Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zakrzewska Hanna | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | opłacono BM | |
2 | Wójcik Kuba | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Spartanie dzieciom / Nadaktywni | |
3 | Wiszowata Zuzanna | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | SP nr 43 | opłacono BM |
4 | Walesiuk Maksymilian | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T Białystok | opłacono BM |
5 | Vytlacil Zofia | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T UKS Sp9 Białystok | opłacono BM |
6 | Urzędowska Kornelia | Sobolewo | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T Białystok | opłacono BM |
7 | Szutkiewicz Karol | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono BM |
8 | Szczesiul Szymon | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono BM |
9 | Slekyte Ula | Marijampole | Litwa | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Begimo klubas | |
10 | Skowroński Franciszek | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono BM |
11 | Siemieniuk Patrycja | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T Białystok | opłacono BM |
12 | Rudeczko Bartosz | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T Białystok | opłacono BM |
13 | Rotmański Andrzej Szymon | Złota Wieś 18 | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Szkołą Podstawową 32 Białystok | opłacono BM |
14 | Romek Marysia | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | opłacono BM | |
15 | Romek Hania | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | opłacono BM | |
16 | Półtorak Amelia | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T Białystok | |
17 | Polak Zuzanna | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | SP 12 | opłacono BM |
18 | Ozimko Natalia | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Dom Powrotu | opłacono BM |
19 | Mucha Zofia | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | opłacono BM | |
20 | Motyka Krzysztof | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | OUTDOOR TRAINING | opłacono BM |
21 | Mazuruk Katarzyna | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T Białystok | opłacono BM |
22 | Masłowska Milena | Zabłudów | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | opłacono BM | |
23 | Malesza Franciszek | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | opłacono BM | |
24 | Lulkiewicz Urszula | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T UKS Sp9 Białystok | opłacono BM |
25 | Lewicki Damian | Dąbrowa Białostocka | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Dąbrowa Białostocka | opłacono BM |
26 | Lewicka Lena | Dąbrowa Białostocka | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Dąbrowa Białostocka | opłacono BM |
27 | Leszewicz Paweł | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Dom Powrotu | opłacono BM |
28 | Kurnyta Amelia | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | ||
29 | Kurianowicz Aleksandra | Narew | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | SKS NAREW | opłacono BM |
30 | Kraśnicka Lidia | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T Białystok | opłacono BM |
31 | Koszel Nina | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono BM |
32 | Kostro Zosia | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | opłacono BM | |
33 | Korycka Julita | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono BM |
34 | KOPRAS JULEK | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | KOPRAS RUN TEAM / AKTYWNIE W MIEŚCIE | opłacono BM |
35 | Kobylińska Sandra | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | opłacono BM | |
36 | Klimiuk Ola | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Białystok Biega Team | opłacono BM |
37 | Klimiuk Lidia | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Białystok Biega Team | opłacono BM |
38 | KITLAS MAJA | SOCHONIE | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | opłacono BM | ||
39 | Kil Marcel | Zambrów | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | opłacono BM | |
40 | Karny Sebastian | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | PIERUNY | opłacono BM |
41 | Karcz Marcin | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | opłacono BM | |
42 | Kalinowska Wiktoria | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T Białystok | opłacono BM |
43 | Jelska Anna | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T BIAŁYSTOK | opłacono BM |
44 | Jabłońska Julia Weronika | Choroszcz | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T UKS Sp9 Białystok | opłacono BM |
45 | Grodzka Aleksandra | Zambrów | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T Białystok | |
46 | Gaińska Malwina | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T Białystok / Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono BM |
47 | Fiedoruk Aleks | Narew | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | SKS NAREW | opłacono BM |
48 | Dobrowolski Michał | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | SP 5 | opłacono BM |
49 | DĄBROWSKI Wojciech | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Sp 11 Białystok | opłacono BM |
50 | Ćwikła Zuzia | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Bohaterowie Ostatniej Akcji | opłacono BM |
51 | Czajkowska Julia | Bialystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | SP nr 5 | opłacono BM |
52 | CIUNCZYK Karol | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T Total Tri Training | opłacono BM |
53 | Cimoszuk Jakub | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | APN Hattrick | opłacono BM |
54 | Bursiewicz Zuzanna | Kleosin | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T Białystok | opłacono BM |
55 | Bujno Mateusz | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T UKS Sp9 Białystok | opłacono BM |
56 | Bolesta Karol | Wasilków | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | opłacono BM | |
57 | Bartoszewicz Wojtek | Krasne | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | opłacono BM | |
58 | Jakimiuk Natalia | Narew | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | SKS NAREW | opłacono BM |
Wyświetleń: 42642