Impreza została odwołana

X DYCHA ANNY WAZÓWNY - Bieg na 5km i Biegi Dzieci
w związku z sytuacją epidemiologiczną ciągle panującą w naszym pięknym kraju,
przenosimy na rok 2021 (wstępny termin 03.07.2021, pierwsza sobota lipca),
dlatego zapisani i opłaceni zawodnicy mają dwie możliwości:
a) przenieść opłaty startowe na rok 2021
b) napisać maila o zwrot środków

Aby, otrzymać zwrot środków prosimy przesłanie danych do przelewu na adres: dychawazowny@gmail.com
Przelew zostanie wykonany w przeciągu 7 dni roboczych.
Osoby, które do końca czerwca nie zgłoszą chęci zwrotu środków, zostaną automatycznie przeniesieni na rok 2021.

#wystartujepóźniej

Pozdrawiamy
Organizatorzy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lada Agnieszka ZALESIE 7-9 (200 m) - start 12:20 Sp Zelgno odwołano
2 Lada Weronika ZALESIE 10-12 (400 m) - start 12:30 Sp Zelgno odwołano
3 Bałuta Filip Brodnica do lat 6 (100 m) - start 12:10 odwołano
4 Bałuta Hubert Brodnica 7-9 (200 m) - start 12:20 odwołano
5 Bekier Maja Brodnica 7-9 (200 m) - start 12:20 odwołano
6 Zielecki Oskar Pokrzywno 7-9 (200 m) - start 12:20 odwołano
7 Korczak Julia Ruziec do lat 6 (100 m) - start 12:10 odwołano
8 Korczak Łucja RUZIEC 7-9 (200 m) - start 12:20 odwołano
9 Korczak Kamil Ruziec 7-9 (200 m) - start 12:20 odwołano
10 Jurczak Franciszek Gdańsk 7-9 (200 m) - start 12:20 odwołano
11 Zawadzki Nikodem Zawadzki Brodnica do lat 6 (100 m) - start 12:10 odwołano
12 Zawadzka Nadia Zawadzka Brodnica do lat 6 (100 m) - start 12:10 odwołano
13 Sadowski Aleksander Brodnica do lat 6 (100 m) - start 12:10 odwołano
14 Banaszewski Marta Grudziądz 10-12 (400 m) - start 12:30 SP 20 Grudziądz odwołano
15 Banaszewski Maja Grudziądz 13-15 (400 m) - start 12:40 SP 20 Grudziądz odwołano
16 Plit Aniela Boguszewo do lat 6 (100 m) - start 12:10 odwołano
17 Plit Juliusz Boguszewo 10-12 (400 m) - start 12:30 UKS Boguszewo odwołano
18 Becmer Krzysztof Brodnica 10-12 (400 m) - start 12:30 SP7 odwołano
19 Becmer Monika Brodnica 7-9 (200 m) - start 12:20 UKS Siódemka odwołano
20 Becmer Mateusz Brodnica do lat 6 (100 m) - start 12:10 odwołano
21 LASKOWSKA Pola Brodnica do lat 6 (100 m) - start 12:10 odwołano
22 Laskowski KAMIL Brodnica do lat 6 (100 m) - start 12:10 odwołano
23 Wojdyło Oliwier Brodnica 7-9 (200 m) - start 12:20 odwołano
24 Gojło Kalina Toruń do lat 6 (100 m) - start 12:10 odwołano
25 Gojło Józef Toruń 7-9 (200 m) - start 12:20 odwołano
26 Gojło Jaśmina Toruń 7-9 (200 m) - start 12:20 odwołano
27 Zaborowski Marek Bydgoszcz 7-9 (200 m) - start 12:20 Sp 31 Bydgoszcz odwołano


Wyświetleń: 4177

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ