Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kosecki Sebastian Boręty Bieg główny 1963 m
2 Mania Jacek Boręty Bieg główny 1963 m
3 Kosecka Ewelina Boręty Bieg główny 1963 m
4 Mania Barbara Boręty Bieg główny 1963 m
5 Czałpińska Małgorzata Dzierzgoń Bieg główny 1963 m DzierzgońTeam
6 Czałpiński Krzysztof Dzierzgoń Bieg główny 1963 m DzierzgońTeam
7 Czałpińska Kinga Dzierzgoń Bieg główny 1963 m
8 krysiak Beata Dzierzgoń Bieg główny 1963 m DzierzgońTeam
9 Serocki Adam Elblag Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Drużyna Pierścienia
10 Znarowska Bożena Elblag Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Drużyna pierścienia
11 Gumowski Marcin Gdansk Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km GUMA TEAM
12 Dąbkowska Aleksandra Gdańsk Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Taka RYBA
13 Stańczak-Mikołajska Małgorzata Gdańsk Bieg główny 1963 m
14 Walendziak Ryszard Gościszewo Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km VALDANO
15 Ziobro Joanna Grudziądz Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
16 Konopacki Sebastian Kwidzyn Bieg główny 1963 m
17 Dziedzina Aleksandra Malbok Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
18 Maj Adam Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km MOW Malbork
19 Rogowski Mariusz Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km 22.BLT
20 Blekicki Tomasz Malbork Bieg główny 1963 m
21 Rogowska Julia Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km KJ ISKRA
22 Blekicka Emilia Malbork Bieg główny 1963 m
23 Kmieć Jacek Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Grupa Malbork
24 Tołkacz Wojciech Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Malbork Biega
25 Wiśniewski Maciej malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km WiśniaTeam
26 Szymkowiak Paweł Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Godlewski Runners / 22.BLT
27 Cicherski Szymon malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km AbsoFuckinLutely Team
28 Skwarczyńska-Kulik Patrycja Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km BEZTLENOWI MALBORK
29 Cicherska Paulina Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km AbsoFuckinLutely Team
30 Cicherski Adam Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km AbsoFuckinLutely Team
31 Sławecki Wojtek Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Active Malbork
32 Mieszkuniec Wojciech Malbork Bieg główny 1963 m
33 Stańczak Karolina Malbork Bieg główny 1963 m
34 Stańczak Edward Malbork Bieg główny 1963 m
35 Bakalarz Łukasz Malbork Bieg główny 1963 m
36 Warmińska Agnieszka Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
37 Rychłowska Agnieszka Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
38 WIsniewska Martyna Malbork Bieg główny 1963 m WiśniaTeam
39 godlewski łukasz malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
40 Kędra Sebastian Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km 22 Baza Lotnictwa Taktycznego
41 Wiśniewski Miłosz Malbork Bieg główny 1963 m WiśniaTeam
42 Lewandowski Zbigniew Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km 224 krt
43 Pietruczuk Daniel Malbork Bieg główny 1963 m WnP
44 Maciejewski Artur Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km 224 krt
45 Partyka Robert Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Muzeum Zamkowe Malbork
46 Komar Maria Malbork Bieg główny 1963 m 224 krt
47 Siuda Jakub Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
48 Gorczyńska Anna Malbork Bieg główny 1963 m
49 Kopański Mikołaj Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
50 JONATOWSKI Zygmunt MALBORK Bieg główny 1963 m GK MALBORK
51 Góralski Kacper Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
52 Rybarczyk Paweł Malbork Bieg główny 1963 m Pomezania
53 Narloch Jakub Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
54 Krucień Andrzej Malbork Bieg główny 1963 m
55 Bogatkowski Kacper Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
56 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA MALBORK Bieg główny 1963 m
57 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Active Malbork
58 Podlasinska Dorota Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
59 KULIK GRZEGORZ MALBORK Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km GK MALBORK / BEZTLENOWI MALBORK
60 Molenda Tomasz Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km GRUPA MALBORK
61 Rodacka Michalina Malbork Bieg główny 1963 m
62 Dylert Arkadiusz Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Grupa Malbork
63 Piekarz Lidia Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
64 Mroczkowski Tomasz Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km GRUPA MALBORK
65 Mąder Bogdan Malbork Bieg główny 1963 m PTTK Malbork
66 Puchalski Marcin Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km 22.BLT
67 Mąder Kajetan Malbork Bieg główny 1963 m PTTK Malbork
68 Mostowy Jarosław Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
69 Lewoń Jakub Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
70 Lipkowski Jakub Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
71 Dutkiewicz Jakub Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
72 Matejuk Arkadiusz Malbork Bieg główny 1963 m BEZTLENOWI MALBORK
73 Sojka piotr Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
74 Nowak Damian Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
75 Kosecki Sławomir Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Beztlenowi Malbork / 224 krt
76 Stoj Natalia Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
77 Matejuk Marcin Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Beztlenowi Malbork / 224 krt
78 Matejuk Anna Malbork Bieg główny 1963 m BEZTLENOWI MALBORK
79 Bakalarz Artur Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
80 Rodacka Iwona Malbork Bieg główny 1963 m
81 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW MALBORK Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km LKS ZANTYR SZTUM
82 JAŻDŻEWSKA IWONA MALBORK Bieg główny 1963 m
83 Klonowski Tomasz Malbork Bieg główny 1963 m
84 Powierża Michał Malbork Bieg główny 1963 m 224 krt
85 Godlewski Marek Malbork Bieg główny 1963 m Godlewski Runners
86 FRANKIEWICZ MACIEJ MALBORK Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km GRUPA MALBORK
87 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg główny 1963 m First Malbork Team
88 Tur Marcin Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km GRUPA MALBORK
89 Barnaś Agata Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Grupa Malbork
90 Jankowicz Artur Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
91 Kosianowska Monika Malbork Bieg główny 1963 m Grupa Malbork ♥ Malborskie Morsy ♥
92 Dobrowolski Kamil Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km 22.BLT
93 Wolak Miłosz Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km I LO Malbork
94 Dziwosz Paweł Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km BEZTLENOWI MALBORK/Grupa Kolarska Malbork
95 Witkowska Kamila Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
96 NEUMANN SEBASTIAN MALBORK Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
97 TARAS DANIEL Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km 22.BLT
98 Pawłowski Łukasz Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
99 Słowik Janusz Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
100 Gdaniec Kacper Malbork Bieg główny 1963 m I LO Malbork


Wyświetleń: 6009

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ