Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bednarz Marcin Bednarz Gubin 5 km opłacono
2 Dalecki Marek Czarnowo 5 km opłacono
3 Szkudlarek Żaneta Gubin 5 km opłacono
4 SIKORSKA Zdzisława Gubin 5 km BBL Gubin opłacono
5 ŁUSZCZEWSKI Kamil SZCZECIN 5 km Centrum Edukacji Zdroje
6 Solecka Natalia Strzegów 1963 m Szkoła Podstawowa w Strzegowie
7 Solecki Fabian Strzegów 1963 m Szkoła Podstawowa w Strzegowie
8 Solecki Wojciech Strzegów 5 km WKURW_TEAM
9 Krycki Michał Czarnowo 5 km opłacono
10 Gałecki Mariusz Gubin 1963 m opłacono
11 Nahorska Barbara Gubin 5 km opłacono
12 Sowińska Anetta Gorzów Wielkopolski 5 km BBL opłacono
13 Kuta Weronika Gubin 5 km Zespół Szkół Licealnych i Technicznych im Stanisława Staszica w Gubinie
14 Kuryłowicz Jakub Gubin 5 km Zespół Szkół Licealnych i Technicznych im Stanisława Staszica w Gubinie
15 Bądzielewska Agnieszka Gubin 5 km opłacono
16 Raduński Przemysław Gubin 1963 m opłacono
17 Raduńska Mija Gubin 1963 m opłacono
18 Kaźmierczak Ewa Wałowice 5 km
19 Giergasz Regina Chlebowo 5 km
20 Łazan Daria Dąbie 5 km Morsy Dąbie Lubuskie opłacono
21 Walaszko Kazimierz Gubin 5 km opłacono
22 Biłan Paweł Gubin 5 km opłacono
23 Kodź Marek Gubin 5 km Gubin opłacono
24 Łabuć Piotr Krosno Odrzańskie 5 km opłacono
25 Nosal Anna Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono
26 Woźniak Tobiasz Czarnowo 5 km opłacono
27 Todosiienko Volodymyr Rzepin 5 km Kazik Team opłacono
28 Dunajewski Marek Rzepin 5 km Kazik Team opłacono
29 Horbatowski Grzegorz Rzepin 5 km Kazik Team opłacono
30 KONDRACKI JAROSŁAW GUBIN 5 km opłacono
31 Krycki Zbigniew Czarnowo 5 km opłacono
32 Cholewa Izabela Cholewa Cybinka 5 km opłacono
33 Karykowska Agnieszka Karykowska Gubin 5 km opłacono
34 Kilian Łukasz Gubin 1963 m opłacono
35 Karbowiak Krzysztof Chlebowo 1963 m opłacono
36 Jimenez Gorockiewicz Rafael Gubin 1963 m opłacono
37 Jimenez Gorockiewicz Wara Gubin 1963 m opłacono
38 Gorockiewicz Sylwia Gubin 1963 m opłacono
39 Raczkiewicz Michalina Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono
40 Wikierski Karol Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono
41 Husak Dagmara Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono
42 Urbańska Łucja Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono
43 Gryczan Halina Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono
44 Zieliński Waldemar Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono
45 Berger Agnieszka Gubin 5 km opłacono
46 Wikierska Alicja Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono
47 Jóźwiak Ewa Gubin 5 km opłacono
48 Eret Marzena Gubin 5 km
49 Orczyk Robert Gubin 5 km Gubin opłacono
50 Michnowicz Ewelina Krosno Odrzańskie 5 km opłacono
51 Sikorska Joanna Gubin 5 km opłacono
52 Sikorski Cezary Gubin 5 km opłacono
53 Chmielenko Kazik Gubin 5 km opłacono
54 Nowak Joanna Kosarzyn 5 km opłacono
55 Markowski Dariusz Gubin 5 km BBL Gubin opłacono
56 SMIRNOW MIROSŁAW JERZY SMIRNOW GUBIN 5 km BBL Gubin opłacono
57 Kodź Joanna Gubin 5 km Gubin opłacono
58 Piaskowska Ania Krosno Odrzańskie 5 km opłacono
59 Piaskowski Marcin Krosno Odrzańskie 5 km Piaski Team opłacono
60 Hajkowicz Ewa Gubin 5 km opłacono


Wyświetleń: 1980

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ