Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych – GMINA WYRYKI SUCHAWA
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zańko Mariusz Włodawa 1963 m
2 MAJEWSKI MATEUSZ Hańsk Pierwszy 1963 m
3 MAJEWSKA MARTYNA Hańsk Pierwszy 1963 m
4 Głab Marek HAŃSK PIERWSZY 1963 m
5 Głab Lesya HAŃSK PIERWSZY 1963 m
6 Głab Aleksander HAŃSK PIERWSZY 1963 m
7 Głab Aleksandra HAŃSK PIERWSZY 1963 m
8 Olszewski Wojciech Włodawa 1963 m
9 Stępień Julia Suchawa 1963 m
10 Krysa Magdalena Wyryki 1963 m
11 Milart Natalia Włodawa 1963 m
12 Kończal Małgorzata Hańsk Kolonia 1963 m
13 Orzeszko Waldemar Włodawa 1963 m
14 Rudko Jan Wyryyki-Połód 1963 m
15 Rudko Tadeusz Wyryki - Połód 1963 m
16 Osieleniec Szymon Łomnica 1963 m
17 Kapica Adam Włodawa 1963 m
18 Tyrawa Amelia SUSZNO 1963 m
19 Tyrawa Milena SUSZNO 1963 m
20 Król Weronika Włodawa 1963 m OSP Włodawa
21 Król Krzysztof Włodawa 1963 m OSP Włodawa
22 Król Aniela Włodawa 1963 m PM2
23 Król Konrad Włodawa 1963 m ZK Włodawa
24 Kukawski Lukasz Włodawa 1963 m
25 Kukawski Maksymilian Włodawa 1963 m
26 Maksymiuk Natalia Suszno 1963 m
27 Maksymiuk Nadia Włodawa 1963 m SP3
28 Maksymiuk Aleksander suszno 1963 m PM2
29 Stępień Łukasz Suchawa 1963 m
30 Koppe Dariusz Hańsk 1963 m
31 Baj-Horbaczewska Jagoda Różanka 1963 m
32 Baj-Horbaczewski Jeremi Różanka 1963 m
33 Baj-Horbaczewski Ksawery Różanka 1963 m
34 Horbaczewska Ewa Różanka 1963 m
35 Siedlecki Paweł Włodawa 1963 m
36 Olszewska Monika Urszulin 1963 m
37 Kaźmieruk Paweł Wyryki-Wola 1963 m
38 Kołodziej Mikołaj Kumów Majoracki 1963 m
39 Torbicz Alicja Wyryki-Adampol 1963 m
40 Gryglicka Izabela Orchówek 1963 m
41 Torbicz Justyna Wyryki-Adampol 1963 m
42 Zdolska Malwina Kaplonosy 1963 m
43 Zdolska Hanna Kaplonosy 1963 m
44 Kwiatkowska Iwona Wyryki Adampol 1963 m
45 Kapica Władysław Suchawa 1963 m
46 Kapica Małgorzata Suchawa 1963 m
47 Kapica Fabian WŁODAWA 1963 m
48 Mutwicki Łukasz Orchówek 1963 m ZSZ Nr 1 i II LO
49 Szelągowski Adam Dubeczno 1963 m
50 Majchrzak - Guzik Joanna Suchawa 1963 m
51 Guzik Sebastian Suchawa 1963 m
52 Bondarczuk Karolina Włodawa 1963 m
53 Pawluk Karolina Suszno 1963 m ZSZ Nr 1 i II LO
54 Kierepka Mateusz Włodawa 1963 m
55 Hawdejuk Anita Włodawa 1963 m
56 Wolińska Weronika Pliszczyn 1963 m Nadleśnictwo Włodawa
57 Pruszkowski Mateusz Orchówek 1963 m Nadleśnictwo Włodawa
58 Koppe Antoni Hańsk 1963 m
59 Majewski Marek Hańsk pierwszy 1963 m
60 Mikołajczak Magdalena Osowa 1963 m
61 Kurec Martyna Włodawa 1963 m
62 Nurzyńska Natalka Włodawa 1963 m
63 Staszewski Edward Wyryki Połód 1963 m
64 Gorgol Piotr Orchowek 1963 m
65 Głuch Klaudia Dubeczno 1963 m
66 Gorgol Wiktoria Gorgol Włodawa 1963 m
67 Gorgol Amelia Orchowek 1963 m SP3 Wlodawa
68 Gorgol Magdalena Gorgol Włodawa 1963 m
69 Wieliczko Arkadiusz Włodawa 5 km
70 Orlińska Aleksandra Szczekociny 5 km
71 OSTROWSKI GRZEŚ Włodawa 5 km
72 Milart Monika Mościce Dolne 5 km
73 Białas Jacek Suchawa 5 km
74 Bielecki Konrad Włodawa 5 km
75 Tyrawa Wojciech SUSZNO 5 km
76 Ryć Dariusz Zabrodzie 5 km
77 Mikulski Emil Różanka 5 km Agros Suchawa
78 Baj-Horbaczewski Dariusz Różanka 5 km
79 Koperski Kacper Różanka 5 km
80 Siedlecki Bogusław Włodawa 5 km
81 Kołodziej Marcin Kumów Majoracki 5 km
82 ZK ZK Włodawa Włodawa 5 km ZK Włodawa
83 ZK ZK Włodawa Włodawa 5 km ZK Włodawa
84 ZK ZK Włodawa Włodawa 5 km ZK Włodawa
85 ZK ZK Włodawa Włodawa 5 km ZK Włodawa
86 Pawluk Kuba Suszno 5 km
87 Grzywaczewska Oliwka Włodawa 5 km
88 Król Jan Kazimierz Włodawa 5 km
89 Wieliczko Marcin Radom 5 km
90 Staszewski Bartosz Wyryki 5 km KS Agros Suchawa


Wyświetleń: 1913

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ