Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakubowski Tomasz | Augustów | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | ATP Augustów | opłacono on-line |
2 | Myśliwiec Janusz | Białystok | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Nadaktywni Białystok | opłacono |
3 | Wielakin Darek | Białystok | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Nadaktywni Białystok | opłacono |
4 | Witkowski Dariusz | Białystok | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | Outdoor Training | opłacono |
5 | Perkowski Rafał | Białystok | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | Iswim | opłacono on-line |
6 | Filipowicz Gustaw | Białystok | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | opłacono on-line | |
7 | Stefanowska Agnieszka | Białystok | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Iswim | opłacono |
8 | Witczak Jakub | Białystok | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Nadaktywni | opłacono |
9 | Wójcik Kuba | Białystok | Polska | Swim KIDS 50 metrów pływanie | Spartanie dzieciom / Nadaktywni | |
10 | Wójcik Marysia | Białystok | Polska | Swim KIDS 50 metrów pływanie | Spartanie dzieciom / Nadaktywni | |
11 | Wójcik Jan | Białystok | Polska | Swim KIDS 50 metrów pływanie | Spartanie dzieciom / Nadaktywni | |
12 | Świderski Dawid | Białystok | Polska | Swim KIDS 50 metrów pływanie | ŚWIDERKI | |
13 | Grochowski Michał | Białystok | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | iSwim / Nadaktywni | opłacono |
14 | Andrusiewicz Anna | BIAŁYSTOK | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | ISWIM | opłacono on-line |
15 | Safrończyk Wieńczysław | Białystok | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | ISWIM/Nadaktywni | opłacono |
16 | Cichocka Marta | Białystok | Polska | Swim KIDS 150 metrów pływanie | Nadaktywni | |
17 | MICHALIK DOMINIKA | BIAŁYSTOK | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | MASTERS BIAŁYSTOK | opłacono on-line |
18 | MARKOWSKA Nicola | Białystok | Polska | Swim KIDS 150 metrów pływanie | Juvenia Białystok | opłacono |
19 | Artemiuk Joachim | Białystok | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | ||
20 | Łoś Tomasz | Białystok | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | 3T Białystok | opłacono |
21 | Jabłońska Dorota | Białystok | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | opłacono on-line | |
22 | Chmielewska Maria | Białystok | Polska | Swim KIDS 50 metrów pływanie | ||
23 | Chmielewski Jan | Białystok | Polska | Swim KIDS 50 metrów pływanie | ||
24 | Januszewska Marta | Bielsk Podlaski | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | opłacono on-line | |
25 | Oświecińska Marzena | Bielsk Podlaski | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | TiM Małego | opłacono |
26 | Wowtoniuk Mariusz | Bielsk Podlaski | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | TiM Małego | opłacono on-line |
27 | Piotrowska Maria | Choroszcz | Polska | Swim KIDS 150 metrów pływanie | Nadaktywni / SP29 | |
28 | Andrejczuk Piotr | Czarna Białostocka | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | Iswim | opłacono |
29 | Andrejczuk Michał | Czarna Białostocka | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | Iswim | opłacono |
30 | Monczak Grzegorz | Daszewice | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | One Man Team - Poznań | |
31 | Bienias Natalka | DZIERŻONIÓW | Polska | Swim KIDS 50 metrów pływanie | SP 5 Dzierżoniów | |
32 | Bienias Zuzia | Dzierżoniów | Polska | Swim KIDS 50 metrów pływanie | SP 5 Dzierżoniów | |
33 | Sączyńska Emilia | Gdansk | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | Warsaw Masters Team | opłacono on-line |
34 | Lubiński Kamil | Gdynia | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | JW 5004 | opłacono on-line |
35 | Gacka Katarzyna | Gdynia | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | ||
36 | Gacka Aleksandra | Gdynia | Swim KIDS 150 metrów pływanie | UKS7 GDYNIA | ||
37 | Gacka Zuzanna | Gdynia | Swim KIDS 150 metrów pływanie | UKS7 GDYNIA | ||
38 | Janicki Nataniel | Giżycko | Polska | Swim KIDS 150 metrów pływanie | MKS MEDYK GIŻYCKO | |
39 | Turczyński Bartłomiej | Górki | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | Klub Sportowy Tae | |
40 | Turczyńska Michalina | Górki | Polska | Swim KIDS 50 metrów pływanie | Klub Sportowy Tae | |
41 | Ołdakowski Filip | Grajewo | Polska | Swim KIDS 150 metrów pływanie | ||
42 | Kostrzewa Wojciech | Józefosław | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Team Karaś | opłacono on-line |
43 | GUMBIS VAIDOTAS | KAISIADORYS | Litwa | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | ILGAPLAUKIAI | |
44 | Jastrzębska Julia | kieźliny | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | SWIMLAND | opłacono |
45 | Stankiewicz-Majkowska Joanna | Koszalin | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | TKKF Koszalin | opłacono on-line |
46 | Gudaniec Dorota | Koszalin-Kretomino | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Triathlon Koszalin | opłacono on-line |
47 | Statkevičiene Birute | Kowno | Litwa | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Vandenynas | |
48 | Cieciorko Julia | Kozińce | Polska | Swim KIDS 150 metrów pływanie | Korona Dobrzyniewo | |
49 | Gudaniec Radek | Kretomino | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Triathlon koszalin | opłacono on-line |
50 | Sukiennik Anna | Łask | Polska | Swim KIDS 150 metrów pływanie | MUKS Wodnik Łask | |
51 | Sukiennik Filip | Łask | Polska | Swim KIDS 50 metrów pływanie | Wodnik Łask | |
52 | Domaszewski Dawid | Łomza | Polska | Swim KIDS 50 metrów pływanie | UKS butterfly | |
53 | Ogonowski Michał | Łomża | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | Medyk Łomża | opłacono |
54 | Bednarek Aleksandra Bednarek | Łódź | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Worthersee Swim Austria | |
55 | Olejniczak Elwira | Łódź | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | ||
56 | Kabalyk Kirill | Łódź | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Politechnika Łódzka | opłacono on-line |
57 | Mazerant Maciej | Łódź | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | Balky Water | opłacono |
58 | Miszewski Bartosz | Odrano Wola | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Neon Team | opłacono on-line |
59 | Matusiak vel Matuszewski Adam | Olsztyn | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Aquasfera Masters Olsztyn | opłacono on-line |
60 | Gregorowicz Paweł | Olsztyn | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Aquasfera Masters Olsztyn | opłacono on-line |
61 | Konopacki Piotr | Olsztyn | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Aquasfera Masters Olsztyn | opłacono on-line |
62 | Gozdan Dariusz | Olsztyn | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | Aquasfera Masters Olsztyn | opłacono |
63 | Matusiak vel Matuszewski Tobiasz | Olsztyn | Polska | Swim KIDS 150 metrów pływanie | opłacono on-line | |
64 | Kozikowski Michał | Olsztyn | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | opłacono on-line | |
65 | Kozikowski Teodozjusz | Olsztyn | Polska | Swim KIDS 150 metrów pływanie | ||
66 | Gabiec Mariusz | Olsztyn | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | opłacono | |
67 | Milewski Bogdan | Olsztyn | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | opłacono | |
68 | trzeszczkowski marek | Olsztyn | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | Michelin Bloomnet | opłacono |
69 | Łuczak Jacek | Olsztyn | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | AQUASFERA MASTERS OLSZTYN | opłacono |
70 | Biesiekierski Krzysztof | Olsztyn | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | Drużyna Wilka | opłacono on-line |
71 | Wikieł Angelika | Ostrołęka | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | SP Narew Ostrołęka | opłacono on-line |
72 | Krzesak Adam Krzesak | Piastów | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | opłacono on-line | |
73 | Gołembiewski Tadeusz | Poznań | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Cityzen Poznań | opłacono on-line |
74 | Kubiak Krzysztof | Poznań | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | K.P. Żaglica Poznań | opłacono |
75 | Molenda Mirosław | Puławy | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | MASTERS Lublin | opłacono on-line |
76 | Alzak Grzegorz | Radom | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | WOPR Radom | opłacono |
77 | Szewczyk Piotr | Radom | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | opłacono on-line | |
78 | Kiełczykowska Wiktoria | Siedlce | Polska | Swim KIDS 150 metrów pływanie | Diabły Siedlce | |
79 | Drywulska Beata Marzena | Siemiatycze | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | opłacono on-line | |
80 | Stackiewicz Filip | Sokółka | Polska | Swim KIDS 150 metrów pływanie | UKS OMEGA w Sokółce | |
81 | Breczko Paulina | Sokółka | Polska | Swim KIDS 150 metrów pływanie | UKS OMEGA w Sokółce | |
82 | Breczko Zuzanna | Sokółka | Polska | Swim KIDS 150 metrów pływanie | UKS OMEGA w Sokółce | |
83 | Stackiewicz Konrad | Sokółka | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | UKS OMEGA w Sokółce | |
84 | Uljasz Dawid | Sokółka | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | UKS OMEGA w Sokółce | |
85 | Bielawska Magda Bielawska | Suwałki | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | opłacono on-line | |
86 | Bielawski Marcel | Suwałki | Polska | Swim KIDS 50 metrów pływanie | ||
87 | Bielawski Mikołaj | Suwałki | Polska | Swim KIDS 50 metrów pływanie | ||
88 | Ciszewska Amelia | Suwałki | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | opłacono | |
89 | Makar Marcin | Suwałki | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | MUKS Olimpijczyk Suwałki | opłacono on-line |
90 | Szyszko Karolina | Suwałki | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | UKP „Polonia” Warszawa | opłacono on-line |
91 | Kupś Michał | Szczecin | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | SMT Szczecin | opłacono on-line |
92 | Gębka Kamila | Szczecin | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | SMT Szczecin | opłacono on-line |
93 | Lipiński Cezary | Świdnik | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | MASTERS Lublin | opłacono on-line |
94 | Goździejewska Anna | Tomaszkowo | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | opłacono on-line | |
95 | Jaworski Krzysztof Jaworski | Trzcianka | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | UMT | opłacono on-line |
96 | Buczek Kacper | Waalwijk | Holandia | Swim KIDS 50 metrów pływanie | Nadaktywni | |
97 | Buczek Weronika | Waalwijk | Holandia | Swim KIDS 50 metrów pływanie | Nadaktywni | |
98 | Andrzejewicz Łukasz | Warszawa | Polska | Pływanie 5000 metrów - Puchar Polski Master | Warsaw Masters Team | opłacono on-line |
99 | Orlinski Filip Orlinski | Warszawa | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | opłacono on-line | |
100 | Wieteska Inga Wieteska | Warszawa | Polska | Pływanie 1500 metrów - Openwater | opłacono on-line |
Wyświetleń: 14902