XXV Wojewódzkie Biegi Przełajowe „Szlakami Jana z Jani” - BGPK 2020
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dębski Tomasz Kwidzyn 5,5 km
2 KAMINSKI JANUSZ STARE POLE 5,5 km
3 Piotrowski Radosław Osie 5,5 km
4 Łuczyńska Agnieszka Gdańsk 5,5 km opłacono BM
5 Lokś Paweł Janowo 5,5 km SKL Filippides opłacono BM
6 Lokś Sławomir Janowo 5,5 km BBL Starogard Gdański opłacono BM
7 Lokś GRAŻYNA Janowo 5,5 km SKL Filippides opłacono BM
8 Szwedowski Łukasz Kulice 5,5 km Aktywni Kociewiacy opłacono BM
9 SPRĘGA aurelia starogard gdański 5,5 km SKL Filippides opłacono BM
10 Chabowska Magdalena Zduny 5,5 km Przerembel Team opłacono BM
11 Murawska Katarzyna Starogard Gdanski 5,5 km Morsy Zblewo Run Team opłacono BM
12 Wicek Patrycjusz Starogard Gdański 5,5 km Morsy Zblewo Run Team opłacono BM
13 wicek aneta Starogard Gdański 5,5 km Morsy Zblewo Run Team opłacono BM
14 Ossowska Ewa Zblewo 5,5 km Morsy Zblewo Run Team opłacono BM
15 Loose Oliwia Starogard Gdański 5,5 km Morsy Zblewo Run Team opłacono BM
16 Loose Dariusz Starogard Gdański 5,5 km Morsy Zblewo Run Team opłacono BM
17 Grzonka Kamila Bytonia 5,5 km KS Sokół Zblewo
18 Kołodziejczak Izabella Laskowice 5,5 km opłacono BM
19 Janka Maciej Pelplin 5,5 km opłacono BM
20 Waśniewski Edward Pelplin 5,5 km Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono BM
21 Walczak Jędrzej Gdańsk 5,5 km opłacono BM
22 Hapke Tomasz Wilkowo 5,5 km Traktor team gm kwidzyn
23 Leszczyńska Anna Dobre Miasto 5,5 km opłacono BM
24 Leszczyński Piotr Dobre Miasto 5,5 km Dobromiejski Klub Biegacza opłacono BM
25 Loose Anna Starogard Gdański 5,5 km Morsy Zblewo Run Team opłacono BM
26 Śmistek Paweł Starogard Gdański 5,5 km opłacono BM
27 Czapiewski Stefan Pelplin 5,5 km opłacono BM
28 Kłos Beata Warlubie 5,5 km opłacono BM
29 Trygalska Paulina Pinczyn 5,5 km KS Sokół Zblewo opłacono BM
30 Kurajk Marian RAKOWIEC//Gdansk 5,5 km opłacono BM
31 Kruszyńska Barbara Tczew 5,5 km Biegający Tczew
32 Dagga Dawid Rywałd 5,5 km opłacono BM
33 Bładzikowski Rafał Tczew 5,5 km opłacono BM
34 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z 5,5 km opłacono BM
35 Targowska Anna Morgi 5,5 km opłacono BM
36 Reuschel Karolina Bochlin 5,5 km opłacono BM
37 Legaszewski Roman Skórcz 5,5 km Team MX Skórcz opłacono BM
38 LABON MAGDALENA Koteże 5,5 km KS Sokół Zblewo opłacono BM
39 Witt Henryk Sopot 5,5 km MaratonyPolskie.PL TEAM
40 Witt Grażyna Sopot 5,5 km MaratonyPolskie.PL TEAM
41 Walczak Krzysztof Gdynia 5,5 km ElektroniczneZapisy.pl Team


Wyświetleń: 1301

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ