono
15 Szczepański Marcin Lidzbark Warmiński 1963 L TAK
16 Juniewicz Paweł Wojmiany 1963 M NIE WIEM opłacono
17 Kuptel Dorota Lidzbark Warminski 1963 M NIE WIEM opłacono
18 Kuptel Jarek Lidzbark Warminski 1963 L NIE WIEM opłacono
19 Teklak Przemysław SĘPOPOL 1963 XL TAK opłacono
20 Gulbinowicz Renata Krekole 1963 S NIE WIEM opłacono
21 Nowak Jerzy Bartoszyce 1963 Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY M TAK opłacono
22 BĄK PAWEŁ SĘPOPOL 1963 TAK
23 MACIEJEWSKA MAJA LIDZBARK WARMINSKI 1963 XS NIE opłacono
24 MACIEJEWSKA IWONA LIDZBARK WARMINSKI 1963 S NIE opłacono
25 Borkowska Natalia Nowosady 1963 LUKS KAROL KRASZEWO M NIE opłacono
26 Kapuściński Rafał Kiwity 1963 M NIE WIEM opłacono
27 Kowalewski Michał Sigajny 1963 Liceum ogólnokształcące w Górowie Iławeckim M NIE WIEM opłacono
28 Gołek Kuba Bukowiec 1963 Liceum ogólnokształcące w Górowie Iławeckim M NIE opłacono
29 GADOMSKA NIKOLA MIŁOGÓRZE 1963 Luks Karol Kraszewo S NIE WIEM
30 GADOMSKA ANTONINA MIŁOGÓRZE 1963 LUKS Karol Kraszewo XS NIE WIEM
31 Domarecka Julia Kraszewo 1963 Luks Karol Kraszewo S NIE opłacono
32 GADOMSKI IRENEUSZ MIŁOGÓRZE 1963 LUKS Karol Kraszewo M TAK
33 MIECZNIKOWSKA IWONA MIŁOGÓRZE 1963 LUKS Karol Kraszewo L TAK
34 Chaciński Radosław Bartoszyce 1963 XL NIE opłacono
35 Mikołajczyk Adam Olsztyn 1963 L NIE opłacono
36 Wojtel Przemysław Lidzbark Warmiński 1963 Szkoła Podstawowa nr 1 Lidzbark Warmiński XS NIE opłacono
37 Wojtel Agnieszka Lidzbark Warmiński 1963 L NIE opłacono
38 Kuzan Patryk Olsztyn 1963 L TAK opłacono
39 Kuzan Jakub Olsztyn 1963 XS NIE opłacono
40 Kuzan Daniel Olsztyn 1963 XL NIE opłacono
41 Kuzan Anna Olsztyn 1963 M TAK opłacono
42 Barszczewska Amelia Trutnowo 1963 SP 3 Lidzbark Warmiński XS NIE opłacono
43 Barszczewski Tadeusz Trutnowo 1963 AVIVA S NIE opłacono
44 Barszczewska Alicja TRUTNOWO 1963 4W-MBOT M NIE opłacono
45 Kurowski Piotr Dobre Miasto 1963 GRE Lidzbark Warmiński XL NIE opłacono
46 Kozłowski Marcin Lidzbark Warmiński 1963 Klub Biegacza Lidzbark Warmiński L NIE opłacono
47 Malinowska Michalina Lidzbark Warmiński 1963 XS NIE opłacono
48 Malinowski Wojciech Lidzbark Warmiński 1963 L NIE opłacono
49 Wasilewska Małgorzata Lidzbark Warmiński 1963 Klub Biegacza Lidzbark Warmiński M TAK opłacono
50 Białkowski Kazimierz Olsztyn 1963 L TAK opłacono
51 Palczak Grażyna Lidzbark Warmiński 1963 L NIE opłacono
52 Paszkowski Adam Bartoszyce 1963 GRE Lidzbark Warmiński L NIE opłacono
53 Chrobak Roksana Lidzbark Warmiński 1963 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie M NIE
54 Olejnik Maja Lidzbark Warmiński 1963 Szkoła Podstawowa Kłębowo XS NIE
55 Więsik Ksawier Lidzbark Warmiński 1963 Ap Progres Lidzbark Warmiński S NIE
56 Więsik Filip Lidzbark Warmiński 1963 Ap Progres Lidzbark Warmiński XS NIE
57 Więsik Danuta Lidzbark Warmiński 1963 M NIE
58 Powierża Oliwier Lidzbark Warmiński 1963 Szkoła podstawowa nr 3Lidzbark Warmiński S NIE opłacono
59 Szerszeń Weronika Górowo Iławeckie 1963 L NIE opłacono
60 Dryzelenko Andrzej Lidzbark Warmiński 1963 S TAK opłacono
61 Przyjacielska Bogumiła Lidzbark Warmiński 1963 Klub Biegacza Lidzbark Warminski L TAK opłacono
62 Mazuro Monika Lidzbark Warmiński 1963 Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BiegamBoLubię S TAK opłacono
63 Wojciechowska Izabela Lidzbark Warmiński 1963 L NIE WIEM opłacono
64 Palarczyk Maja Lidzbark Warmiński 1963 Szkoła podstawowa nr 3Lidzbark Warmiński XS NIE WIEM opłacono
65 Walczak Tomasz Lidzbark Warmiński 1963 Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BBL LW M TAK opłacono
66 WILK Adam Lidzbark Warmiński 1963 M NIE WIEM opłacono
67 OLEKSY Mateusz Lidzbark Warmiński 1963 SP 3 XS TAK opłacono
68 Aniszewski Bartosz Lidzbark Warmiński 1963 GRE Lidzbark Warmiński M NIE opłacono
69 Paluch Tomasz Lauda 1963 GRE Lidzbark Warmiński L NIE opłacono
70 Mochnal Eryk Lidzbark Warmiński 1963 GRE Lidzbark Warmiński L NIE opłacono
71 Fic Jarosław Lidzbark Warmiński 1963 GRE Lidzbark Warmiński M NIE opłacono
72 Olszewski Zbigniew Lidzbark Warmiński 1963 M TAK opłacono
73 Olszewska Magdalena Lidzbark Warmiński 1963 Nika Runner Dog S TAK opłacono
74 Gębska Dominika Lidzbark Warmiński 1963 Szkoła podstawowa nr 3Lidzbark Warmiński S NIE opłacono
75 Gębska Katarzyna Lidzbark Warmiński 1963 M NIE opłacono
76 Gębski Mariusz Lidzbark Warminski 1963 Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BBL LW M NIE opłacono
77 Zabłocki Adam Kraszewo 1963 LUKS Karol Kraszewo XS NIE opłacono
78 Zabłocki Antoni Kraszewo 1963 LUKS Karol Kraszewo S NIE opłacono
79 Wilk Anna Lidzbark Warmiński 1963 Klub Biegacza Lidzbark Warmiński S TAK opłacono
80 Kupibida Paweł Olsztyn 1963 4W-MBOT L TAK opłacono
81 Sepioło Katarzyna Prabuty 1963 M TAK opłacono
82 Zagulski Piotr Olsztyn 1963 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy XL NIE WIEM opłacono
83 Zagulski Alan Olsztyn 1963 SP 30 Olsztyn S NIE opłacono
84 SZULC JUSTYNA BARTOSZYCE 1963 S TAK opłacono
85 Zagulska Wioleta Olsztyn 1963 45 blp Olsztyn WOT S TAK opłacono
86 Szczepański Szymon Lidzbark Warmiński 1963 LUKS Karol Kraszewo S NIE opłacono
87 Szczepański Maksymilian Lidzbark Warmiński 1963 LUKS Karol Kraszewo NIE opłacono
88 Swyd Natalia Lidzbark Warmiński 1963 LUKS Karol Kraszewo XS NIE opłacono
89 Swyd Mariola Lidzbark Warmiński 1963 L NIE opłacono
90 Raczkowski Adrian Orneta 1963 Sp nr 1 Ornecie S TAK
91 Woźniak Filip Orneta 1963 Do nr 1 orneta S TAK
92 Dądalska Dorota Kierwiny 1963 M NIE opłacono
93 Tatol Bartłomiej Lidzbark -Warmiński 1963 M TAK opłacono
94 Stankiewicz Julia Lidzbark -Warmiński 1963 S TAK opłacono
95 Palarczyk Marek Lidzbark Warmiński 1963 M NIE WIEM opłacono
96 Gudaniec Robert Lidzbark -Warminski 1963 Klub Biegacza Lidzbark Warmiński L TAK opłacono
97 Jachimowicz Milena Lidzbark Warmiński 1963 Qźnia Jeziorany S NIE opłacono
98 Jachimowicz Dorota Lidzbark Warmiński 1963 OSiR Lidzbark Warmiński S TAK opłacono
99 Bloch Joanna lidzbark warmiński 1963 Klub Biegacza Lidzbark Warmiński S NIE WIEM opłacono
100 Borkowska Justyna Lidzbark Warmiński 1963 Klub Biegacza Lidzbark Warmiński M NIE opłacono


Wyświetleń: 4410

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ