Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Turczyński Bartłomiej | Górki | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | Klub Sportowy Tae | |
2 | Witkowski Dariusz | Białystok | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | Outdoor Training | opłacono |
3 | Bielawska Magda Bielawska | Suwałki | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | opłacono on-line | |
4 | Perkowski Rafał | Białystok | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | Iswim | opłacono on-line |
5 | Filipowicz Gustaw | Białystok | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | opłacono on-line | |
6 | Orlinski Filip Orlinski | Warszawa | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | opłacono on-line | |
7 | Januszewska Marta | Bielsk Podlaski | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | opłacono on-line | |
8 | Mazerant Maciej | Łódź | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | Balky Water | opłacono |
9 | Ciszewska Amelia | Suwałki | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | opłacono | |
10 | Wieteska Inga Wieteska | Warszawa | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | opłacono on-line | |
11 | Grochowski Michał | Białystok | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | iSwim / Nadaktywni | opłacono |
12 | Krzesak Adam Krzesak | Piastów | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | opłacono on-line | |
13 | Alzak Grzegorz | Radom | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | WOPR Radom | opłacono |
14 | Gozdan Dariusz | Olsztyn | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | Aquasfera Masters Olsztyn | opłacono |
15 | Andrusiewicz Anna | BIAŁYSTOK | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | ISWIM | opłacono on-line |
16 | Safrończyk Wieńczysław | Białystok | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | ISWIM/Nadaktywni | opłacono |
17 | Szyszko Karolina | Suwałki | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | UKP „Polonia” Warszawa | opłacono on-line |
18 | Oświecińska Marzena | Bielsk Podlaski | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | TiM Małego | opłacono |
19 | Sączyńska Emilia | Gdansk | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | Warsaw Masters Team | opłacono on-line |
20 | Molenda Mirosław | Puławy | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | MASTERS Lublin | opłacono on-line |
21 | Lipiński Cezary | Świdnik | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | MASTERS Lublin | opłacono on-line |
22 | Szewczyk Piotr | Radom | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | opłacono on-line | |
23 | Artemiuk Joachim | Białystok | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | ||
24 | Łoś Tomasz | Białystok | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | 3T Białystok | opłacono |
25 | Jabłońska Dorota | Białystok | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | opłacono on-line | |
26 | Andrejczuk Piotr | Czarna Białostocka | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | Iswim | opłacono |
27 | Andrejczuk Michał | Czarna Białostocka | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | Iswim | opłacono |
28 | trzeszczkowski marek | Olsztyn | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | Michelin Bloomnet | opłacono |
29 | Jastrzębska Julia | kieźliny | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | SWIMLAND | opłacono |
30 | Łuczak Jacek | Olsztyn | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | AQUASFERA MASTERS OLSZTYN | opłacono |
31 | Ogonowski Michał | Łomża | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | Medyk Łomża | opłacono |
32 | Gacka Katarzyna | Gdynia | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | ||
33 | Biesiekierski Krzysztof | Olsztyn | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | Drużyna Wilka | opłacono on-line |
34 | Jaworski Krzysztof Jaworski | Trzcianka | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | UMT | opłacono on-line |
35 | Stackiewicz Konrad | Sokółka | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | UKS OMEGA w Sokółce | |
36 | Uljasz Dawid | Sokółka | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | UKS OMEGA w Sokółce | |
37 | Jakubowski Tomasz | Augustów | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | ATP Augustów | opłacono on-line |
38 | Myśliwiec Janusz | Białystok | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Nadaktywni Białystok | opłacono |
39 | Wielakin Darek | Białystok | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Nadaktywni Białystok | opłacono |
40 | Bednarek Aleksandra Bednarek | Łódź | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Worthersee Swim Austria | |
41 | Andrzejewicz Łukasz | Warszawa | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Warsaw Masters Team | opłacono on-line |
42 | Miszewski Bartosz | Odrano Wola | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Neon Team | opłacono on-line |
43 | Gudaniec Radek | Kretomino | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Triathlon koszalin | opłacono on-line |
44 | Gudaniec Dorota | Koszalin-Kretomino | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Triathlon Koszalin | opłacono on-line |
45 | Stankiewicz-Majkowska Joanna | Koszalin | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | TKKF Koszalin | opłacono on-line |
46 | Olejniczak Elwira | Łódź | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | ||
47 | Matusiak vel Matuszewski Adam | Olsztyn | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Aquasfera Masters Olsztyn | opłacono on-line |
48 | Gregorowicz Paweł | Olsztyn | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Aquasfera Masters Olsztyn | opłacono on-line |
49 | Kabalyk Kirill | Łódź | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Politechnika Łódzka | opłacono on-line |
50 | Palmi-Kukiełko Mieszko | Wejsuny | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Aquasfera Masters Olsztyn | opłacono |
51 | Stefanowska Agnieszka | Białystok | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Iswim | opłacono |
52 | Milewski Hubert | Zaścianki | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Nadaktywni Białystok | opłacono on-line |
53 | Witczak Jakub | Białystok | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Nadaktywni | opłacono |
54 | Kupś Michał | Szczecin | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | SMT Szczecin | opłacono on-line |
55 | Gębka Kamila | Szczecin | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | SMT Szczecin | opłacono on-line |
56 | Konopacki Piotr | Olsztyn | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Aquasfera Masters Olsztyn | opłacono on-line |
57 | Lubiński Kamil | Gdynia | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | JW 5004 | opłacono on-line |
58 | Makar Marcin | Suwałki | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | MUKS Olimpijczyk Suwałki | opłacono on-line |
59 | Kozikowski Michał | Olsztyn | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | opłacono on-line | |
60 | Goździejewska Anna | Tomaszkowo | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | opłacono on-line | |
61 | Bołtuć Małgorzata | Wrocław | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | opłacono on-line | |
62 | Grigalis Michał | Warszawa | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Team Karaś | opłacono on-line |
63 | Wowtoniuk Mariusz | Bielsk Podlaski | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | TiM Małego | opłacono on-line |
64 | MICHALIK DOMINIKA | BIAŁYSTOK | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | MASTERS BIAŁYSTOK | opłacono on-line |
65 | Wójcik Marcin | Warszawa | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | opłacono on-line | |
66 | Gabiec Mariusz | Olsztyn | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | opłacono | |
67 | Kostrzewa Wojciech | Józefosław | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Team Karaś | opłacono on-line |
68 | Zborowska Anna | Wołomin | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | opłacono on-line | |
69 | Monczak Grzegorz | Daszewice | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | One Man Team - Poznań | |
70 | Gołembiewski Tadeusz | Poznań | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Cityzen Poznań | opłacono on-line |
71 | Milewski Bogdan | Olsztyn | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | opłacono | |
72 | Drywulska Beata Marzena | Siemiatycze | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | opłacono on-line | |
73 | GUMBIS VAIDOTAS | KAISIADORYS | Litwa | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | ILGAPLAUKIAI | |
74 | Statkevičiene Birute | Kowno | Litwa | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Vandenynas | |
75 | Pola Massimo | Warszawa | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Endless pain warszawa | opłacono on-line |
76 | Kubiak Krzysztof | Poznań | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | K.P. Żaglica Poznań | opłacono |
77 | Wikieł Angelika | Ostrołęka | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | SP Narew Ostrołęka | opłacono on-line |
78 | Piotrowska Maria | Choroszcz | Polska | Swim KIDS 150 metrów pływanie | Nadaktywni / SP29 | |
79 | Janicki Nataniel | Giżycko | Polska | Swim KIDS 150 metrów pływanie | MKS MEDYK GIŻYCKO | |
80 | Matusiak vel Matuszewski Tobiasz | Olsztyn | Polska | Swim KIDS 150 metrów pływanie | opłacono on-line | |
81 | Cichocka Marta | Białystok | Polska | Swim KIDS 150 metrów pływanie | Nadaktywni | |
82 | Kozikowski Teodozjusz | Olsztyn | Polska | Swim KIDS 150 metrów pływanie | ||
83 | MARKOWSKA Nicola | Białystok | Polska | Swim KIDS 150 metrów pływanie | Juvenia Białystok | opłacono |
84 | Stackiewicz Filip | Sokółka | Polska | Swim KIDS 150 metrów pływanie | UKS OMEGA w Sokółce | |
85 | Sukiennik Anna | Łask | Polska | Swim KIDS 150 metrów pływanie | MUKS Wodnik Łask | |
86 | Kiełczykowska Wiktoria | Siedlce | Polska | Swim KIDS 150 metrów pływanie | Diabły Siedlce | |
87 | Gacka Aleksandra | Gdynia | Swim KIDS 150 metrów pływanie | UKS7 GDYNIA | ||
88 | Gacka Zuzanna | Gdynia | Swim KIDS 150 metrów pływanie | UKS7 GDYNIA | ||
89 | Breczko Paulina | Sokółka | Polska | Swim KIDS 150 metrów pływanie | UKS OMEGA w Sokółce | |
90 | Breczko Zuzanna | Sokółka | Polska | Swim KIDS 150 metrów pływanie | UKS OMEGA w Sokółce | |
91 | Ołdakowski Filip | Grajewo | Polska | Swim KIDS 150 metrów pływanie | ||
92 | Cieciorko Julia | Kozińce | Polska | Swim KIDS 150 metrów pływanie | Korona Dobrzyniewo | |
93 | Domaszewski Dawid | Łomza | Polska | Swim KIDS 50 metrów pływanie | UKS butterfly | |
94 | Turczyńska Michalina | Górki | Polska | Swim KIDS 50 metrów pływanie | Klub Sportowy Tae | |
95 | Bielawski Marcel | Suwałki | Polska | Swim KIDS 50 metrów pływanie | ||
96 | Bielawski Mikołaj | Suwałki | Polska | Swim KIDS 50 metrów pływanie | ||
97 | Wójcik Kuba | Białystok | Polska | Swim KIDS 50 metrów pływanie | Spartanie dzieciom / Nadaktywni | |
98 | Wójcik Marysia | Białystok | Polska | Swim KIDS 50 metrów pływanie | Spartanie dzieciom / Nadaktywni | |
99 | Wójcik Jan | Białystok | Polska | Swim KIDS 50 metrów pływanie | Spartanie dzieciom / Nadaktywni | |
100 | Świderski Dawid | Białystok | Polska | Swim KIDS 50 metrów pływanie | ŚWIDERKI |
Wyświetleń: 14898