Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kuczyńska Anna | Oborniki | Polska | Nordic walking 5 km | Nordic Walking Kiekrz | opłacono |
2 | Malec Magdalena | Gorzów Wlkp. | Polska | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |
3 | Ponka Barbara | Wejherowo | Polska | Nordic walking 5 km | ||
4 | NAGÓRSKI RYSZARD | CIECHOCINEK | Polska | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |
5 | Karpińska Katarzyna | Gdynia | Polska | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |
6 | Olejniczak Aleksandra | Trzemeszno | Polska | Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
7 | Szycko Olwia | Kobylnica | Polska | Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono on-line | |
8 | Susiak Ewelina | Borne Sulinowo | Polska | Nordic walking 5 km | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
9 | Puszkiel Leszek | Zielona Góra | Polska | Nordic walking 10 km | GREEN TEAM Zielona Góra | opłacono on-line |
10 | Jankowska Iwona | Wejherowo | Polska | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |
11 | Marciniak Anna | Myszęcin | Polska | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |
12 | Szycko Radek | Słupsk | Polska | Nordic walking 10 km | opłacono on-line | |
13 | Szulc-Andrzejczak Bożena | Skwierzyna | Polska | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | opłacono on-line | |
14 | Mroziński Paweł | Poznań | Polska | Nordic walking 10 km | MarszPoZdrowie | opłacono on-line |
15 | Seifert Sylwia | Poznań | Polska | Nordic walking 5 km | Serikon Team | opłacono on-line |
16 | Pałka Grzegorz | Tulce | Polska | Nordic walking 5 km | SERIKON Team | opłacono on-line |
17 | Pietrzyk Anna Pietrzyk | Kalisz Pomorski | Polska | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | opłacono on-line | |
18 | Linhard Bożena | Sierakowo | Polska | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |
19 | Lewandowska Sylwia | Myślibórz | Polska | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |
20 | Pawlak Krzysztof | Toruń | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
21 | FORYŚ KATARZYNA | KWIDZYN | Polska | Nordic walking 10 km | Wataha | opłacono on-line |
22 | Nowaczyk Magdalena | Czarnków | Polska | Nordic walking 5 km | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
23 | nowaczyk tomasz | gniezno | Polska | Nordic walking 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
24 | Stankowska Marzena | Trzemeszno | Polska | Nordic walking 10 km | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
25 | Wietrzycki Andrzej | Trzcianka | Polska | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
26 | DUDEK KAZIMIERZ | CHOJNÓW | Polska | Nordic walking 5 km | Dom z keramzytu D.S. Dariusz Sywak | opłacono on-line |
27 | Wolińska Anna | Gdańsk | Polska | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |
28 | Przybyłek Marysia | ŚMIGIEL | Polska | Nordic walking 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
29 | Furman Renata Furman | Połajewo | Polska | Nordic walking 5 km | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
30 | Kłos Maciej | Gdańsk | Polska | Nordic walking 10 km | NW Wyspa Sobieszewska | opłacono on-line |
31 | Kowalczyk Mariusz Kowalczyk | Zielona Góra | Polska | Nordic walking 10 km | GREEN TEAM Zielona Góra | opłacono on-line |
32 | SOCHACKI Waldemar | Kluczbork | Polska | Nordic walking 10 km | opłacono on-line | |
33 | Szulczyńska Izabela | Lenartowice | Polska | Nordic walking 5 km | Pleszewskie Włóczykije | opłacono on-line |
34 | Fengier Eugeniusz | Zielona Łąka | Polska | Nordic walking 5 km | Pleszewskie Włóczykije | opłacono on-line |
35 | Wojciechowska Katarzyna | Pleszew | Polska | Nordic walking 5 km | Pleszewskie Włóczykije | opłacono on-line |
36 | Wieczorek Krzysztof | Dębe | Polska | Nordic walking 5 km | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
37 | Sokół Rafał | Lubasz | Polska | Nordic walking 5 km | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
38 | Kamińska-Sokół Marzena | Lubasz | Polska | Nordic walking 5 km | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
39 | Soroka Teresa | Pasłęk | Polska | Nordic walking 10 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
40 | Maciuszonek Małgorzata | Pasłęk | Polska | Nordic walking 5 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
41 | Wanat Wioletta | Konin | Polska | Nordic walking 5 km | NW KONIN warto nad Wartą | opłacono on-line |
42 | Zgrzebnicki Krzysztof | Polkowice | Polska | Nordic walking 10 km | opłacono on-line | |
43 | Czachor Kacper | Węgorzyno | Polska | Nordic walking 5 km | Gmina Wegorzyno | |
44 | Olech Mateusz | Gdańsk | Polska | Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Elite Team | opłacono on-line |
45 | Olech Anna | Gdańsk | Polska | Nordic walking 10 km | Elite Team | opłacono on-line |
46 | Olech Marcin | Gdańsk | Polska | Nordic walking 10 km | Elite Team | opłacono on-line |
47 | Ościłowska Maria | Węgorzyno | Polska | Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Gmina Węgorzyno | opłacono on-line |
48 | Ościłowski Mikołaj | Węgorzyno | Polska | Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Gmina Węgorzyno | opłacono on-line |
49 | Kuźmińska Monika | Węgorzyno | Polska | Nordic walking 5 km | Gmina Węgorzyno | opłacono on-line |
50 | Łuczak-Arys Renata | Węgorzyno | Polska | Nordic walking 5 km | Gmina Węgorzyno | opłacono on-line |
51 | Arys Edward | Węgorzyno | Polska | Nordic walking 5 km | Gmina Węgorzyno | opłacono on-line |
52 | KRAWIEC JACEK | ELBLĄG | Polska | Nordic walking 10 km | opłacono on-line | |
53 | Posim Bogumila | Kwidzyn | Polska | Nordic walking 10 km | Wataha | opłacono on-line |
54 | Posim Dariusz | Dubiel | Polska | Nordic walking 10 km | Wataha | opłacono on-line |
55 | Kuczyńska Barbara | Wrocław | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
56 | Szczypior Kinga | Gościcino | Polska | Nordic walking 10 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line |
57 | Raczka Grzegorz | Śmieszkowo | Polska | Nordic walking 5 km | Nordic walking Lubasz | opłacono on-line |
58 | Tomczyk Emilia | Węgorzyno | Polska | Nordic walking 5 km | Gmina Wegorzyno | |
59 | Konwicka Zofia | Węgorzyno | Polska | Nordic walking 5 km | Gmina Wegorzyno | |
60 | Kardaś Irena | Węgorzyno | Polska | Nordic walking 5 km | Gmina Wegorzyno | |
61 | Warsz Krystyna | Węgorzyno | Polska | Nordic walking 5 km | Gmina Wegorzyno | |
62 | Drabicka Krystyna | Węgorzyno | Polska | Nordic walking 5 km | Gmina Wegorzyno | |
63 | Orecki Mikołaj | Węgorzyno | Polska | Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Gmina Wegorzyno | |
64 | Pisarska Zofia | Węgorzyno | Polska | Nordic walking 5 km | Gmina Wegorzyno | |
65 | Pisarski Jan | Węgorzyno | Polska | Nordic walking 5 km | Gmina Węgorzyno | |
66 | Abramczuk Katarzyna | Węgorzyno | Polska | Nordic walking 5 km | green team | |
67 | Maślanka Iwona | Śmigiel | Polska | Nordic walking 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
68 | Krugiołka Grzegorz | Pniewy | Polska | Nordic walking 5 km | Aktywnie w Pniewach | opłacono on-line |
69 | Wołk Beata | Trzcianka | Polska | Nordic walking 10 km | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
70 | Soboń Dariusz | Szczecin | Polska | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |
71 | ŚWIERKOWSKA BARBARA | GNIEZNO | Polska | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |
72 | Brotkiewicz Mariusz | Poznań | Polska | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |
73 | Szymański Jacek | Skórka | Polska | Nordic walking 10 km | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line |
74 | KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA | KRĘPA KASZUBSKA | Polska | Nordic walking 10 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line |
75 | Ostrochalska Aleksandra | Krepa Kaszubska | Polska | Nordic walking 10 km | Polipack Team Gwe | opłacono on-line |
76 | Antolik Iwona | Świętochłowice | Polska | Nordic walking 5 km | Miraz Race Team | opłacono on-line |
77 | Bujnicka Magdalena | Pasłęk | Polska | Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
78 | Bujnicki Marcin | Pasłęk | Polska | Nordic walking 10 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
79 | Grupińska Katarzyna | Lubasz | Polska | Nordic walking 5 km | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
80 | Wicher Jolanta | Lubasz | Polska | Nordic walking 5 km | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
81 | Wawrzyniak Igor | Gdynia | Polska | Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line |
82 | Wawrzyniak Anna | Gdynia | Polska | Nordic walking 5 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line |
83 | Kaczmarek Maja | Wejherowo | Polska | Nordic walking 10 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line |
84 | Kolmetz Katarzyna | SASINO | Polska | Nordic walking 10 km | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
85 | Wendt Jarek | SASINO | Polska | Nordic walking 10 km | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
86 | Skowrońska Dominika | Strzelce Krajeńskie | Polska | Nordic walking 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
87 | Zdanowicz Marta | Słupsk | Polska | Nordic walking 5 km | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line |
88 | Mydło Radosław | Ginawa | Polska | Bieg 5 km | ||
89 | Lubaś Bartłomiej | Mielec | Polska | Nordic walking 5 km | Odchudzanie Na Sportowo | opłacono on-line |
90 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | Polipack Team Gwe | |
91 | Bieszke Pawel | Wojcieszyce | Polska | Nordic walking 5 km | Niezrzeszony | opłacono on-line |
92 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | Team Deaf | opłacono on-line |
93 | Rzepecki Sławomir | Maków Mazowiecki | Polska | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |
94 | Korzeb Dorota | Gdańsk | Polska | Nordic walking 5 km | opłacono on-line | |
95 | Kiepurska Magdalena | Góra Kalwaria | Polska | Nordic walking 5 km | GREEN TEAM Zielona Góra | opłacono on-line |
96 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | team deaf | opłacono on-line |
97 | Kępa ANDRZEJ | Koszalin | Polska | Nordic walking 10 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
98 | Roszatycka-Krause Agnieszka | Goleniów | Polska | Nordic walking 5 km | DMUCHAWIEC GOLENIÓW | opłacono on-line |
99 | Sienkiewicz Jolanta | Załom | Polska | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | DMUCHAWIEC GOLENIÓW | opłacono on-line |
100 | Grygiel Teresa | Poznań | Polska | Nordic walking 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
Wyświetleń: 13689