Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - Korona Północy - Lubuń gm. Kobylnica + bieg 5km
10 km Nordic Walking
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wendt Jarek SASINO 10 km Nordic Walking POLIPACK TEAM GWE opłacono
2 Kolmetz Katarzyna SASINO 10 km Nordic Walking POLIPACK TEAM GWE opłacono
3 Marczak Krzysztof Bełchatów 10 km Nordic Walking NWPL/NW Bełchatów 50.00 PLN
4 KREFFT BARBARA PARCHOWO 10 km Nordic Walking opłacono BM
5 NAGÓRSKI RYSZARD CIECHOCINEK 10 km Nordic Walking 50.00 PLN
6 Szymański Jacek Skórka 10 km Nordic Walking Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono BM
7 Pierzchała Marek Luzino 10 km Nordic Walking Morsy z Zawiatu opłacono BM
8 DREWA MARIAN GOŚCICINO 10 km Nordic Walking POLIPACK TEAM GWE opłacono BM
9 Frąckowiak Roman Wieleń 10 km Nordic Walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono BM
10 Okrzesik-Frąckowiak Izabela Wieleń 10 km Nordic Walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono BM
11 PARUSZEWSKA AGNIESZKA REDA 10 km Nordic Walking 50.00 PLN
12 Soroka Teresa Pasłęk 10 km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
13 Kaszuba Adriana Kaszuba Koszalin 10 km Nordic Walking opłacono BM
14 Filipów Tadeusz Lębork 10 km Nordic Walking niezrzeszony 50.00 PLN
15 Jankowska Beata Pasłęk 10 km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
16 Boczar Beata Zielona Góra 10 km Nordic Walking Green Team opłacono
17 JUREK ADAM Lubin 10 km Nordic Walking KS Metraco Polkowice opłacono BM
18 Adamowicz Renata Adamowicz Bonin 10 km Nordic Walking opłacono BM
19 Połubiak Paweł Siecino 10 km Nordic Walking 50.00 PLN
20 Kłos Maciej Gdańsk 10 km Nordic Walking NW Wyspa Sobieszewska opłacono BM
21 Nakonieczny Grzegorz Szczecin 10 km Nordic Walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin 50.00 PLN
22 Ludwiczak Andżelika Szczecin 10 km Nordic Walking Ekspedycja Nordic Team 50.00 PLN
23 Łopiński Aleksy Piła 10 km Nordic Walking Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono BM
24 Saniuk Edward Gdańsk 10 km Nordic Walking FACE NORDIC WALKING TEAM opłacono BM
25 Krawętek Agnieszka Bełchatów 10 km Nordic Walking NWPL/NW BEŁCHATÓW 50.00 PLN
26 Kuśmierek Jan Dziemiany 10 km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
27 Turzyńska-Stopa Maria Dziemiany 10 km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
28 Knitter Tomasz Dziemiany 10 km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
29 Szymska Małgorzata Szczecin 10 km Nordic Walking Nordic Walking Poland 50.00 PLN
30 Kuśmierek Patryk Dziemiany 10 km Nordic Walking BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono
31 Latos Małgorzata Koszalin 10 km Nordic Walking Wychodzę z kijami opłacono BM
32 Bujnicki Marcin Pasłęk 10 km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
33 Ostrochalska Aleksandra Krepa Kaszubska 10 km Nordic Walking POLIPACK TEAM GWE opłacono BM
34 Ponka Radosław Wejherowo 10 km Nordic Walking POLIPACK TEAM GWE opłacono BM
35 KORZEŃ GRZEGORZ SŁUPSK 10 km Nordic Walking opłacono BM
36 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA 10 km Nordic Walking POLIPACK TEAM GWE opłacono BM
37 Stachórko Krzysztof Pasłęk 10 km Nordic Walking opłacono BM
38 Nietupski Dariusz Gdynia 10 km Nordic Walking Elite Team opłacono
39 Stryczyński Piotr Gdynia 10 km Nordic Walking Elite Team opłacono BM
40 Romanowicz Piotr Resko 10 km Nordic Walking opłacono BM
41 Balon Marek Szczecinek 10 km Nordic Walking opłacono BM
42 Gierszewski Arkadiusz Angowice 10 km Nordic Walking opłacono BM
43 Niemiec Mariola Gdynia 10 km Nordic Walking opłacono BM


Wyświetleń: 9046

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ