Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych – GMINA WYRYKI SUCHAWA
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pawluk Karolina Suszno 1963 m ZSZ Nr 1 i II LO
2 Mutwicki Łukasz Orchówek 1963 m ZSZ Nr 1 i II LO
3 ZK ZK Włodawa Włodawa 5 km ZK Włodawa
4 ZK ZK Włodawa Włodawa 5 km ZK Włodawa
5 ZK ZK Włodawa Włodawa 5 km ZK Włodawa
6 ZK ZK Włodawa Włodawa 5 km ZK Włodawa
7 Król Konrad Włodawa 1963 m ZK Włodawa
8 Gorgol Amelia Orchowek 1963 m SP3 Wlodawa
9 Maksymiuk Nadia Włodawa 1963 m SP3
10 Maksymiuk Aleksander suszno 1963 m PM2
11 Król Aniela Włodawa 1963 m PM2
12 Król Weronika Włodawa 1963 m OSP Włodawa
13 Król Krzysztof Włodawa 1963 m OSP Włodawa
14 Wolińska Weronika Pliszczyn 1963 m Nadleśnictwo Włodawa
15 Pruszkowski Mateusz Orchówek 1963 m Nadleśnictwo Włodawa
16 Staszewski Bartosz Wyryki 5 km KS Agros Suchawa
17 Mikulski Emil Różanka 5 km Agros Suchawa
18 Milart Natalia Włodawa 1963 m
19 Milart Monika Mościce Dolne 5 km
20 MAJEWSKI MATEUSZ Hańsk Pierwszy 1963 m
21 MAJEWSKA MARTYNA Hańsk Pierwszy 1963 m
22 Hawdejuk Anita Włodawa 1963 m
23 Maksymiuk Natalia Suszno 1963 m
24 Wieliczko Marcin Radom 5 km
25 Głab Marek HAŃSK PIERWSZY 1963 m
26 Pawluk Kuba Suszno 5 km
27 Koppe Dariusz Hańsk 1963 m
28 Grzywaczewska Oliwka Włodawa 5 km
29 Głab Lesya HAŃSK PIERWSZY 1963 m
30 Ryć Dariusz Zabrodzie 5 km
31 Głab Aleksander HAŃSK PIERWSZY 1963 m
32 Głab Aleksandra HAŃSK PIERWSZY 1963 m
33 Stępień Julia Suchawa 1963 m
34 Rudko Jan Wyryyki-Połód 1963 m
35 Król Jan Kazimierz Włodawa 5 km
36 Rudko Tadeusz Wyryki - Połód 1963 m
37 Kukawski Lukasz Włodawa 1963 m
38 Białas Jacek Suchawa 5 km
39 Kukawski Maksymilian Włodawa 1963 m
40 Krysa Magdalena Wyryki 1963 m
41 Osieleniec Szymon Łomnica 1963 m
42 Torbicz Justyna Wyryki-Adampol 1963 m
43 Kończal Małgorzata Hańsk Kolonia 1963 m
44 Bondarczuk Karolina Włodawa 1963 m
45 Mikołajczak Magdalena Osowa 1963 m
46 Kapica Adam Włodawa 1963 m
47 Zdolska Malwina Kaplonosy 1963 m
48 Zdolska Hanna Kaplonosy 1963 m
49 Wieliczko Arkadiusz Włodawa 5 km
50 Orlińska Aleksandra Szczekociny 5 km
51 Olszewski Wojciech Włodawa 1963 m
52 Koppe Antoni Hańsk 1963 m
53 Majewski Marek Hańsk pierwszy 1963 m
54 Kurec Martyna Włodawa 1963 m
55 Bielecki Konrad Włodawa 5 km
56 Nurzyńska Natalka Włodawa 1963 m
57 Szelągowski Adam Dubeczno 1963 m
58 Gryglicka Izabela Orchówek 1963 m
59 Staszewski Edward Wyryki Połód 1963 m
60 Stępień Łukasz Suchawa 1963 m
61 Majchrzak - Guzik Joanna Suchawa 1963 m
62 OSTROWSKI GRZEŚ Włodawa 5 km
63 Guzik Sebastian Suchawa 1963 m
64 Kwiatkowska Iwona Wyryki Adampol 1963 m
65 Gorgol Piotr Orchowek 1963 m
66 Kapica Władysław Suchawa 1963 m
67 Głuch Klaudia Dubeczno 1963 m
68 Siedlecki Bogusław Włodawa 5 km
69 Kapica Małgorzata Suchawa 1963 m
70 Orzeszko Waldemar Włodawa 1963 m
71 Tyrawa Wojciech SUSZNO 5 km
72 Kapica Fabian WŁODAWA 1963 m
73 Gorgol Wiktoria Gorgol Włodawa 1963 m
74 Tyrawa Amelia SUSZNO 1963 m
75 Tyrawa Milena SUSZNO 1963 m
76 Gorgol Magdalena Gorgol Włodawa 1963 m
77 Siedlecki Paweł Włodawa 1963 m
78 Olszewska Monika Urszulin 1963 m
79 Kaźmieruk Paweł Wyryki-Wola 1963 m
80 Kołodziej Marcin Kumów Majoracki 5 km
81 Zańko Mariusz Włodawa 1963 m
82 Kierepka Mateusz Włodawa 1963 m
83 Kołodziej Mikołaj Kumów Majoracki 1963 m
84 Torbicz Alicja Wyryki-Adampol 1963 m
85 Koperski Kacper Różanka 5 km
86 Baj-Horbaczewska Jagoda Różanka 1963 m
87 Baj-Horbaczewski Jeremi Różanka 1963 m
88 Baj-Horbaczewski Ksawery Różanka 1963 m
89 Baj-Horbaczewski Dariusz Różanka 5 km
90 Horbaczewska Ewa Różanka 1963 m


Wyświetleń: 3715

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ