Bieg Żelaznego - „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Cichla Bartosz Opoczno Dystans 1963m
2 Reszczyński Paweł Kościerzyna Dystans 1963m Akademia Biegowa Kościerzyna opłacono on-line
3 Gruchała Julia Goręczyno Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino i Kartuzy opłacono
4 Gruchała Agnieszka Goręczyno Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpinno i Kartuzy
5 Gruchała Przemysław Goręczyno Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpinno i Kartuzy
6 Gruchała Piotr Goręczyno Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpinno i Kartuzy
7 Leman Andrzej Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
8 Krzebietke Piotr Miechucino Dystans 1963m opłacono on-line
9 Pionk Rafał Miszewo Dystans 1963m KUJAWSCY RUNNERS opłacono on-line
10 Krawiecka Klaudia Somonino Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
11 SCHIMMELPFENIG Paweł Kartuzy Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpinno i Kartuzy opłacono on-line
12 KRAUZA BEATA KARTUZY Dystans 1963m
13 KRAUZA Wiktoria KARTUZY Dystans 1963m opłacono on-line
14 Kalinowska Paulina Kiełpino Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
15 Klasa Michał Mściszewice Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
16 Knitter-Klasa Edyta Mściszewice Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
17 Lewańczyk Marcin Stężyca Dystans 1963m Metrożercy opłacono on-line
18 Miłejko Arkadiusz Grzybno Dystans 1963m Akademia Biegowa Kartuzy opłacono on-line
19 Miłejko Karolina Grzybno Dystans 1963m Akademia Biegowa Kartuzy opłacono on-line
20 HENDRICH Tomasz BANINO Dystans 1963m opłacono on-line
21 KLAWIKOWSKA PAULINA Rąty Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino i Kartuzy opłacono on-line
22 Krefta Rafał Kartuzy Dystans 1963m opłacono on-line
23 Krueger Paweł Somonino Dystans 1963m opłacono on-line
24 Krueger Kamila Somonino Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
25 Kreft Łukasz Reda Dystans 1963m Taem Kreft opłacono on-line
26 Wojtacki Sławomir Jankowo Gdańskie Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino i Kartuzy opłacono on-line
27 Hubrich Danuta Skrzeszewo Dystans 1963m opłacono on-line
28 Formela Mirosław Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
29 Formela Bożena Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
30 Klawikowski Wojciech Rąty Dystans 1963m SP Goreczyno opłacono on-line
31 Ustarbowski Łukasz Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
32 Cyplik Anita Cyplik Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
33 Serkowska Anna Kartuzy Dystans 1963m opłacono on-line
34 Łobocka Monika Mezowo Dystans 1963m
35 Hejka Władek Kartuzy Dystans 1963m opłacono on-line
36 Pobłocka Amelia Skorzewo Dystans 1963m UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
37 Jaszewski Kacper Skorzewo Dystans 1963m UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
38 Reclaf Piotr Borzestowo Dystans 1963m Borzestowo opłacono on-line
39 Fąferko Kamil Skorzewo Dystans 1963m UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
40 Troka Julita Skorzewo Dystans 1963m UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
41 Reclaf Daria Borzestowo Dystans 1963m Borzestowo opłacono on-line
42 Gogoliński Karol Somonino Dystans 1963m Somonino biega
43 Gogolińska Weronika Somonino Dystans 1963m Somonino biega
44 Pasierbska Ewa Gdańsk Dystans 1963m opłacono on-line
45 Marszk Antoni Kartuzy Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino i Kartuzy opłacono on-line
46 Funk Henryk Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
47 KOBUS ZBIGNIEW GDAŃSK Dystans 1963m opłacono on-line
48 Zblewski Paweł Skorzewo Dystans 1963m UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
49 Zblewski Piotr Skorzewo Dystans 1963m UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
50 Treder Mariusz Dzierżążno Dystans 1963m opłacono on-line
51 Cyrzan Krzysztof Kartuzy Dystans 1963m RowerOwce opłacono on-line
52 Cyrzan Małgorzata Kartuzy Dystans 1963m RowerOwce opłacono on-line
53 Duzowski Rafał Łubiana Dystans 1963m opłacono on-line
54 Frankowska Justyna Kartuzy Dystans 1963m Psychofanki opłacono on-line
55 łobocka monika mezowo Dystans 1963m opłacono on-line
56 Sieciński Marcin Żukowo Dystans 1963m KUJAWSCY RUNNERS
57 Marszewska Maja Kiełpino Dystans 1963m AMS - Akademia Młodego Sportowca opłacono
58 Wydrowska Sylwia Kartuzy Dystans 1963m Psychofanki opłacono on-line
59 Byczkowski Piotr Kartuzy Dystans 1963m SP 1 Kartuzy opłacono on-line
60 Byczkowski Michał Kartuzy Dystans 1963m SP 1 Kartuzy opłacono on-line
61 Bulczak Damian Tuchlino Dystans 1963m opłacono on-line
62 Syldatk Wioleta Mściszewice Dystans 1963m Metrożercy opłacono on-line
63 Syldatk Karol Mściszewice Dystans 1963m Metrożercy opłacono on-line
64 Markowski Rafał Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
65 Kocent Tomasz KIEŁPINO Dystans 1963m Związek Piłsudczyków RP Okręg Kaszubsko-Pomorski opłacono on-line
66 Olszewski Jakub Sycowa Huta Dystans 1963m UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
67 Kroll Tomasz Kobysewo Dystans 1963m Przodkowskie Morsy opłacono on-line
68 Lewna Kinga Kartuzy Dystans 1963m opłacono on-line
69 Lewna Laurena Kartuzy Dystans 1963m opłacono on-line
70 Oryszczak Adrian Chojnice Dystans 1963m opłacono on-line
71 Dawidowska Adela Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
72 Pasierbski Tomasz Gdańsk Dystans 1963m opłacono on-line
73 Dawidowski Mariusz Kiełpino Dystans 1963m Akademia biegowa kiełpino opłacono on-line
74 Wenta Paulina Glincz Dystans 1963m Klub Spotowy Sulmin opłacono on-line
75 Wenta Seweryn Glincz Dystans 1963m Klub Spotowy Sulmin opłacono on-line
76 Wenta Ksawery Glincz Dystans 1963m Klub Spotowy Sulmin opłacono on-line
77 Wenta Oliwia Glincz Dystans 1963m Klub Spotowy Sulmin opłacono on-line
78 Olszewska Nadia Mirachowo Dystans 1963m AMS - Akademia Młodego Sportowca opłacono
79 Olszewska Natasza Mirachowo Dystans 1963m AMS - Akademia Młodego Sportowca opłacono
80 Cirocki Wojciech Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
81 Cirocki Nikodem Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
82 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Dystans 1963m Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
83 Dawidowska Wiktoria Ostrzyce Dystans 1963m AMS - Akademia Młodego Sportowca opłacono
84 Dawidowska Zofia OSTRZYCE Dystans 1963m AMS - Akademia Młodego Sportowca opłacono
85 Białek Michał Gdynia Dystans 1963m Klub Marynarki Wojennej Kompas opłacono on-line
86 Lubecka Magdalena BĘDOMIN Dystans 1963m opłacono
87 Lubecka MARTYNA BĘDOMIN Dystans 1963m opłacono
88 Lubecka PAULINA BĘDOMIN Dystans 1963m KOŚCIERSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE opłacono
89 LUBECKI SZYMON BĘDOMIN Dystans 1963m KOŚCIERSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE opłacono
90 LUBECKI JANUSZ BĘDOMIN Dystans 1963m opłacono


Wyświetleń: 3699

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ