Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kosowski Paweł Kwidzyn 5km UMKS Kwidzyn 25.00 PLN
2 Wiernicka Paulina Kwidzyn 5km Gmina Gardeja Biega 25.00 PLN
3 Jaroński Janusz Tczew 5km opłacono on-line
4 Adamczyk Karol Brzuśce 5km Biegający Tczew 25.00 PLN
5 Arosłanow Adam Tczew 5km opłacono on-line
6 Zdanowicz Wioleta Starogard Gdanski 5km 25.00 PLN
7 Rogocki Jarosław Tczew 5km opłacono on-line
8 Czernia Jerzy Straszyn 5km CZERNIA TEAM opłacono on-line
9 Kruszyńska Barbara Tczew 5km Biegający Tczew opłacono on-line
10 Kida Krzysztof Elbląg 5km Wataha - Łączy Nas Bieganie opłacono on-line
11 Kruk Agnieszka Szymankowo 5km Grupa Malbork 25.00 PLN
12 Wróblewski Krzysztof Tczew 5km PRESS GLASS Biegam i Wspieram opłacono on-line
13 Dubiela Halina Tczew 5km Biegający Tczew opłacono on-line
14 Serafin Dariusz Rokitki 5km opłacono on-line
15 Bładzikowski Rafał Tczew 5km opłacono on-line
16 Neumann Sebastian MALBORK 5km opłacono on-line
17 Daszkiewicz Artur Tczew 5km opłacono on-line
18 Ebertowski Artur Dąbrówka Tczewska 5km opłacono on-line
19 Grębosz-Stopa Joanna Swarożyn 5km K&K opłacono on-line
20 Stopa Krzysztof Swarożyn 5km K&K opłacono on-line
21 Serafin Dorota Rokitki 5km Biegający Tczew/ Thales opłacono on-line
22 Formela Łukasz Tczew 5km opłacono on-line
23 Kosecka Ewelina Boręty 5km 25.00 PLN
24 Dąbrowski Maciej Giedajty 5km Team Kopeć 25.00 PLN
25 Żuchowska Paulina Krotoszyny 5km AZS UMK Toruń opłacono on-line
26 Chabowski Tomasz Tczew 5km Biegający Tczew opłacono on-line
27 Ambroziak Sylwia Kowale 5km Taka RYBA opłacono on-line
28 Ambroziak Adam Kowale 5km Taka RYBA opłacono on-line
29 Kędzierska Paulina Tczew 5km Team Tapflo opłacono on-line
30 Abryszyńska Karolina Tczew 5km CrossElite opłacono on-line
31 Belecka Katarzyna Tczew 5km opłacono on-line
32 Belecki SŁAWOMIR Tczew 5km opłacono on-line
33 Paluchowski Robert Tczew 5km opłacono on-line
34 Stelmach Radosław Tczew 5km opłacono on-line
35 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska 5km Team JK84 opłacono on-line
36 Janczynski Karol Dąbrówka Tczewska 5km Team JK84 opłacono on-line
37 Zawacki Daniel Tczew 5km PatMat opłacono on-line
38 Pepliński Marek Elbląg 5km Biegacze Wolności opłacono on-line
39 Ćwiklińska Iwona Rokitki 5km opłacono on-line
40 Ćwikliński Stanisław Rokitki 5km opłacono on-line
41 Szychowski Michał Elbląg 5km PS nr 8 opłacono on-line
42 ZIÓŁKOWSKA ANNA Tczew 5km Biegający Tczew opłacono on-line
43 Lipke Krzysztof Tczew 5km Crosselite opłacono on-line
44 Szulc Anna Tczew 5km Biegający Tczew / II LO Tczew opłacono on-line
45 BAŁDOWSKI ŁUKASZ Tczew 5km opłacono on-line
46 Frukacz Kamil Tczew 5km SportLevel Tczew opłacono on-line
47 Mrozek Marcin Tczew 5km Biegający Tczew opłacono on-line
48 Mroczkowski Tomasz Malbork 5km GRUPA MALBORK opłacono on-line
49 Dąbrowski Paweł Toruń 5km AZS UMK Toruń opłacono on-line
50 Kucharska Natalia Tczew 5km opłacono on-line
51 Bieńkowski Dawid Malbork 5km First Malbork Team 25.00 PLN
52 Janas Anna Tczew 5km Biegający Tczew opłacono on-line


Wyświetleń: 1413

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ