Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Łasiński Jarosław Rotmanka Bieg główny 1963 m TURBO Ptysie
102 Godlewski Marek Malbork Bieg główny 1963 m Godlewski Runners
103 JAŻDŻEWSKA IWONA MALBORK Bieg główny 1963 m
104 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW MALBORK Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km LKS ZANTYR SZTUM
105 Rodacka Iwona Malbork Bieg główny 1963 m
106 Stoj Natalia Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
107 Puchalski Marcin Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km 22.BLT
108 Piekarz Lidia Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
109 KULIK GRZEGORZ MALBORK Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km GK MALBORK / BEZTLENOWI MALBORK
110 Rybarczyk Paweł Malbork Bieg główny 1963 m Pomezania
111 godlewski łukasz malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
112 Warmińska Agnieszka Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
113 Szaruga Wojtek Sztum Bieg główny 1963 m
114 Szymkowiak Paweł Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Godlewski Runners / 22.BLT
115 Kmieć Jacek Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Grupa Malbork
116 Rogowska Julia Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km KJ ISKRA
117 Rogowski Mariusz Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km 22.BLT
118 Górska Weronika Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
119 Matejuk Ewa Malbork Bieg główny 1963 m
120 Kubicka Klaudia Malbork Bieg główny 1963 m
121 Kruk Agnieszka Szymankowo Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Grupa Malbork
122 Barnaś Krzysztof Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km GRUPA MALBORK
123 Słowik Janusz Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
124 Witkowska Kamila Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
125 Dobrowolski Kamil Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km 22.BLT
126 Jankowicz Artur Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
127 Barnaś Agata Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Grupa Malbork
128 Matejuk Anna Malbork Bieg główny 1963 m BEZTLENOWI MALBORK
129 Matejuk Arkadiusz Malbork Bieg główny 1963 m BEZTLENOWI MALBORK
130 Mroczkowski Tomasz Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km GRUPA MALBORK
131 Dylert Arkadiusz Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Grupa Malbork
132 Podlasinska Dorota Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
133 JONATOWSKI Zygmunt MALBORK Bieg główny 1963 m GK MALBORK
134 Wiśniewski Miłosz Malbork Bieg główny 1963 m WiśniaTeam
135 WIsniewska Martyna Malbork Bieg główny 1963 m WiśniaTeam
136 Mieszkuniec Wojciech Malbork Bieg główny 1963 m
137 Wiśniewski Maciej malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km WiśniaTeam
138 Rac Kacper Malbork Bieg główny 1963 m First Malbork Team
139 Wąsik Krzysztof Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Dąbrowski Team
140 Walkowski Michał Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
141 Czałpińska Małgorzata Malbork Bieg główny 1963 m
142 Klimczewski Mirosław Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
143 Nowakowski Wojciech Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Grupa Malbork
144 Pawłowski Łukasz Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
145 TARAS DANIEL Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km 22.BLT
146 Dziwosz Paweł Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km BEZTLENOWI MALBORK/Grupa Kolarska Malbork
147 Kosianowska Monika Malbork Bieg główny 1963 m Grupa Malbork ♥ Malborskie Morsy ♥
148 Tur Marcin Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km GRUPA MALBORK
149 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg główny 1963 m First Malbork Team
150 FRANKIEWICZ MACIEJ MALBORK Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km GRUPA MALBORK


Wyświetleń: 6003

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ