Impreza została odwołana

X DYCHA ANNY WAZÓWNY - Bieg na 5km i Biegi Dzieci
w związku z sytuacją epidemiologiczną ciągle panującą w naszym pięknym kraju,
przenosimy na rok 2021 (wstępny termin 03.07.2021, pierwsza sobota lipca),
dlatego zapisani i opłaceni zawodnicy mają dwie możliwości:
a) przenieść opłaty startowe na rok 2021
b) napisać maila o zwrot środków

Aby, otrzymać zwrot środków prosimy przesłanie danych do przelewu na adres: dychawazowny@gmail.com
Przelew zostanie wykonany w przeciągu 7 dni roboczych.
Osoby, które do końca czerwca nie zgłoszą chęci zwrotu środków, zostaną automatycznie przeniesieni na rok 2021.

#wystartujepóźniej

Pozdrawiamy
Organizatorzy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
AZS UMK Toruń
1 Dąbrowski Paweł Toruń Bieg 5km AZS UMK Toruń odwołano
Biegam W Sfetsze
2 RADOMSKI Marcin Płock Bieg 5km Biegam W Sfetsze odwołano
Brodnica biega
3 Drozdowicz Justyna BRODNICA Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego Brodnica biega odwołano
Diabelskie Pioruny
4 Zaborowska Beata Drzycim Bieg 5km Diabelskie Pioruny odwołano
JW 3537
5 Brodziński Arkadiusz Mileszewy Bieg 5km JW 3537 odwołano
PARKRUN Grudziądz
6 Skorek Joanna Grudziądz Bieg 5km PARKRUN Grudziądz odwołano
7 Banaszewska Monika Grudziądz Bieg 5km PARKRUN Grudziądz odwołano
SP7
8 Becmer Krzysztof Brodnica 10-12 (400 m) - start 12:30 SP7 odwołano
SP 20 Grudziądz
9 Banaszewski Marta Grudziądz 10-12 (400 m) - start 12:30 SP 20 Grudziądz odwołano
10 Banaszewski Maja Grudziądz 13-15 (400 m) - start 12:40 SP 20 Grudziądz odwołano
Samindruk Brodnica
11 Godlewski Jacek Karbowo Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego Samindruk Brodnica odwołano
Sp 31 Bydgoszcz
12 Zaborowski Marek Bydgoszcz 7-9 (200 m) - start 12:20 Sp 31 Bydgoszcz odwołano
Sp Zelgno
13 Lada Agnieszka ZALESIE 7-9 (200 m) - start 12:20 Sp Zelgno odwołano
14 Lada Weronika ZALESIE 10-12 (400 m) - start 12:30 Sp Zelgno odwołano
Szalone Brodniczanki
15 Ostrowska Monika Brodnica Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego Szalone Brodniczanki odwołano
UKS Boguszewo
16 Plit Juliusz Boguszewo 10-12 (400 m) - start 12:30 UKS Boguszewo odwołano
UKS Siódemka
17 Becmer Monika Brodnica 7-9 (200 m) - start 12:20 UKS Siódemka odwołano
Uniwersytet Medyczny Poznań
18 Godlewska Nadia Karbowo Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego Uniwersytet Medyczny Poznań odwołano
ZeusTEAM
19 Klecha Krzysztof Chełmża Bieg 5km ZeusTEAM odwołano
_BRAK NAZWY_
20 Gawlik Łukasz Wyszogród Bieg 5km odwołano
21 Dąbrowski Edmund Grudziądz Bieg 5km odwołano
22 Bałuta Filip Brodnica do lat 6 (100 m) - start 12:10 odwołano
23 Bałuta Hubert Brodnica 7-9 (200 m) - start 12:20 odwołano
24 Bekier Maja Brodnica 7-9 (200 m) - start 12:20 odwołano
25 Zielecki Oskar Pokrzywno 7-9 (200 m) - start 12:20 odwołano
26 Zielecka Beata Pokrzywno Bieg 5km odwołano
27 Wojas Aneta GRUDZIADZ Bieg 5km odwołano
28 Korczak Julia Ruziec do lat 6 (100 m) - start 12:10 odwołano
29 Korczak Łucja RUZIEC 7-9 (200 m) - start 12:20 odwołano
30 Korczak Kamil Ruziec 7-9 (200 m) - start 12:20 odwołano
31 Jurczak Franciszek Gdańsk 7-9 (200 m) - start 12:20 odwołano
32 Godlewska Beata Karbowo Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego odwołano
33 Zawadzki Nikodem Zawadzki Brodnica do lat 6 (100 m) - start 12:10 odwołano
34 Zawadzka Nadia Zawadzka Brodnica do lat 6 (100 m) - start 12:10 odwołano
35 Szymanski Dawid Szymanski Brodnica Bieg 5km - Mieszkańcy Powiatu Brodnickiego odwołano
36 Żuchowski Józef Żuchowski Płonne Bieg 5km odwołano
37 LIS EWELINA PAULINA GRUDZIĄDZ Bieg 5km odwołano
38 Skorek Barbara Grudziądz Bieg 5km odwołano
39 Sadowski Aleksander Brodnica do lat 6 (100 m) - start 12:10 odwołano
40 Sadowska Magdalena Brodnica Bieg 5km odwołano
41 Kijewski Adrian Rypin Bieg 5km odwołano
42 Plit Aniela Boguszewo do lat 6 (100 m) - start 12:10 odwołano
43 Becmer Mateusz Brodnica do lat 6 (100 m) - start 12:10 odwołano
44 LASKOWSKA Pola Brodnica do lat 6 (100 m) - start 12:10 odwołano
45 Laskowski KAMIL Brodnica do lat 6 (100 m) - start 12:10 odwołano
46 Wojdyło Oliwier Brodnica 7-9 (200 m) - start 12:20 odwołano
47 Gojło Kalina Toruń do lat 6 (100 m) - start 12:10 odwołano
48 Gojło Józef Toruń 7-9 (200 m) - start 12:20 odwołano
49 Gojło Jaśmina Toruń 7-9 (200 m) - start 12:20 odwołano


Wyświetleń: 4209

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ