Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamczyk Urszula Mikorzyn 5 km opłacono
2 Bagińska Ewelina Włocławek 5 km Luizka Team opłacono
3 Baranowska Malwina Warząchewka Królewska Marsz NW - 5km
4 Bazela Henryka Kowal Marsz NW - 5km Parakulos Kowal opłacono
5 Benedykciński Marek Włocławek 5 km opłacono
6 Berebecki Roman Rypin 5 km KB Lech Rypin opłacono
7 Bombalicki Wojciech Skępe 5 km opłacono
8 Braun Aneta Włocławek Marsz NW - 5km BTL LOGITIK opłacono
9 Braun Zbigniew Włocławek 5 km opłacono
10 Bujalska Krystyna Włocławek 5 km WKB Maratończyk opłacono
11 Bujalski Jan Włocławek 5 km WKB Maratończyk opłacono
12 Burmistrzak Agata Wieniec 5 km
13 Burna Iweta Płock Marsz NW - 5km Biegam W Sfetsze
14 Błaszak Piotr Włocławek 5 km Bułka Team opłacono
15 Błaszak Sławomir Aleksandrów Kujawski 5 km Polkrys team
16 Błaszak Urszula Włocławek 5 km Bułka Team opłacono
17 Chrapkowski Marcel Włocławek 5 km Marcel Team/Włocławek Triathlon Team opłacono
18 Czajka Artur Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
19 Domeracka Luiza Włocławek 5 km Luizka Team opłacono
20 Domeracki Adam Włocławek 5 km Luizka Team opłacono
21 Dwojaczna-Chrapkowska Anna Włocławek 5 km Marcel Team/Włocławek Triathlon Team opłacono
22 Dzierżawski Łukasz Włocławek 5 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
23 Ertman Daniel Kruszyn 5 km opłacono
24 gajewski maciej Włocławek 5 km Południe Włocławek
25 Gąsiorowski Dominik Wandynowo 5 km WKB Maratończyk Włocławek
26 Gąsiorowski Grzegorz Wandynowo 5 km WKB Maratończyk Włocławek
27 Gdańska Aneta Kowal Marsz NW - 5km opłacono
28 Gerka Krzysztof Brzuze 5 km KB Lech Rypin opłacono
29 Glegocińska Joanna Sułocin Towarzystwo Marsz NW - 5km Biegam W Sfetsze
30 Górski Krystian Agnieszkowo 5 km
31 Grąbczewski Grzegorz Włocławek 5 km opłacono
32 Graumann Agnieszka Chodecz 5 km opłacono
33 Graumann Janusz Chodecz 5 km opłacono
34 Janasik Katarzyna Kowal Marsz NW - 5km opłacono
35 Jankowski Krzysztof Włocławek 5 km opłacono
36 Jasinska Krystyna Kowal Marsz NW - 5km Parakulos Kowal opłacono
37 Jasiński Sylwester Lipno 5 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK
38 Jastrzębski Dawid Włocławek 5 km opłacono
39 Jetter Piotr Fabianki 5 km UKS Cyprianka opłacono
40 KACZMAREK JAREK SZCZUTKI Marsz NW - 5km
41 KACZMAREK ZOFIA SZCZUTKI Marsz NW - 5km
42 Kaczmarowski Marcin Włocławek 5 km opłacono
43 Kamińska Monika Rumunki Witkowskie 5 km opłacono
44 Kamińska Teresa Miesiączkowo 5 km KB Lech Rypin opłacono
45 Kamiński Paweł Probostwo Dolne 5 km opłacono
46 Kobrzyńska Magdalena Włocławek 5 km opłacono
47 Korczak Krzysztof Golub-Dobrzyń 5 km
48 Kotfas Piotr Grodno 5 km OSP GRODNO opłacono
49 Koźlarek Emil Nowy Młyn 5 km opłacono
50 Kozłowski Robert Włocławek 5 km WKB MARATOŃCZYK /Wika Polska
51 Kołtun Jarosław Włocławek 5 km WKB Maratończyk opłacono
52 Kołtun Sylwia Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
53 Kruczkowski Kamil Wola Nakonowska 5 km opłacono
54 Kunecki Dariusz Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
55 Kwiatkowski Cezary Kowal 5 km Lumac WTR Włocławek opłacono
56 Lewandowski Marcin Włocławek 5 km
57 Lubański Tomasz Włoclawek Marsz NW - 5km Serce Nordica Włocławek opłacono
58 Makowski Krzysztof Włocławek 5 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
59 Maroszek Łukasz Wieniec 5 km opłacono
60 Matuszewska Elżbieta Włocławek 5 km
61 Matuszewski Jarosław Włocławek 5 km
62 Małachowska Daria Kucerz 5 km opłacono
63 Małachowski Artur Kucerz 5 km opłacono
64 Muszyński Przemysław Krukowo 5 km Kurduple opłacono
65 nowak aleksandra SZCZUTKI Marsz NW - 5km
66 Olszewski Adam Kobrzyniec 12 5 km KB Lech Rypin opłacono
67 Osiński Piotr Włocławek 5 km Tęczowa Kraina
68 Pajęcki Adam KOWAL Marsz NW - 5km Parakulos Kowal opłacono
69 Pasternak Marcin Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
70 PASTERNAK ROBERT WŁOCŁAWEK 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
71 Pawlowski Kamil Chocen 5 km Kurduple
72 Piasecki krzysztof Toruń 5 km opłacono
73 Piernikowski Jarosław Włocławek 5 km opłacono
74 Pietruszewska Agnieszka Kowal Marsz NW - 5km Parakulos Kowal opłacono
75 Piotrowska Agnieszka Piotrowska Włocławek 5 km opłacono
76 Piotrowski Damian Krzewie 5 km OSP Krzewie opłacono
77 Piwoński Zbigniew Włocławek 5 km
78 Podlaszewski Tomasz Wloclawek 5 km
79 Popławska Aleksandra Ciechocinek 5 km opłacono
80 RADOMSKI Marcin Płock Marsz NW - 5km Biegam W Sfetsze
81 Rembiałkowska Anna Grodztwo Marsz NW - 5km opłacono
82 Roszak Sylwester Redecz Krukowy 5 km opłacono
83 Rutkowska Elżbieta WŁOCŁAWEK 5 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
84 Seklecka Natalia Włocławek 5 km opłacono
85 Sieczka Paweł Włocławek 5 km
86 Silko Barbara Włocławek 5 km WKB Maratonczyk Włocławek
87 Snopkowska Emilia Grodztwo Marsz NW - 5km opłacono
88 Snopkowska Grażyna Kowal Marsz NW - 5km opłacono
89 Sroka Monika Choceń 5 km opłacono
90 Stawicka Agnieszka Włocławek Marsz NW - 5km opłacono
91 Stawicki Marek Włocławek Marsz NW - 5km opłacono
92 Steckiewicz Edmund Rypin Marsz NW - 5km KB Lech Rypin opłacono
93 Steckiewicz Iwona Rypin Marsz NW - 5km KB Lech Rypin opłacono
94 Stempczyński Robert Włocławek Marsz NW - 5km
95 Stolarczyk Halina kowal Marsz NW - 5km opłacono
96 Szałkowski Mateusz Skępe 5 km opłacono
97 Szerel Adrian Włocławek 5 km opłacono
98 Sztenderewicz Renata Sztenderewicz Włocławek 5 km opłacono
99 Szymański Marcin Bobrowniki 5 km opłacono
100 Torzewski Roman Boniewo 5 km Ford Auto Styl Włocławek opłacono


Wyświetleń: 3895

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ