Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szwarc Ilona | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU | |
2 | Shot Dmitry | Skidel | Polska | Bieg główny 3 km | RUN4FUN.BY | |
3 | Marciszewska Karolina | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | Isobar | |
4 | OSOWICZ KAROLINA | GRABÓWKA | Polska | Bieg główny 3 km | Isobar | |
5 | Korejwo Michał | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | Dentsu Aegis Runners | |
6 | Gawieńczyk Karol | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | ||
7 | Płóciennik Monika | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | ||
8 | Rutkowski Marcin | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | ||
9 | Sawicka Paulina | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | ||
10 | Lianha Aliaksandr | Grodno | Białoruś | Bieg główny 9 km | RUN4FUN.BY | |
11 | Wiktorzak Michał | Oświęcim | Polska | Bieg główny 9 km | Quechua Team | |
12 | Perkowski Jakub | Sokoły | Polska | Bieg główny 3 km | 3T Białystok | |
13 | domański Jan | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | ||
14 | Drężek Patryk | Giby | Polska | Bieg główny 3 km | 3T Białystok | |
15 | Czeczko Pawel | Grodno | Białoruś | Bieg główny 3 km | Sokol-Grodno | |
16 | Półtorak Amelia | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T Białystok | |
17 | Łada Wiktor | Raczki | Polska | Bieg główny 9 km | Polska Organizacja Wojskowa | |
18 | Wójcik Kuba | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Spartanie dzieciom / Nadaktywni | |
19 | Pietrasz Jolanta | Sokółka | Polska | Bieg główny 3 km | 3T Białystok | |
20 | Kurnyta Amelia | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | ||
21 | Pieńkowska Elwira | Zastawie | Polska | Bieg główny 3 km | Ostrów Biega | |
22 | Monach Katarzyna | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | 3T Białystok | |
23 | Grochowski Grzegorz | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | ||
24 | Kamiński Sebastian | Chraboły | Polska | Bieg główny 3 km | ||
25 | Grochowski Michał | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | ||
26 | Filipowicz Gustaw | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | ||
27 | Chmielewska Edyta | Augustów | Polska | Bieg główny 9 km | Żandarmeria Wojskowa | |
28 | Rybnik Rafał | Nowe Aleksandrowo | Polska | Bieg główny 9 km | ||
29 | Czarkowski Mariusz | Jabłoń-Dąbrowa | Polska | Bieg główny 9 km | HOUSE OF POLAND | |
30 | Kurel Edyta | Czarna Białostocka | Polska | Bieg główny 9 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | |
31 | Raubo Sebastian | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | SP 32 | limit osiągnięty |
32 | Raubo Paulina | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | SP 32 | limit osiągnięty |
33 | Omieliańczyk Ryszard | Nowodworce | Polska | Bieg główny 9 km | Nadaktywni | |
34 | Zarachowicz Sylwester | Kuźnica | Polska | Bieg główny 9 km | ||
35 | Zalewski Dariusz | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | 3T BIAŁYSTOK | |
36 | Salamończyk Piotr | Hajnówka | Polska | Bieg główny 9 km | ||
37 | Sokół-Kraśnicka Kamila | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg główny 3 km | 3T Białystok | |
38 | Gryko Kamila | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | ||
39 | Baranowska Gabriela | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | ||
40 | Sańczyk Olaf | Białystok | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | UKS HUBAL BIAŁYSTOK Sp32 | limit osiągnięty |
41 | Kobyliński Patryk Kobyliński | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | ||
42 | Grodzki PRZEMYSŁAW | Zambrów | Polska | Bieg główny 3 km | 3T Białystok | |
43 | Grodzka Aleksandra | Zambrów | Polska | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | 3T Białystok | |
44 | Grodzka Urszula | Zambrów | Polska | Bieg główny 3 km | 3T Białystok | |
45 | Girtler Damian | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | ||
46 | Szafraniec Dagmara | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | ||
47 | Rudnicka Jadwiga | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Pędziwiatr Białystok | |
48 | Lisowska Agnieszka | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km | ||
49 | Kisłowska Agnieszka | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | ||
50 | Zaleski Kacper | Czarna Białostocka | Polska | Bieg główny 9 km | ||
51 | Tellos Justyna | Hajnówka | Polska | Bieg główny 9 km | ||
52 | czurak anna | hajnówka | Polska | Bieg główny 9 km | HAJNÓWKA BIEGA | |
53 | Slekys Giedrius | Marijampole | Litwa | Bieg główny 3 km | Begimo klubas | |
54 | Slekyte Lukne | Marijampole | Litwa | Bieg dla dzieci 800 m (2009-2007) | Begimo klubas | limit osiągnięty |
55 | Slekyte Ula | Marijampole | Litwa | Bieg dla dzieci 800 m (2011-2010) | Begimo klubas | |
56 | Weka KRZYSZTOF | Białystok | Polska | Bieg główny 9 km | Białystok Biega Team | |
57 | Kupa Bartosz | Hajnówka | Polska | Bieg główny 9 km | Klub Biegaczy JYSK | |
58 | Skutnik - Borys Agnieszka | Białystok | Polska | Bieg główny 3 km |
Wyświetleń: 42608