Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Grefka Stefan ŁĄG 5,5 km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono BM
2 Kuchta Anna Starogard Gdański 5,5 km Maratończyk Wielki Klincz limit osiągnięty
3 Łuczyński Rafał Gdańsk 5,5 km O-Sowa Biega opłacono BM
4 Dziadczyk Krzysztof Chojnice 5,5 km Florian Chojnice opłacono BM
5 Węsiora Mariusz Drzycim 5,5 km Diabelskie pioruny limit osiągnięty
6 Jarocki Bartosz Szczecin 5,5 km limit osiągnięty
7 Kołtonowska Agnieszka Gniew 5,5 km tRUNsformacja Gniewu opłacono BM
8 Delewski Piotr Rożental 5,5 km limit osiągnięty
9 Kuśmierek Marcin Miłowo 5,5 km opłacono BM
10 Wittkamp Karolina Starogard Gdański 5,5 km KS Sokół Zblewo opłacono BM
11 Szyplewski Bartosz Nowe 5,5 km opłacono BM
12 Kowalewski Łukasz Gardeja 5,5 km Gmina Gardeja Biega opłacono BM
13 Białkowski Krzysztof Rozajny 5,5 km Gmina Gardeja Biega opłacono BM
14 Lewandowska Agnieszka Starogard Gd 5,5 km Moto Ladies opłacono BM
15 Tokarski Krzysztof Gdańsk 5,5 km S...K...S... opłacono BM
16 Łukomski Andrzej Sztum 5,5 km LKS Zantyr Sztum opłacono BM
17 Łepek Teresa Grudziądz 5,5 km Start Team Wąbrzeźno limit osiągnięty
18 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański 5,5 km Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON ŻARTA WATAHA opłacono BM
19 Chabros Michał Wiąg 5,5 km brak opłacono BM
20 Szymański Sebastian Szprudowo 5,5 km RulińskiRunningTeam opłacono BM
21 Teska Michal Gdynia 5,5 km limit osiągnięty
22 Chylińska Dagmara Tczew 5,5 km Biegający Tczew opłacono BM
23 Chyliński Dariusz Tczew 5,5 km Biegający Tczew opłacono BM
24 Borzyszkowski Bartosz Kwidzyn 5,5 km opłacono BM
25 Miklasiewicz Szymon Smętowo Graniczne 5,5 km opłacono
26 Kujawski Grzegorz Puck 5,5 km Forma Jak Wino opłacono BM
27 Ośko Daniel Skórcz 5,5 km Team MX Skórcz opłacono BM
28 Kaczyński Daniel Starogard Gdański 5,5 km Morsy Zblewo Run Team opłacono BM
29 Olkowski Jurek Świecie 5,5 km opłacono BM
30 Wojciechowski Sebastian Szlachta 5,5 km opłacono BM
31 Sobolewski Antoni Tczew 5,5 km Biegający Tczew opłacono BM
32 Petrykowski Grzegorz Sztum 5,5 km opłacono BM
33 Rudzki Adam Sztum 5,5 km opłacono BM
34 Chabros Teresa Świecie 5,5 km The Runners Świecie opłacono BM
35 Janus Małgorzata Świecie 5,5 km The Runners Świecie opłacono BM
36 Szczygielski Robert Sztum 5,5 km opłacono BM
37 Kozlowski Mariusz Smętowo Graniczne 5,5 km Stara Jania opłacono
38 Sieniek Krzysztof Licze 5,5 km opłacono BM
39 Wójcicki Kuba Smetowo 5,5 km Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice opłacono
40 Tuwalski Sławomir Grabowiec 5,5 km opłacono BM
41 Boettcher Grzegorz Nicponia 5,5 km tRUNsformacja Gniew opłacono BM
42 Apostołowicz Monika Smętowo 5,5 km opłacono BM
43 Ruchlewicz Urszula Sztum 5,5 km limit osiągnięty
44 Stępiński Paweł Starogard Gdański 5,5 km opłacono BM
45 Przybyła Dawid Kwidzyn 5,5 km Traktor team gmina Kwidzyn limit osiągnięty
46 Budzik Kazimierz Grudziądz 5,5 km parkrun Grudziądz opłacono BM
47 Wendt Patryk Kościerzyna 5,5 km Wencik Team limit osiągnięty
48 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański 5,5 km opłacono BM
49 Osiak Tomasz Gniew 5,5 km RulińskiRunningTeam limit osiągnięty
50 Czerwiak Robert Starogard Gdański 5,5 km TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono BM
51 MAJNA Kazimierz Gdynia 5,5 km Parkrun Gdynia limit osiągnięty
52 Chudek Justyna Gubiny 5,5 km limit osiągnięty
53 Jeżowski Grzegorz Grudziadz 5,5 km opłacono BM
54 Hoffmann Daniel Zblewo 5,5 km KS Sokół Zblewo opłacono BM
55 Kordecki Wiesław Wielki Klincz 5,5 km Maratończyk Wielki Klincz limit osiągnięty
56 Trygalski Krzysztof PINCZYN 5,5 km Morsy Zblewo opłacono BM
57 Trygalska Beata PINCZYN 5,5 km Morsy Zblewo opłacono BM
58 SZUBERT KATARZYNA SIWIAŁKa 5,5 km SKL Filippides opłacono BM
59 Rogalski Tomasz Kolincz 5,5 km opłacono BM
60 Rogalska Małgorzata Kolincz 5,5 km opłacono BM
61 Łosiński Damian Gdańsk 5,5 km LOTOS Running Team opłacono BM
62 Gładykowski Łukasz Gniew 5,5 km tRUNsformacja Gniew opłacono BM
63 Pawełek Leonard Starogard Gdański 5,5 km Psp 1 Starogard Gdanski opłacono BM
64 Zaręba Beata Kaliska 5,5 km niezrzeszona limit osiągnięty
65 Szatkowski Józef Grudziądz 5,5 km Morsy z Grudziądza opłacono BM
66 Mokłowicz Piotr Wejherowo 5,5 km Znikające punkty limit osiągnięty
67 zaborowska Beata Drzycim 5,5 km Diabelskie pioruny opłacono BM
68 Rekowski Kazimierz Tczew 5,5 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew opłacono BM
69 Kaszubowski Zenon Malbork 5,5 km Active Malbork limit osiągnięty
70 Konkolewski Tomasz Kwidzyn 5,5 km Kwidzyn Biega / OSP-KWIDZYN opłacono BM
71 Kowalska Anna Kwidzyn 5,5 km KWIDZYN BIEGA opłacono BM
72 Wódkowski Krzysztof Szpęgawsk 5,5 km GOIA opłacono BM
73 Kujawska Małgorzata Gniew 5,5 km tRUNsformacja Gniewu opłacono BM
74 Guz Paweł Gniew 5,5 km opłacono BM
75 Wicenbach Arkadiusz Pruszcz Gdański 5,5 km Pruszcz Biega opłacono BM
76 Szabłowska Iwona Juszkowo 5,5 km Pruszcz Biega opłacono BM
77 Loose Bartosz Zblewo 5,5 km KS Sokół Zblewo opłacono BM
78 Ossowski Dariusz Koteże 5,5 km limit osiągnięty
79 Rychłowski Andrzej Pelplin 5,5 km opłacono BM
80 Rychłowska Bernadeta Pelplin 5,5 km opłacono BM
81 Roczyński Krzysztof Gdańsk 5,5 km limit osiągnięty
82 Kowalski Radosław Starogard Gd. 5,5 km BiegamBoLubie opłacono BM
83 Kłos Klaudiusz Skórcz 5,5 km CHORS Running Team opłacono BM
84 Derdowski Michał Mirotki 5,5 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz opłacono BM
85 Bieliński Krzysztof Starogard Gdański 5,5 km opłacono BM
86 Bieliński Konrad Starogard Gdański 5,5 km opłacono BM
87 Bielińska Barbara Starogard Gdański 5,5 km SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD opłacono BM
88 Zima Jan Minięta 5,5 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
89 Hoffmann Kamil Cekcynek 5,5 km limit osiągnięty
90 Gapiński Łukasz Wąbrzeźno 5,5 km Start Team Wąbrzeźno opłacono BM
91 Śrutkowski Sylwester Sztum 5,5 km limit osiągnięty
92 Ruchlewicz Natalia Sztum 5,5 km limit osiągnięty
93 Kozłowski Bartłomiej Smętowo 5,5 km GOKSiR Smętowo opłacono
94 Chabros Michał Chabros Wiąg 5,5 km opłacono BM
95 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn 5,5 km Kwidzyn Biega opłacono BM
96 Żardecki Dawid Starogard Gdański 5,5 km KS Sokół Zblewo opłacono BM
97 Kacperski Bartosz Dzierzgoń 5,5 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
98 Mańka Eryk Dzierzgoń 5,5 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
99 Homa Henryk Pelplin 5,5 km opłacono BM
100 Chojnacka Jolanta Pelplin 5,5 km opłacono BM


Wyświetleń: 7779

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ