Grand Prix Kierunek Ultra 2020 - vol. 2 - Solo Run
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zych Paweł Piątnica Bieg 2 - 24-25.05.2020
2 Poźniak Józef Suwałki Bieg 2 - 24-25.05.2020 2+1 Suwałki
3 Zoń Arkadiusz Suwałki Bieg 2 - 24-25.05.2020 OCR Team opłacono
4 Truchan Wiesław Żytkiejmy Bieg 2 - 24-25.05.2020 Wilki Puszczy Rominckiej Żytkiejmy
5 Sztabinski Wojciech Frącki Bieg 2 - 24-25.05.2020 Nadlesnictwo Głęboki Bród opłacono
6 Miszkiel Tomasz Sejny Bieg 2 - 24-25.05.2020 opłacono
7 Gajewski Szymon Suwałki Bieg 2 - 24-25.05.2020 #rozbieganesuwałki opłacono
8 Jasnoch Grzegorz Sarnetki 2A Bieg 2 - 24-25.05.2020 Nadleśnictwo Głęboki Bród opłacono
9 Poźniak Konrad Suwałki Bieg 2 - 24-25.05.2020 2+1 Suwałki opłacono
10 Jakubowska Anna Pijawne Polskie Bieg 2 - 24-25.05.2020 ATP Augustów
11 Jakubowski Wiesław Pijawne Polskie Bieg 2 - 24-25.05.2020 ATP Augustów
12 Gorski Mateusz Stoki Bieg 2 - 24-25.05.2020
13 Kozłowski Damian Suwałki Bieg 2 - 24-25.05.2020 Nadleśnictwo Głęboki Bród opłacono
14 Walichniewicz Patryk Malbork Bieg 2 - 24-25.05.2020 Polska Organizacja Wojskowa
15 Czokajło Maria Sejny Bieg 2 - 24-25.05.2020
16 Bielawska Magdalena Augustów Bieg 2 - 24-25.05.2020 ATP Augustów
17 Karniłowicz Dawid Gołdap Bieg 2 - 24-25.05.2020 LA OSiR Gołdap
18 Bochenko Daniel Brzozowa Bieg 2 - 24-25.05.2020 opłacono
19 ZUBOWICZ JANINA Sejny Bieg 2 - 24-25.05.2020 Ambasador Festiwalu Biegów Krynica Zdrój opłacono
20 Nowicki Zbigniew Suwałki Bieg 2 - 24-25.05.2020 Nowicki Team opłacono
21 Kołosza Agnieszka Suwałki Bieg 2 - 24-25.05.2020 2+1 Suwałki
22 Bielawski Wojciech Augustów Bieg 2 - 24-25.05.2020 ATP Augustów
23 Kibitlewska Emilia Suwalki Bieg 2 - 24-25.05.2020 opłacono
24 Skrzekut Joanna Bryzgiel Bieg 2 - 24-25.05.2020
25 Ciszewski Kamil Suwałki Bieg 2 - 24-25.05.2020 Świat księżniczek Barbie
26 Gierszewski Czarek Olecko Bieg 2 - 24-25.05.2020 Załoga G opłacono
27 Garczarczyk Tomasz Suwałki Bieg 2 - 24-25.05.2020 opłacono
28 Karczewski Sławomir Suwałki Bieg 2 - 24-25.05.2020 Świat księżniczek Barbie opłacono
29 Karczewska Joanna Suwałki Bieg 2 - 24-25.05.2020 Świat księżniczek Barbie opłacono
30 GOŁOWCZYC Mateusz Suwalki Bieg 2 - 24-25.05.2020 OCR Team
31 Chrulska Joanna Augustów Bieg 2 - 24-25.05.2020
32 Sznejder Anita Suwałki Bieg 2 - 24-25.05.2020 opłacono
33 Łada Wiktor Raczki Bieg 2 - 24-25.05.2020 Polska Organizacja Wojskowa opłacono
34 Łada Dawid Raczki Bieg 2 - 24-25.05.2020 Polska Organizacja Wojskowa opłacono
35 Krzywicki Leszek Suwałki Bieg 2 - 24-25.05.2020 opłacono
36 Perkowski Jarosław Suwałki Bieg 2 - 24-25.05.2020 opłacono
37 DOJNIKOWSKA-MICHALSKA EMILIA SUWAŁKI Bieg 2 - 24-25.05.2020
38 Bartoszewicz Jan Białystok Bieg 2 - 24-25.05.2020 Bialostocka Sekta Biegaczy opłacono
39 Ogórkis Dariusz Sejny Bieg 2 - 24-25.05.2020
40 Dąbrowski Andrzej Dąbrówka 43 12-250 Orzysz Bieg 2 - 24-25.05.2020 Klub Morsów w Piszu
41 Dębski Krzysztof Suwałki Bieg 2 - 24-25.05.2020 OCR Team
42 Putra - Kaminska Anna Suwalki Bieg 2 - 24-25.05.2020 opłacono
43 Kamiński ski Karol Suwałki Bieg 2 - 24-25.05.2020 opłacono
44 Kowalewska-Meller Katarzyna Suwałki Bieg 2 - 24-25.05.2020 5.00 PLN
45 Ziniewicz Jacek Suwałki Całość GP
46 Popowska Monika Suwałki Całość GP opłacono
47 Budrewicz Maciej suwalki Całość GP BUDRYSY opłacono


Wyświetleń: 3048

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ