Charytatywny bieg dla małej bohaterki Kasi
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Żywica Aleksander Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
2 Żyła Julian Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
3 Żyła Dariusz Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
4 Żurawska Natalia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
5 Żurawska Karolina Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
6 Żurawska Hanna Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
7 Żuchowska Amelia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
8 Żbikowski Piotr Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
9 Żbikowska Amelia Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
10 Żak Magdalena Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
11 Zygan Laura Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
12 Zygan Ewelina Ciechocinek Dorośli opłacono
13 Zych Dariusz Piła Dorośli 4 Run Team Piła opłacono
14 Zwolińska Oliwia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
15 Zwierzchowski Jacek Aleksandrów Kujawski Dorośli Oratorium Salezjańskie opłacono
16 Zwierzchowska Sława Ciechocinek Dorośli opłacono
17 Zwierzchowska Maria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
18 Zwierzchowska Lena Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
19 Zuchniak Zofia Aleksandrów Kujawski Dzieci Caritas Kolegium Kujawskie opłacono
20 Zieman Franciszek Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
21 Zieman Amelia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
22 Zieliński Jakub Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
23 Zielińska Urszula Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
24 Zielińska Magdalena Ciechocinek Dorośli opłacono
25 Zielińska Kinga Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
26 Zbroniec Oliwier Raciązek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
27 Zbroniec Oliwier Nieszawa Dzieci SP im. KEN Raciążek opłacono
28 Zbroniec Jakub Nieszawa Dzieci SP im. KEN Raciążek opłacono
29 Zbroniec Franciszek Nieszawa Dzieci SP im. KEN Raciążek opłacono
30 Zbieć Bożena Siedlce Dorośli DARFIK Team opłacono
31 Zawacka Julia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
32 Zaręba Beata Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
33 Zaremba Igor Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
34 Zaremba Aleksander Ciechocinek Dzieci Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku opłacono
35 Zalewski Oliwier Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
36 Zalewski Filip Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
37 Zalewska Anna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
38 Zakrzewski Jakub Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
39 Zakrzewska Gabriela Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
40 Zajączkowski Wiktor Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
41 Zając Gabryś Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
42 Zając Amelia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
43 Zaganiacz Jan Aleksandrów Kujawski Dzieci opłacono
44 Zachwieja Bartek Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
45 Zabłocki Marcin Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
46 Zabłocka Ewa Raciążek Dorośli Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
47 Wyborska Katarzyna Raciązek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
48 Wujko Tomasz Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
49 Wróblewski Szymon Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
50 Wróblewska Zofia Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
51 Wróblewska Martyna Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
52 Wróblewska Gabriela Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
53 Wróblewska Amelia Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
54 Wróbel Oliwier Płock Dzieci SP 8 Płock opłacono
55 Wróbel Lidia Płock Dorośli opłacono
56 Wróbel Filip Płock Dzieci Żłobek PINOKIO opłacono
57 Wójcik Zofia Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
58 Wójcik Małgorzata Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
59 Wójcik Jakub Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
60 Wójcicka Wiktoria Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
61 Wódecka Jan Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
62 Woźniak Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
63 Woźniak Paweł Raciązek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
64 Woźniak Paweł Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
65 Woźniak Blanka Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
66 Woźniak Alicja Raciązek Dzieci SP RACIĄŻEK opłacono
67 Woźniak Alicja ciechocinek Dzieci SP nr 1 Ciechocinek opłacono
68 Wozińska Anna Stawki Dzieci SP STAWKI opłacono
69 Wołosewicz Łukasz Inowrocław Dorośli #biegam opłacono
70 Wojewoda Aleksander Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
71 Wojdyło Jessica Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
72 Wojciechowska Olga Odolion Dorośli opłacono
73 Wojciechowska Daria Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
74 Wodzyński Przemysław Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
75 Wodzyńska Alicja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
76 Włodawski Antoni Jan Turzno Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
77 Wiwatowska Magdalena Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
78 Witoński Szymon Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
79 Witkowska-Tomella Paulina Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
80 Witkowska Katarzyna Gdańsk Dorośli FitnessFitback opłacono
81 Witkowska Grażyna Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
82 Witecka Maja Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
83 Witczak Lena Aleksandrów Kujawski Dzieci SP nr3 Aleksandrów Kuj. opłacono
84 Witczak Grażyna Raciążek Dorośli SP RACIĄŻEK opłacono
85 Wiśniewski Rafał Aleksandrów Kujawski Dorośli Oratorium Salezjańskie opłacono
86 Wiśniewski Piotr Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
87 Wiśniewski Eryk Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
88 Wiśniewski Arkadiusz Turzynek Dzieci Szkoła Podstawowa w Raciążku opłacono
89 Wiśniewska Wiktoria Aleksandrów Kujawski Dzieci Oratorium Salezjańskie opłacono
90 Wiśniewska Wiesława Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
91 Wiśniewska Patrycja Aleksandrów Kujawski Dzieci Caritas Kolegium Kujawskie opłacono
92 Wiśniewska Marlena Ciechocinek Dzieci SP nr 3 Ciechocinek opłacono
93 Wiśniewska Agnieszka Aleksandrów Kujawski Dorośli Oratorium Salezjańskie opłacono
94 Winnicka Ilona Raciazek Dorośli SP RACIĄŻEK opłacono
95 Winnicka Ilona Raciążek Dorośli SP RACIĄŻEK opłacono
96 Wilamowska Wioletta Raciążek Dzieci Szkoła podstawowa im Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku opłacono
97 Więckowski Alan Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
98 Wielocha Karolina Ciechocinek Dzieci SP nr3 Ciechocinek opłacono
99 Wieczorek Marcel Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono
100 Wicher Dominik Aleksandrów Kujawski Dzieci SP 1 Aleksandrów Kuj. opłacono


Wyświetleń: 16105

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ