Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
#BrothersTeam
1 Waszak Sebastian Włocławek 5 km #BrothersTeam opłacono
BTL LOGITIK
2 Braun Aneta Włocławek Marsz NW - 5km BTL LOGITIK opłacono
Biegam W Sfetsze
3 Burna Iweta Płock Marsz NW - 5km Biegam W Sfetsze
4 Glegocińska Joanna Sułocin Towarzystwo Marsz NW - 5km Biegam W Sfetsze
5 Więckowski Janusz Sułocin Towarzystwo Marsz NW - 5km Biegam W Sfetsze
6 RADOMSKI Marcin Płock Marsz NW - 5km Biegam W Sfetsze
Bułka Team
7 Błaszak Piotr Włocławek 5 km Bułka Team opłacono
8 Błaszak Urszula Włocławek 5 km Bułka Team opłacono
Figuranka-mobilny dietetyk
9 Wojciechowska Anna Włocławek 5 km Figuranka-mobilny dietetyk opłacono
Ford Auto Styl Włocławek
10 Torzewski Roman Boniewo 5 km Ford Auto Styl Włocławek opłacono
KB Lech Rypin
11 Kamińska Teresa Miesiączkowo 5 km KB Lech Rypin opłacono
12 Steckiewicz Iwona Rypin Marsz NW - 5km KB Lech Rypin opłacono
13 Steckiewicz Edmund Rypin Marsz NW - 5km KB Lech Rypin opłacono
14 Olszewski Adam Kobrzyniec 12 5 km KB Lech Rypin opłacono
15 Gerka Krzysztof Brzuze 5 km KB Lech Rypin opłacono
16 Berebecki Roman Rypin 5 km KB Lech Rypin opłacono
Kurduple
17 Pawlowski Kamil Chocen 5 km Kurduple
18 Muszyński Przemysław Krukowo 5 km Kurduple opłacono
Luizka Team
19 Domeracki Adam Włocławek 5 km Luizka Team opłacono
20 Bagińska Ewelina Włocławek 5 km Luizka Team opłacono
21 Domeracka Luiza Włocławek 5 km Luizka Team opłacono
Lumac WTR Włocławek
22 Kwiatkowski Cezary Kowal 5 km Lumac WTR Włocławek opłacono
MT RUNNER
23 Trzciński Mariusz Włocławek 5 km MT RUNNER opłacono
Marcel Team/Włocławek Triathlon Team
24 Dwojaczna-Chrapkowska Anna Włocławek 5 km Marcel Team/Włocławek Triathlon Team opłacono
25 Chrapkowski Marcel Włocławek 5 km Marcel Team/Włocławek Triathlon Team opłacono
OSP GRODNO
26 Kotfas Piotr Grodno 5 km OSP GRODNO opłacono
OSP Krzewie
27 Piotrowski Damian Krzewie 5 km OSP Krzewie opłacono
Parakulos Kowal
28 Pajęcki Adam KOWAL Marsz NW - 5km Parakulos Kowal opłacono
29 Bazela Henryka Kowal Marsz NW - 5km Parakulos Kowal opłacono
30 Wrześniak Barbara Kowal Marsz NW - 5km Parakulos Kowal opłacono
31 Jasinska Krystyna Kowal Marsz NW - 5km Parakulos Kowal opłacono
Parakulos Kowal
32 Pietruszewska Agnieszka Kowal Marsz NW - 5km Parakulos Kowal opłacono
Polkrys team
33 Błaszak Sławomir Aleksandrów Kujawski 5 km Polkrys team
Południe Włocławek
34 gajewski maciej Włocławek 5 km Południe Włocławek
Serce Nordica Włocławek
35 Lubański Tomasz Włoclawek Marsz NW - 5km Serce Nordica Włocławek opłacono
Tęczowa Kraina
36 Osiński Piotr Włocławek 5 km Tęczowa Kraina
UKS Cyprianka
37 Jetter Piotr Fabianki 5 km UKS Cyprianka opłacono
WKB MARATOŃCZYK
38 Wypijewski Jerzy Wloclawek 5 km WKB MARATOŃCZYK opłacono
WKB MARATOŃCZYK /Wika Polska
39 Kozłowski Robert Włocławek 5 km WKB MARATOŃCZYK /Wika Polska
WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK
40 Dzierżawski Łukasz Włocławek 5 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
41 Makowski Krzysztof Włocławek 5 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
42 Jasiński Sylwester Lipno 5 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK
WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK
43 Rutkowska Elżbieta WŁOCŁAWEK 5 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
WKB Maratonczyk Włocławek
44 Silko Barbara Włocławek 5 km WKB Maratonczyk Włocławek
WKB Maratończyk
45 Bujalska Krystyna Włocławek 5 km WKB Maratończyk opłacono
46 Bujalski Jan Włocławek 5 km WKB Maratończyk opłacono
47 Kołtun Jarosław Włocławek 5 km WKB Maratończyk opłacono
WKB Maratończyk Włocławek
48 Kołtun Sylwia Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
49 Zaremba Wiktoria Glewo 5 km WKB Maratończyk Włocławek
50 Zielińska iwona Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
51 uzarska Sylwia Bobrowniki 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
52 Czajka Artur Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
53 PASTERNAK ROBERT WŁOCŁAWEK 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
54 Widzisz Krzysztof Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
55 Gąsiorowski Dominik Wandynowo 5 km WKB Maratończyk Włocławek
56 Gąsiorowski Grzegorz Wandynowo 5 km WKB Maratończyk Włocławek
57 Kunecki Dariusz Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
58 Pasternak Marcin Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
WKB Maratończyk Włocławek/ Anwil Team
59 Żabiński Radosław Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek/ Anwil Team
_BRAK NAZWY_
60 Stawicka Agnieszka Włocławek Marsz NW - 5km opłacono
61 Jastrzębski Dawid Włocławek 5 km opłacono
62 Stempczyński Robert Włocławek Marsz NW - 5km
63 Jankowski Krzysztof Włocławek 5 km opłacono
64 Kaczmarowski Marcin Włocławek 5 km opłacono
65 Ertman Daniel Kruszyn 5 km opłacono
66 Wiśniewska Anna Lipno 5 km opłacono
67 Koźlarek Emil Nowy Młyn 5 km opłacono
68 Matuszewski Jarosław Włocławek 5 km
69 Piotrowska Agnieszka Piotrowska Włocławek 5 km opłacono
70 Piernikowski Jarosław Włocławek 5 km opłacono
71 Graumann Janusz Chodecz 5 km opłacono
72 Graumann Agnieszka Chodecz 5 km opłacono
73 Popławska Aleksandra Ciechocinek 5 km opłacono
74 Podlaszewski Tomasz Wloclawek 5 km
75 Adamczyk Urszula Mikorzyn 5 km opłacono
76 Sroka Monika Choceń 5 km opłacono
77 Korczak Krzysztof Golub-Dobrzyń 5 km
78 Kruczkowski Kamil Wola Nakonowska 5 km opłacono
79 Matuszewska Elżbieta Włocławek 5 km
80 Stawicki Marek Włocławek Marsz NW - 5km opłacono
81 Grąbczewski Grzegorz Włocławek 5 km opłacono
82 Benedykciński Marek Włocławek 5 km opłacono
83 Szałkowski Mateusz Skępe 5 km opłacono
84 Bombalicki Wojciech Skępe 5 km opłacono
85 Braun Zbigniew Włocławek 5 km opłacono
86 Maroszek Łukasz Wieniec 5 km opłacono
87 Wódecki Maciej Włoclawek 5 km opłacono
88 Kobrzyńska Magdalena Włocławek 5 km opłacono
89 Janasik Katarzyna Kowal Marsz NW - 5km opłacono
90 Baranowska Malwina Warząchewka Królewska Marsz NW - 5km
91 Rembiałkowska Anna Grodztwo Marsz NW - 5km opłacono
92 Stolarczyk Halina kowal Marsz NW - 5km opłacono
93 Snopkowska Grażyna Kowal Marsz NW - 5km opłacono
94 Snopkowska Emilia Grodztwo Marsz NW - 5km opłacono
95 Kamiński Paweł Probostwo Dolne 5 km opłacono
96 nowak aleksandra SZCZUTKI Marsz NW - 5km
97 KACZMAREK ZOFIA SZCZUTKI Marsz NW - 5km
98 KACZMAREK JAREK SZCZUTKI Marsz NW - 5km
99 Piwoński Zbigniew Włocławek 5 km
100 Sieczka Paweł Włocławek 5 km
101 Lewandowski Marcin Włocławek 5 km
102 Piasecki krzysztof Toruń 5 km opłacono
103 Sztenderewicz Renata Sztenderewicz Włocławek 5 km opłacono
104 Kamińska Monika Rumunki Witkowskie 5 km opłacono
105 Górski Krystian Agnieszkowo 5 km
106 Seklecka Natalia Włocławek 5 km opłacono
107 Gdańska Aneta Kowal Marsz NW - 5km opłacono
108 Szymański Marcin Bobrowniki 5 km opłacono
109 Roszak Sylwester Redecz Krukowy 5 km opłacono
110 Burmistrzak Agata Wieniec 5 km
111 Wojtanis Magdalena Toruń 5 km opłacono
112 Małachowski Artur Kucerz 5 km opłacono
113 Małachowska Daria Kucerz 5 km opłacono
114 Szerel Adrian Włocławek 5 km opłacono


Wyświetleń: 4665

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ