I Przełajowy Bieg Wiosny
Bieg główny 3 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Motyka Krzysztof Grabówka Bieg główny 3 km Outdoor Training opłacono BM
2 Kozłowska Anna Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
3 Kozłowski Bartek Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
4 Wnorowski Konrad Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
5 Falkowska Martyna Białystok Bieg główny 3 km 3T Białystok opłacono BM
6 Popławska Ewa Białystok Bieg główny 3 km Białystok Biega Team opłacono BM
7 Gryko Ewa Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
8 Gałeczka Nowicka Anna Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
9 Demczuk Natalia Białystok Bieg główny 3 km MKS Juvenia Białystok opłacono BM
10 Gertruda Michał Ostrów Mazowiecka Bieg główny 3 km opłacono BM
11 Bałdak Piotr Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
12 Klim Adrian Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
13 Dzwil Izabela Dzwil Bialystok Bieg główny 3 km opłacono BM
14 Żuk Magda Białystok Bieg główny 3 km Szybcy i Pomocni opłacono BM
15 Waszczuk Kasia Białystok Bieg główny 3 km Szybcy i Pomocni opłacono BM
16 Sadowski Andrzej Białystok Bieg główny 3 km 3T Białystok opłacono BM
17 Oleksza Natalia Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
18 Żakowska Urszula Białystok Bieg główny 3 km Białystok Biega Team opłacono BM
19 Baturo Adam Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
20 Romek Maciej Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
21 Gołębiewska Anna Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
22 Kowalewicz Emilia Maria Białystok Bieg główny 3 km Szybcy i Pomocni opłacono BM
23 renberg-rogowska marta BIAŁYSTOK Bieg główny 3 km opłacono BM
24 Domanowska Gabriela Białystok Bieg główny 3 km Szybcy i Pomocni opłacono BM
25 Kostro Martyna Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
26 Dąbrowski Adam Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
27 SIEŃKO KATARZYNA BIAŁYSTOK Bieg główny 3 km AGR Podlasie opłacono BM
28 Woronowicz Adam Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
29 Gibulska Nika Wasilków Bieg główny 3 km opłacono BM
30 Bolesta Ernest Wasilków Bieg główny 3 km opłacono BM
31 Matulewicz Magda Wasilków Bieg główny 3 km opłacono BM
32 Bielawski Robert Białystok Bieg główny 3 km 3T Total Tri Training opłacono BM
33 Hakało-Klepacka Jolanta Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
34 Danilczuk Emilia Turośń Kościelna Bieg główny 3 km opłacono BM
35 Sakowicz Martyna Białystok Bieg główny 3 km Białystok Biega Team opłacono BM
36 Grochowska Paula Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
37 Bibułowicz Monika Suraż Bieg główny 3 km opłacono BM
38 Kondraciuk Paweł Białystok Bieg główny 3 km Kondraciuk Team opłacono BM
39 Waśkiel Kamil Białystok Bieg główny 3 km Instapage opłacono BM
40 Śliżewski Adam Białystok Bieg główny 3 km Instapage opłacono BM
41 Wnuczko Anna Wasilków Bieg główny 3 km Instapage opłacono BM
42 Lindebny Łukasz Białystok Bieg główny 3 km Białystok Biega Team opłacono BM
43 Kirpsza Barbara Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
44 Czarkowska Agnieszka Jabłoń-Dąbrowa Bieg główny 3 km HOUSE OF POLAND opłacono BM
45 Klimowicz Sobolewska Honorata Klimowicz Sobolewska Czarna Białostocka Bieg główny 3 km opłacono BM
46 waszczeniuk paweł białystok Bieg główny 3 km Itoner.pl opłacono BM
47 Jemielianiuk Michał Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
48 Kikolska Ewelina Białystok Bieg główny 3 km Szybcy i Pomocni opłacono BM
49 Sadowska Karolina Białystok Bieg główny 3 km Szybcy i Pomocni opłacono BM
50 Medek Jakub Zaścianki Bieg główny 3 km opłacono BM
51 Roszkowski Mateusz Noski Śnietne Bieg główny 3 km opłacono BM
52 Dziedzik Patrycja Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
53 Lebiedzińska Urszula Supraśl Bieg główny 3 km opłacono BM
54 Antonienko Maciej Białystok Bieg główny 3 km BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY opłacono BM
55 Cimoch Julita Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
56 Pietrowska Anna Czarna Białostocka Bieg główny 3 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono BM
57 Ostrowierch Tarasij Hajnówka Bieg główny 3 km opłacono BM
58 Romańczuk Krzysztof Białystok Bieg główny 3 km ZSM Białystok opłacono BM
59 Puciłowska Ewa Wasilków Bieg główny 3 km opłacono BM
60 Kil Tomasz Zambrów Bieg główny 3 km 3T Białystok opłacono BM
61 Mozolewski Jakub Sowlany Bieg główny 3 km Sokólski Klub Kolarski „Sokół” opłacono BM
62 Skibiński Kamil Białystok Bieg główny 3 km ZSM Białystok opłacono BM
63 Sokół Przemysław Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
64 Borysiewicz Paweł Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
65 Fadrowska Dorota Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
66 Stokowska Dominika Dąbrowa Moczydły Bieg główny 3 km opłacono BM
67 Teleszewska Bozena Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
68 Siemieniuk Krzysztof Białystok Bieg główny 3 km U KRZYCHA WARSZTAT FRYZUR MĘSKICH opłacono BM
69 Ozimko Mateusz Białystok Bieg główny 3 km Dom Powrotu opłacono BM
70 Siemieniuk Dorota Białystok Bieg główny 3 km 3T Białystok opłacono BM
71 Chomutowska Katarzyna Chomutowska Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
72 Radziszewski Patryk Białystok Bieg główny 3 km Instapage opłacono BM
73 Borowski Krystian Białystok Bieg główny 3 km OUTDOOR TRAINING opłacono BM
74 Kadłubowska Sandra Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
75 Drężek Andrzej Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
76 Radziwonska Klaudia Bialystok Bieg główny 3 km opłacono BM
77 Utko Justyna Białystok Bieg główny 3 km 3T Total Tri Training opłacono BM
78 Tarasiuk Monika Rzepniki Bieg główny 3 km opłacono BM
79 Mądry Bożena Białystok Bieg główny 3 km 3T Total Tri Training opłacono BM
80 Ciunczyk Dorota Białystok Bieg główny 3 km 3T Total Tri Training opłacono BM
81 ŻARSKA-KOPRAS ANIA BIAŁYSTOK Bieg główny 3 km KOPRAS RUN TEAM / AKTYWNIE W MIEŚCIE opłacono BM
82 Pietrzycka Magdalena Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
83 Opara Maria Czarna Wieś Bieg główny 3 km Morsy Czarna Wieś opłacono BM
84 Opara Roman Czarna Wieś Bieg główny 3 km Maratonka Grajewo opłacono BM
85 Hołowienko Piotr Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
86 Mróz Andrzej Sobolewo Bieg główny 3 km opłacono BM
87 Bujalski Konrad Jakubiki Bieg główny 3 km Farmacja Tarchomin opłacono BM
88 Bartoszewicz Daniel Krasne Bieg główny 3 km opłacono BM
89 Masłowska Paula Zabłudów Bieg główny 3 km opłacono BM
90 Skarżyński Rafał Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
91 Świsłocka Beata Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
92 Urzędowski Krzysztof Sobolewo Bieg główny 3 km 3T Białystok opłacono BM
93 Radziszewska Joanna Fasty Bieg główny 3 km 3T Białystok opłacono BM
94 Brzozowska - Zawadzka Anna Brzozowska - Zawadzka Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM
95 Pleskowicz Paweł Narew Bieg główny 3 km NAREW opłacono BM
96 Chołodowski Piotr Chołodowski Białystok Bieg główny 3 km 3T Białystok opłacono BM
97 Koszel Piotr Białystok Bieg główny 3 km Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono BM
98 Mozerys-Ćwikła Małgorzata Białystok Bieg główny 3 km Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono BM
99 Ćwikła Mariusz Białystok Bieg główny 3 km Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono BM
100 Pawłowska Julia Białystok Bieg główny 3 km opłacono BM


Wyświetleń: 24259

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ