iSwim & iRun Series / Maratony Pływackie / Wyzwanie Rajgród
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Uljasz Dawid Sokółka Pływanie 1500 metrów - Openwater UKS OMEGA w Sokółce
2 Stackiewicz Konrad Sokółka Pływanie 1500 metrów - Openwater UKS OMEGA w Sokółce
3 Jaworski Krzysztof Jaworski Trzcianka Pływanie 1500 metrów - Openwater UMT opłacono on-line
4 Biesiekierski Krzysztof Olsztyn Pływanie 1500 metrów - Openwater Drużyna Wilka opłacono on-line
5 Gacka Katarzyna Gdynia Pływanie 1500 metrów - Openwater
6 Ogonowski Michał Łomża Pływanie 1500 metrów - Openwater Medyk Łomża opłacono
7 Łuczak Jacek Olsztyn Pływanie 1500 metrów - Openwater AQUASFERA MASTERS OLSZTYN opłacono
8 Jastrzębska Julia kieźliny Pływanie 1500 metrów - Openwater SWIMLAND opłacono
9 trzeszczkowski marek Olsztyn Pływanie 1500 metrów - Openwater Michelin Bloomnet opłacono
10 Andrejczuk Michał Czarna Białostocka Pływanie 1500 metrów - Openwater Iswim opłacono
11 Andrejczuk Piotr Czarna Białostocka Pływanie 1500 metrów - Openwater Iswim opłacono
12 Jabłońska Dorota Białystok Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono on-line
13 Łoś Tomasz Białystok Pływanie 1500 metrów - Openwater 3T Białystok opłacono
14 Artemiuk Joachim Białystok Pływanie 1500 metrów - Openwater
15 Szewczyk Piotr Radom Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono on-line
16 Lipiński Cezary Świdnik Pływanie 1500 metrów - Openwater MASTERS Lublin opłacono on-line
17 Molenda Mirosław Puławy Pływanie 1500 metrów - Openwater MASTERS Lublin opłacono on-line
18 Sączyńska Emilia Gdansk Pływanie 1500 metrów - Openwater Warsaw Masters Team opłacono on-line
19 Oświecińska Marzena Bielsk Podlaski Pływanie 1500 metrów - Openwater TiM Małego opłacono
20 Szyszko Karolina Suwałki Pływanie 1500 metrów - Openwater UKP „Polonia” Warszawa opłacono on-line
21 Safrończyk Wieńczysław Białystok Pływanie 1500 metrów - Openwater ISWIM/Nadaktywni opłacono
22 Andrusiewicz Anna BIAŁYSTOK Pływanie 1500 metrów - Openwater ISWIM opłacono on-line
23 Gozdan Dariusz Olsztyn Pływanie 1500 metrów - Openwater Aquasfera Masters Olsztyn opłacono
24 Alzak Grzegorz Radom Pływanie 1500 metrów - Openwater WOPR Radom opłacono
25 Krzesak Adam Krzesak Piastów Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono on-line
26 Grochowski Michał Białystok Pływanie 1500 metrów - Openwater iSwim / Nadaktywni opłacono
27 Wieteska Inga Wieteska Warszawa Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono on-line
28 Ciszewska Amelia Suwałki Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono
29 Mazerant Maciej Łódź Pływanie 1500 metrów - Openwater Balky Water opłacono
30 Januszewska Marta Bielsk Podlaski Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono on-line
31 Orlinski Filip Orlinski Warszawa Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono on-line
32 Filipowicz Gustaw Białystok Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono on-line
33 Perkowski Rafał Białystok Pływanie 1500 metrów - Openwater Iswim opłacono on-line
34 Bielawska Magda Bielawska Suwałki Pływanie 1500 metrów - Openwater opłacono on-line
35 Witkowski Dariusz Białystok Pływanie 1500 metrów - Openwater Outdoor Training opłacono
36 Turczyński Bartłomiej Górki Pływanie 1500 metrów - Openwater Klub Sportowy Tae


Wyświetleń: 6615

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ