Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Karbowiak Krzysztof Chlebowo 1963 m opłacono
2 Giergasz Regina Chlebowo 5 km
3 Cholewa Izabela Cholewa Cybinka 5 km opłacono
4 Woźniak Tobiasz Czarnowo 5 km opłacono
5 Dalecki Marek Czarnowo 5 km opłacono
6 Krycki Zbigniew Czarnowo 5 km opłacono
7 Krycki Michał Czarnowo 5 km opłacono
8 Łazan Daria Dąbie 5 km Morsy Dąbie Lubuskie opłacono
9 Sowińska Anetta Gorzów Wielkopolski 5 km BBL opłacono
10 Raczkiewicz Michalina Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono
11 Gorockiewicz Sylwia Gubin 1963 m opłacono
12 Jimenez Gorockiewicz Wara Gubin 1963 m opłacono
13 Jimenez Gorockiewicz Rafael Gubin 1963 m opłacono
14 Biłan Paweł Gubin 5 km opłacono
15 KONDRACKI JAROSŁAW GUBIN 5 km opłacono
16 Bednarz Marcin Bednarz Gubin 5 km opłacono
17 Nahorska Barbara Gubin 5 km opłacono
18 Kodź Joanna Gubin 5 km Gubin opłacono
19 Orczyk Robert Gubin 5 km Gubin opłacono
20 Raduńska Mija Gubin 1963 m opłacono
21 Raduński Przemysław Gubin 1963 m opłacono
22 Kilian Łukasz Gubin 1963 m opłacono
23 Walaszko Kazimierz Gubin 5 km opłacono
24 Szkudlarek Żaneta Gubin 5 km opłacono
25 Kuryłowicz Jakub Gubin 5 km Zespół Szkół Licealnych i Technicznych im Stanisława Staszica w Gubinie
26 SIKORSKA Zdzisława Gubin 5 km BBL Gubin opłacono
27 Kuta Weronika Gubin 5 km Zespół Szkół Licealnych i Technicznych im Stanisława Staszica w Gubinie
28 SMIRNOW MIROSŁAW JERZY SMIRNOW GUBIN 5 km BBL Gubin opłacono
29 Hajkowicz Ewa Gubin 5 km opłacono
30 Nosal Anna Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono
31 Eret Marzena Gubin 5 km
32 Markowski Dariusz Gubin 5 km BBL Gubin opłacono
33 Karykowska Agnieszka Karykowska Gubin 5 km opłacono
34 Bądzielewska Agnieszka Gubin 5 km opłacono
35 Kodź Marek Gubin 5 km Gubin opłacono
36 Jóźwiak Ewa Gubin 5 km opłacono
37 Chmielenko Kazik Gubin 5 km opłacono
38 Wikierska Alicja Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono
39 Sikorski Cezary Gubin 5 km opłacono
40 Berger Agnieszka Gubin 5 km opłacono
41 Zieliński Waldemar Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono
42 Gryczan Halina Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono
43 Sikorska Joanna Gubin 5 km opłacono
44 Urbańska Łucja Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono
45 Husak Dagmara Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono
46 Gałecki Mariusz Gubin 1963 m opłacono
47 Wikierski Karol Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono
48 Nowak Joanna Kosarzyn 5 km opłacono
49 Michnowicz Ewelina Krosno Odrzańskie 5 km opłacono
50 Piaskowski Marcin Krosno Odrzańskie 5 km Piaski Team opłacono
51 Piaskowska Ania Krosno Odrzańskie 5 km opłacono
52 Łabuć Piotr Krosno Odrzańskie 5 km opłacono
53 Dunajewski Marek Rzepin 5 km Kazik Team opłacono
54 Todosiienko Volodymyr Rzepin 5 km Kazik Team opłacono
55 Horbatowski Grzegorz Rzepin 5 km Kazik Team opłacono
56 Solecki Wojciech Strzegów 5 km WKURW_TEAM
57 Solecki Fabian Strzegów 1963 m Szkoła Podstawowa w Strzegowie
58 Solecka Natalia Strzegów 1963 m Szkoła Podstawowa w Strzegowie
59 ŁUSZCZEWSKI Kamil SZCZECIN 5 km Centrum Edukacji Zdroje
60 Kaźmierczak Ewa Wałowice 5 km


Wyświetleń: 1959

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ