Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pasternak Marcin Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
2 Wypijewski Jerzy Wloclawek 5 km WKB MARATOŃCZYK opłacono
3 Szerel Adrian Włocławek 5 km opłacono
4 Małachowska Daria Kucerz 5 km opłacono
5 Małachowski Artur Kucerz 5 km opłacono
6 Trzciński Mariusz Włocławek 5 km MT RUNNER opłacono
7 Wojtanis Magdalena Toruń 5 km opłacono
8 Burmistrzak Agata Wieniec 5 km
9 Roszak Sylwester Redecz Krukowy 5 km opłacono
10 Szymański Marcin Bobrowniki 5 km opłacono
11 Seklecka Natalia Włocławek 5 km opłacono
12 Piotrowski Damian Krzewie 5 km OSP Krzewie opłacono
13 Kunecki Dariusz Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
14 Błaszak Urszula Włocławek 5 km Bułka Team opłacono
15 Błaszak Piotr Włocławek 5 km Bułka Team opłacono
16 Jasiński Sylwester Lipno 5 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK
17 Górski Krystian Agnieszkowo 5 km
18 Chrapkowski Marcel Włocławek 5 km Marcel Team/Włocławek Triathlon Team opłacono
19 Dwojaczna-Chrapkowska Anna Włocławek 5 km Marcel Team/Włocławek Triathlon Team opłacono
20 Kamińska Monika Rumunki Witkowskie 5 km opłacono
21 Makowski Krzysztof Włocławek 5 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
22 Sztenderewicz Renata Sztenderewicz Włocławek 5 km opłacono
23 Gąsiorowski Grzegorz Wandynowo 5 km WKB Maratończyk Włocławek
24 Gąsiorowski Dominik Wandynowo 5 km WKB Maratończyk Włocławek
25 Widzisz Krzysztof Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
26 Piasecki krzysztof Toruń 5 km opłacono
27 Berebecki Roman Rypin 5 km KB Lech Rypin opłacono
28 PASTERNAK ROBERT WŁOCŁAWEK 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
29 Kwiatkowski Cezary Kowal 5 km Lumac WTR Włocławek opłacono
30 Lewandowski Marcin Włocławek 5 km
31 Wojciechowska Anna Włocławek 5 km Figuranka-mobilny dietetyk opłacono
32 Sieczka Paweł Włocławek 5 km
33 Piwoński Zbigniew Włocławek 5 km
34 Kamiński Paweł Probostwo Dolne 5 km opłacono
35 Czajka Artur Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
36 Jetter Piotr Fabianki 5 km UKS Cyprianka opłacono
37 Osiński Piotr Włocławek 5 km Tęczowa Kraina
38 gajewski maciej Włocławek 5 km Południe Włocławek
39 Torzewski Roman Boniewo 5 km Ford Auto Styl Włocławek opłacono
40 Błaszak Sławomir Aleksandrów Kujawski 5 km Polkrys team
41 Kobrzyńska Magdalena Włocławek 5 km opłacono
42 Gerka Krzysztof Brzuze 5 km KB Lech Rypin opłacono
43 Olszewski Adam Kobrzyniec 12 5 km KB Lech Rypin opłacono
44 Dzierżawski Łukasz Włocławek 5 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
45 Wódecki Maciej Włoclawek 5 km opłacono
46 Maroszek Łukasz Wieniec 5 km opłacono
47 uzarska Sylwia Bobrowniki 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
48 Braun Zbigniew Włocławek 5 km opłacono
49 Zielińska iwona Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
50 Bombalicki Wojciech Skępe 5 km opłacono
51 Szałkowski Mateusz Skępe 5 km opłacono
52 Benedykciński Marek Włocławek 5 km opłacono
53 Grąbczewski Grzegorz Włocławek 5 km opłacono
54 Kozłowski Robert Włocławek 5 km WKB MARATOŃCZYK /Wika Polska
55 Zaremba Wiktoria Glewo 5 km WKB Maratończyk Włocławek
56 Kołtun Jarosław Włocławek 5 km WKB Maratończyk opłacono
57 Kołtun Sylwia Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
58 Muszyński Przemysław Krukowo 5 km Kurduple opłacono
59 Matuszewska Elżbieta Włocławek 5 km
60 Bujalski Jan Włocławek 5 km WKB Maratończyk opłacono
61 Bujalska Krystyna Włocławek 5 km WKB Maratończyk opłacono
62 Domeracka Luiza Włocławek 5 km Luizka Team opłacono
63 Bagińska Ewelina Włocławek 5 km Luizka Team opłacono
64 Domeracki Adam Włocławek 5 km Luizka Team opłacono
65 Kruczkowski Kamil Wola Nakonowska 5 km opłacono
66 Korczak Krzysztof Golub-Dobrzyń 5 km
67 Sroka Monika Choceń 5 km opłacono
68 Rutkowska Elżbieta WŁOCŁAWEK 5 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
69 Żabiński Radosław Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek/ Anwil Team
70 Silko Barbara Włocławek 5 km WKB Maratonczyk Włocławek
71 Adamczyk Urszula Mikorzyn 5 km opłacono
72 Podlaszewski Tomasz Wloclawek 5 km
73 Popławska Aleksandra Ciechocinek 5 km opłacono
74 Graumann Agnieszka Chodecz 5 km opłacono
75 Graumann Janusz Chodecz 5 km opłacono
76 Piernikowski Jarosław Włocławek 5 km opłacono
77 Piotrowska Agnieszka Piotrowska Włocławek 5 km opłacono
78 Waszak Sebastian Włocławek 5 km #BrothersTeam opłacono
79 Matuszewski Jarosław Włocławek 5 km
80 Koźlarek Emil Nowy Młyn 5 km opłacono
81 Wiśniewska Anna Lipno 5 km opłacono
82 Ertman Daniel Kruszyn 5 km opłacono
83 Kamińska Teresa Miesiączkowo 5 km KB Lech Rypin opłacono
84 Kaczmarowski Marcin Włocławek 5 km opłacono
85 Jankowski Krzysztof Włocławek 5 km opłacono
86 Jastrzębski Dawid Włocławek 5 km opłacono
87 Pawlowski Kamil Chocen 5 km Kurduple
88 Kotfas Piotr Grodno 5 km OSP GRODNO opłacono
89 RADOMSKI Marcin Płock Marsz NW - 5km Biegam W Sfetsze
90 Gdańska Aneta Kowal Marsz NW - 5km opłacono
91 Jasinska Krystyna Kowal Marsz NW - 5km Parakulos Kowal opłacono
92 Wrześniak Barbara Kowal Marsz NW - 5km Parakulos Kowal opłacono
93 Bazela Henryka Kowal Marsz NW - 5km Parakulos Kowal opłacono
94 Pajęcki Adam KOWAL Marsz NW - 5km Parakulos Kowal opłacono
95 KACZMAREK JAREK SZCZUTKI Marsz NW - 5km
96 KACZMAREK ZOFIA SZCZUTKI Marsz NW - 5km
97 nowak aleksandra SZCZUTKI Marsz NW - 5km
98 Snopkowska Emilia Grodztwo Marsz NW - 5km opłacono
99 Snopkowska Grażyna Kowal Marsz NW - 5km opłacono
100 Stolarczyk Halina kowal Marsz NW - 5km opłacono


Wyświetleń: 3795

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ