Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Kocurek Wiktor Sulechów 1963 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP opłacono
102 Kocurek Milena Sulechow 1963 m opłacono
103 Szustak Jolanta Kalsk 4000 m Aktywny Kalsk opłacono
104 Walczak Nikodem Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP opłacono
105 Walczak Maja Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP opłacono
106 Walczak Anna Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP opłacono
107 Walczak Maciej Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP opłacono
108 Maraszek Jakub Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP opłacono
109 Krutlewicz Laura Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP opłacono
110 Puto Ada Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP opłacono
111 Biegańska Zuzanna Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP opłacono
112 Kontorska Anna Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP opłacono
113 Strzelecki Jakub Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP opłacono
114 Jaworska Wiktoria Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP opłacono
115 Wiśniewska Patrycja Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP opłacono
116 Stankiewicz Julia Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP opłacono
117 Korszun Julia s 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP opłacono
118 Michalak Maksymilian Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP opłacono
119 Bryjak Jakub Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP opłacono
120 Mazur Magdalena Zielona Góra 4000 m opłacono
121 Stępień Sławomir Zielona Góra 4000 m opłacono
122 Gawanowski Aleksander Sulechów 4000 m opłacono
123 Gawanowska Joanna Sulechów 4000 m opłacono
124 Gawanowska Patrycja Sulechów 4000 m opłacono
125 Gawanowska Klara Sulechów 4000 m opłacono
126 Brzeziński Aleksander Sulechów 4000 m opłacono
127 Wrzosek Nina Sulechów 4000 m opłacono
128 Wrzosek Emilia Sulechów 4000 m opłacono
129 Wrzosek Ewa Sulechów 4000 m Aktywny Kalsk opłacono
130 Wrzosek Artur Sulechów 4000 m opłacono
131 Sobota Hanna Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP opłacono
132 Jędrysiak Martyna Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP opłacono
133 Tomczak Kuba Brzezie k/ Sulechowa 1963 m Zabiegany Sulechów
134 Tomczak Katarzyna Brzezie k/ Sulechowa 1963 m Zabiegany Sulechów
135 Szukała Jan Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP opłacono
136 Konstańczak Jan Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP opłacono
137 Bandosz Oskar Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP opłacono
138 Pełka Julia Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP opłacono
139 Wykręt Aleksandra Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP opłacono
140 Rutkowski Jakub Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP opłacono
141 Rutkowski Mateusz Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP opłacono
142 Wiśniewski Kamil Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP opłacono
143 Korszun Anna Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP opłacono
144 Kuśnierczak Anna Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP opłacono
145 Michalak Monika Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP opłacono
146 Michalak Zbigniew Sulechów 4000 m Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP opłacono
147 Kluczyńska Anna Kalsk 4000 m Aktywny Kalsk opłacono
148 Mikołajczyk Jan Sulechów 4000 m Szkoła podstawowa nr 3 w Sulechowie opłacono
149 Mikołajczyk Przemysław Sulechów 4000 m Praworządny Sulechów opłacono
150 Szczeciński Tadeusz Sulechów 4000 m opłacono


Wyświetleń: 3250

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ