Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Paliwoda Sławomir Kolno 1963 m
2 Paliwoda Łukasz Kolno 1963 m
3 Duda Mateusz Dudy Nadrzeczne 1963 m SP Ptaki
4 Duda Bartosz Dudy Nadrzeczne 1963 m SP Ptaki
5 Gołaś Mirosław Borkowo 1963 m
6 Korwek Patrycja Kolno 1963 m LMS Łomża
7 Korwek Jakub Kolno 1963 m SP Zabiele
8 Wróblewska Agnieszka Kolno 1963 m
9 Charubin Monika Czerwone 1963 m
10 Charubin Natalia Kolno 1963 m
11 Jurczyk Przemysław Kolno 1963 m
12 Grala Karol Kolno 1963 m Orzeł Kolno
13 Chiliński Karol Stawiski 1963 m Decathlon Białystok
14 Barszczewski Maciej Kolno 1963 m Hufiec Pracy w Kolnie
15 Stachelski Paweł KOLNO 1963 m KGPP
16 Patalan Emil Poryte 1963 m
17 DARMETKO PAWEŁ KOLNO 1963 m
18 Zuzga Karol Kolno 1963 m OSP Kolno
19 Ruchała Radosław Zabiele 1963 m Hufiec Pracy w Kolnie
20 Gardocka Dorota Kolno 1963 m
21 Serowik Agnieszka PTAKI 1963 m
22 Ciołkowski Kamil Kolno 1963 m
23 Pupek Stefan Kolno 1963 m
24 Skrodzki Karol Kolno 1963 m Pogoń Koziki
25 Ferenc Kazimierz Czerwone 1963 m
26 Pupek Klaudia Kolno 1963 m
27 Pajer Zbigniew STAWISKI 1963 m SP Stawiski
28 Bagińska Ewa Stawiski 1963 m SP Stawiski
29 Bagiński Michał Stawiski 1963 m SP Stawiski
30 Szymanowicz Damian Stawiski 1963 m SP Stawiski
31 Szleszyński Kamil Stawiski 1963 m SP Stawiski
32 Gutowski Kamil Stawiski 1963 m SP Stawiski
33 Mioduszewski Mateusz Stawiski 1963 m SP Stawiski
34 Patalan Oliwia Stawiski 1963 m SP Stawiski
35 Sokołowska Paulina Stawiski 1963 m SP Stawiski
36 Borzymowski Piotr Stawiski 1963 m SP Stawiski
37 Cwalina Wiktoria Stawiski 1963 m SP Stawiski
38 Dęby Monika Stawiski 1963 m SP Stawiski
39 Chrzanowska Magda Stawiski 1963 m SP Stawiski
40 Zacharzewska Maja Stawiski 1963 m SP Stawiski
41 Chojnowski Jakub Stawiski 1963 m SP Stawiski
42 Kozikowska Iga Stawiski 1963 m SP Stawiski
43 Wysocka Aleksandra Stawiski 1963 m SP Stawiski
44 Bednarczyk Kinga Stawiski 1963 m SP Stawiski
45 Zieliński Jakub Mały Płock 1963 m
46 Zielinska Julia Mały Płock 1963 m
47 Jermacz Katarzyna Czerwone 1963 m CKS Podolszyna Pędziwiatr
48 Jermacz Kornelia Czerwone 1963 m CKS Podolszyna Pędziwiatr
49 Banach Sebastian Kolno 1963 m SP2 Kolno
50 Chodnicka Urszula Kolno 1963 m SP2 Kolno
51 Chutkowska Wiktoria Kolno 1963 m SP2 Kolno
52 Łojewska Martyna Stawiski 1963 m SP Stawiski
53 Kozikowska Ewelina Stawiski 1963 m SP Stawiski
54 Nerko Piotr Czerwone 1963 m
55 Nerko Weronika Czerwone 1963 m SP Czerwone
56 Glinka Piotr Kolno 1963 m
57 Glinka Adrianna Kolno 1963 m
58 Banach Karolina Czerwone 1963 m
59 Glinka Julia Kolno 1963 m SP2 Kolno
60 Sekscińska Magdalena Kolno 1963 m Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolnie
61 Sekscińska Aleksandra Kolno 1963 m Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolnie
62 Krzymowska Julia Kolno 1963 m Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolnie
63 Polkowska Olga Kolno 1963 m Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolnie
64 Oliwia Piątek Turośl 1963 m SP TUROŚL
65 Niedbała Oliwia Turośl 1963 m SP TUROŚL
66 Bednarczyk Milena Zabiele 1963 m Szkoła Podstawowa w Zabielu
67 Bednarczyk BARTOSZ Zabiele 1963 m Szkoła Podstawowa w Zabielu
68 Nowak Patryk Czerwone 1963 m SP Czerwone
69 Nowak Paweł Czerwone 1963 m SP Czerwone
70 Nowak Piotr Czerwone 1963 m SP Czerwone
71 Nowak Wiesława Czerwone 1963 m
72 Parzych Marcin Kolno 1963 m
73 Przytuła Katarzyna Kolno 1963 m Szkoła Podstawowa w Zabielu
74 Charubin Krystian Turosl 1963 m SP TUROŚL
75 Tanajewski Bartosz Cieciory 1963 m SP TUROŚL
76 Mazgoła Maja Nowa Ruda 1963 m SP TUROŚL
77 Szymański Mateusz Kolno 1963 m Stowarzyszenie Kawaleryjskie im. Podlaskiej Brygady Kawalerii w Kolnie
78 Szymański Andrzej Kolno 1963 m Stowarzyszenie Kawaleryjskie im. Podlaskiej Brygady Kawalerii w Kolnie
79 Piwowarski Bernard Borkowo 1963 m
80 Piwowarska Sylwia Borkowo 1963 m
81 Piwowarski Damian Borkowo 1963 m
82 Piwowarska Marta Borkowo 1963 m
83 Gołaszewska Paulina Janowo 1963 m
84 Banach Dominik Czerwone 1963 m
85 Bikowska Gabriela Kolno 1963 m Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolnie
86 Bikowska Marta Kolno 1963 m Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolnie
87 Wisniewski Mateusz Wykowo 1963 m
88 Kosiński Marcin Kolno 5 km Petunie
89 Duda Dominika Dudy Nadrzeczne 5 km Biegamy dla zdrowia
90 Klimowicz Paulina Kolno 5 km
91 Chutkowska Agnieszka Kolno 5 km
92 Dymek Piotr Kolno 5 km OSP Kolno
93 W Dariusz Kolno 5 km
94 Walenciej Karolina Białystok 5 km
95 Stachelek Kamila Turośl 5 km
96 Jermacz Wojciech Czerwone 5 km CKS Podolszyna Pędziwiatr
97 Kurek Artur Mściwuje 5 km
98 Najda Michał Kolno 5 km OSP Kolno
99 Chodnicki Janusz Kolno 5 km
100 NOCUŃ ARTUR KOLNO 5 km


Wyświetleń: 4981

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ