Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Grzyb Radosław | Biała Piska | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
2 | Banachowska Paulina | Biała Piska | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
3 | Olech Aleksander | Biała Piska | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
4 | Olech Adrian | Biała Piska | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
5 | Cimoch Sebastian | Biała Piska | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
6 | Cimoch Gabrysia | Biała Piska | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
7 | Kurzatkowski Amelia | Biała Piska | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
8 | Kurzatkowski Paweł | Biała Piska | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
9 | Drężek Andrzej | Białystok | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
10 | Konopczyński Marcin | Ełk | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
11 | Łagodziński Przemek | Jaśkowo | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
12 | Kapelański Dominik | Jeglin | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | 1 Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Polskość Mazur | |
13 | Kozłowski Kornel | Jeglin 15 | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
14 | Ślubecki Tomasz | Kętrzyn | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
15 | Romejko Maksym | Kwik 1 | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
16 | Polewaczyk Tomasz | Łyse | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
17 | Sekścińska Zuzanna | Nowa Ukta | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | Cisza i Spokój | |
18 | Sekściński Kacper | Nowa Ukta | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | Cisza i Spokój | |
19 | Sekścińska Magdalena | Nowa Ukta | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | Cisza i Spokój | |
20 | Sekściński Michał | Nowa Ukta | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | Cisza i Spokój | |
21 | Łaskowski Tomasz | Olecko | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
22 | Łaskowska Marzena | Olecko | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
23 | Banach Andrzej | Olsztyn-Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
24 | Janczewska Aneta | Orzysz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | 15 Giżycka brygada zmechanizowana | |
25 | Marchlińska Klaudia | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
26 | Zaranko Michał | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
27 | Woźniak Mariusz | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
28 | Rudź Izabela | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
29 | Wysocki Szymon | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | SZKOŁA TRZONKI | |
30 | Wysocki Łukasz | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
31 | Szwarc Nikodem | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | SP 1 Pisz | |
32 | Szwarc Dominik | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | SP 1 Pisz | |
33 | Szwarc Patrycja | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | Klub morsow | |
34 | Chojnowska Ewa | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
35 | Chojnowska Lena | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
36 | Supinski Robert | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
37 | Żbikowska Justyna | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
38 | Żbikowska Marietta | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
39 | Żbikowski Wiktor | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
40 | Jurkow Artur | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
41 | Woźniak Monika | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
42 | Woźniak Kacper | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
43 | Lachowicz Monika | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
44 | Górski Mariusz | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
45 | Górska Ewelina | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
46 | Kołakowska Oliwia | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
47 | ŁAGODZIŃSKA Lena | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
48 | ŁAGODZIŃSKA Anna | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
49 | Olszewski Dawid | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
50 | Zadroga Szymon | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
51 | ŁAZARCZYK ADAM | PISZ | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
52 | Darda Miłosz | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | I Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Polskość Mazur w Piszu | |
53 | ŁAZARCZYK KATARZYNA | PISZ | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
54 | Polewaczyk Tomasz | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | 41 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY | |
55 | Filipkowski Michał | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | 41 Batalion Lekkiej Piechoty | |
56 | Kaczyńska Barbara Kaczyńska | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
57 | Kaczyńska Alicja | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
58 | Kaczyński Jakub | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
59 | Szutowski Grzegorz | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | 41 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY | |
60 | Darmetko Paweł | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
61 | Stefańska Małgorzata | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
62 | Podbielska Katarzyna | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
63 | Łępicki Igor | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
64 | Chyliński Piotr | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | I Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Polskość Mazur w Piszu. | |
65 | Paprota Karolina | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
66 | Turek Daniel | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | I Liceum Ogólnokształcące im.Bojowników o Polskość Mazur w Piszu | |
67 | Jaskuła Dariusz | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
68 | Uscio MAGDALENA | PISZ | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | SZKOŁA TRZONKI | |
69 | Jaszczur Amelia | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | SP 1 Pisz | |
70 | Dąbrowska Danuta | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
71 | Filipkowska Aneta | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
72 | Świerszcz Adam | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
73 | Nosek Maja | Pisz | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | SP 1 Pisz | |
74 | Buszyniewicz Jerzy | Pogobie Średnie | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
75 | Banach Andrzej | Radysy | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
76 | Sobociński Wojciech | Rajgród | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
77 | Dobrońska Emilia | Ruciane-Nida | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
78 | Cieśluk Łukasz | Ruciane-Nida | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
79 | Stankiewicz Oskar | Siedlce | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | 18 bdow | |
80 | Kiernozek Tomasz | Szczytno | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | OPP Olsztyn | |
81 | Kiernozek Waldemar | Szczytno | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | 8 Batalion Radiotechniczny Lipowiec | |
82 | Bikowska Anna | Szeroki Bór Piski | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
83 | Bikowski Mateusz | Szeroki Bór Piski | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km | ||
84 | GWIAZDA TOMASZ GWIAZDA | ZALAS | Polska | Bieg 1963 m lub 5 km |
Wyświetleń: 4456