I Przełajowy Bieg Wiosny
Bieg główny 9 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamski Krzysztof Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
2 Antonienko - Płoszczuk Barbara Białystok Bieg główny 9 km BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY opłacono BM
3 Bagińska Ewelina Białystok Bieg główny 9 km WORD Białystok Team opłacono BM
4 Baranowska Gabriela Białystok Bieg główny 9 km limit osiągnięty
5 Bibułowicz Krzysztof Suraż Bieg główny 9 km opłacono BM
6 Bielawiec Julita Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
7 Birycki Piotr Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
8 Bogdanowicz Anna TYKOCIN Bieg główny 9 km opłacono BM
9 Bogdanowicz Tomasz kleosin Bieg główny 9 km opłacono BM
10 Bohojło Kamil Ponikła Bieg główny 9 km opłacono BM
11 Borowska Justyna Białystok Bieg główny 9 km OUTDOOR TRAINING opłacono BM
12 Bosiacki Jarosław Białystok Bieg główny 9 km Białystok Biega Team opłacono BM
13 Bronicz Marcin Białystok Bieg główny 9 km 3T opłacono BM
14 Bułach Marek Białystok Bieg główny 9 km Bialostocka Sekta Biegaczy opłacono BM
15 Błażewicz Dariusz Białystok Bieg główny 9 km WINLAND opłacono BM
16 Chimkowska Dominika Białystok Bieg główny 9 km Szybcy i Pomocni - Fundacja opłacono BM
17 Chmielewska Edyta Augustów Bieg główny 9 km Żandarmeria Wojskowa limit osiągnięty
18 Chojnowski Zbigniew Białystok Bieg główny 9 km Aikirunners opłacono BM
19 Ćwiklewska Barbara Kuźnica Bieg główny 9 km opłacono BM
20 Czajkowski Krzysztof Bialystok Bieg główny 9 km opłacono BM
21 Czarkowski Mariusz Jabłoń-Dąbrowa Bieg główny 9 km HOUSE OF POLAND limit osiągnięty
22 Czerniakiewicz Anna Białystok Bieg główny 9 km OUTDOOR TRAINING opłacono BM
23 czurak anna hajnówka Bieg główny 9 km HAJNÓWKA BIEGA limit osiągnięty
24 Dederko Piotr Białystok Bieg główny 9 km DedeTeam opłacono BM
25 Dobrzyński Krzysztof Bialystok Bieg główny 9 km 3T Białystok opłacono BM
26 domański Jan Białystok Bieg główny 9 km limit osiągnięty
27 Dworakowski Piotr Kleosin Bieg główny 9 km opłacono BM
28 Dyszkiewicz Rafał Dyszkiewicz Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
29 Dziekoński Tadeusz Białystok Bieg główny 9 km Juvenia Białystok opłacono BM
30 Falkowski Emil Bielsk Podlaski Bieg główny 9 km WORD Białystok Team opłacono BM
31 Falkowski Marek Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
32 Filipkowska Agnieszka Czarna białostocka Bieg główny 9 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono BM
33 Garkowski Krzysztof Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
34 GAWRYLUK MARCIN Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
35 Gałązka Agnieszka Łomża Bieg główny 9 km Akademia Sportu Medyk opłacono BM
36 Gintowt Aleksandra Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
37 Girtler Damian Białystok Bieg główny 9 km limit osiągnięty
38 Gołębiowski Robert Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
39 Grodzki Łukasz Białystok Bieg główny 9 km 3T Białystok opłacono BM
40 Gryc Alina Bialystok Bieg główny 9 km opłacono BM
41 Gryc Marcin Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
42 Grygorczyk Jarosław Białystok Bieg główny 9 km Biegam bo lubię opłacono BM
43 Gryko Kamila Białystok Bieg główny 9 km limit osiągnięty
44 Grześ Darek BIAŁYSTOK Bieg główny 9 km Białystok Biega Team opłacono BM
45 Grzymała Eliza Czerwonki Bieg główny 9 km opłacono BM
46 Hajwos Anna Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
47 Horodeńska Ewa Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
48 Jadczuk Tomasz BIAŁYSTOK Bieg główny 9 km BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono BM
49 Jasionowski Marek Białystok Bieg główny 9 km 3T Białystok opłacono BM
50 Jerulank Wiesław Grajewo Bieg główny 9 km Maratonka Grajewo opłacono BM
51 Kaczyński Alek Łapy Bieg główny 9 km opłacono BM
52 Kamiński Stanisław Mońki Bieg główny 9 km opłacono BM
53 Karacz Marek Białystok Bieg główny 9 km Drapieżnik opłacono BM
54 Karanos Tadeusz Hajnówka Bieg główny 9 km RKB Hajnówka opłacono BM
55 Kisłowska Agnieszka Białystok Bieg główny 9 km limit osiągnięty
56 Kitlas Dariusz Sochonie Bieg główny 9 km opłacono BM
57 Klepacki Marcin BIAŁYSTOK Bieg główny 9 km opłacono BM
58 Klim Wojciech Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
59 Klimowski Grzegorz Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
60 Klimuk Izabela Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
61 Klimuk Przemysław Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
62 Kobyliński Piotr Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
63 Kondraciuk Piotr Białystok Bieg główny 9 km Kondraciuk Team opłacono BM
64 KONDRATOWICZ Grzegorz GRÓDEK Bieg główny 9 km opłacono BM
65 Kononiuk Łukasz Białystok Bieg główny 9 km Szybcy i Pomocni opłacono BM
66 KOPRAS CZAREK BIAŁYSTOK Bieg główny 9 km KOPRAS RUN TEAM / AKTYWNIE W MIEŚCIE opłacono BM
67 Kosiorek Łukasz Białystok Bieg główny 9 km OUTDOOR TRAINING opłacono BM
68 Kostro Michał Białystok Bieg główny 9 km 3T BIAŁYSTOK opłacono BM
69 Kowalko Piotr Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
70 Kozłow Włodzimierz Bielsk Podlaski Bieg główny 9 km opłacono BM
71 Krasowski Damian Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
72 Kraszewska Milena Białystok Bieg główny 9 km Białystok Biega Team opłacono BM
73 Krukowski Andrzej Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
74 Kulik Dariusz Białystok Bieg główny 9 km OUTDOOR TRAINING opłacono BM
75 Kupa Bartosz Hajnówka Bieg główny 9 km Klub Biegaczy JYSK limit osiągnięty
76 Kurel Edyta Czarna Białostocka Bieg główny 9 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka limit osiągnięty
77 Kuś Artur Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
78 LEBIEDZIŃSKI MARCIN Supraśl Bieg główny 9 km opłacono BM
79 Lenkiewicz Paweł Białystok Bieg główny 9 km Białystok Biega Team opłacono BM
80 Leończuk Adam Białystok Bieg główny 9 km Leospeed opłacono BM
81 Leończuk Andrzej Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
82 Lewczuk Łukasz Białystok Bieg główny 9 km Nadaktywni opłacono BM
83 Lewicka Magdalenka Dąbrowa Białostocka Bieg główny 9 km opłacono BM
84 Lewonik Małgorzata Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
85 Lianha Aliaksandr Grodno Bieg główny 9 km RUN4FUN.BY limit osiągnięty
86 Makałus Tomasz Białystok Bieg główny 9 km Korona Nieruchomości opłacono BM
87 Malewicka-Wróblewska Lilia Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
88 Maliszewska Agnieszka Białystok Bieg główny 9 km OUTDOOR TRAINING opłacono BM
89 Marcińczyk Bożena Czarna Białostocka Bieg główny 9 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono BM
90 Matejczyk Artur Białystok Bieg główny 9 km OUTDOOR TRAINING opłacono BM
91 Matejczyk Marcin Lewickie Bieg główny 9 km Nadaktywni opłacono BM
92 Mazur-Korniłowicz Marta Wasilków Bieg główny 9 km opłacono BM
93 Meclik Adrian Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
94 Miniuk Paweł Białystok Bieg główny 9 km aktywnie w mieście team opłacono BM
95 Moskaluniec Witold Moskaluniec Dąbrowa Białostocka Bieg główny 9 km opłacono BM
96 Mroczkowski Paweł Białystok Bieg główny 9 km opłacono BM
97 Niewiński Piotr Bielsk Podlaski Bieg główny 9 km WORD Białystok Team opłacono BM
98 Nowicki Adam Białystok Bieg główny 9 km Outdoor Training opłacono BM
99 Obrycki Paweł Grajewo Bieg główny 9 km opłacono BM
100 Okoński Tomasz Białystok Bieg główny 9 km Szybcy i Pomocni opłacono BM


Wyświetleń: 24629

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ