Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tryzna Kamila | Zaśpicze | Polska | Środa, godzina 17:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Justyna Jatel | ||
2 | Żebrowski Bartosz | Sokółka | Polska | Środa, godzina 16:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | Przedszkole nr 5 w Sokółce | |
3 | Mikołajczyk Kornelia | Sokółka | Polska | Niedziela, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Justyna Jatel | ||
4 | Pieszko Krzysztof | Sokółka | Polska | Poniedziałek, godzina 15:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Katarzyna Steć | ||
5 | Sieńko Łukasz | Dąbrowa Białostocka | Polska | Poniedziałek, godzina 19:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Krzysztof Staranowicz | ||
6 | Puszko Ewa Puszko | Mićkowa Hać | Polska | Niedziela, godzina 13:00, aerobik wodny(nowa grupa) - Justyna Jatel | ||
7 | Rokicka Jolanta | Sokółka | Polska | Niedziela, godzina 13:00, aerobik wodny(nowa grupa) - Justyna Jatel | ||
8 | Kostecka Katarzyna | Sokółka | Polska | Niedziela, godzina 13:00, aerobik wodny(nowa grupa) - Justyna Jatel | ||
9 | Kondrat Patryk | Sokółka | Polska | Sobota, godzina 13:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Krzysztof Staranowicz | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
10 | Karpienko Paweł | Sokółka | Polska | Sobota, godzina 12:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Katarzyna Steć | ||
11 | Żebrowska Aleksandra | Sokółka | Polska | Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć | SP 1 Sokółka | |
12 | Kujawska Kornelia | Kuźnica | Polska | Poniedziałek, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Katarzyna Steć | ||
13 | Kujawski Seweryn | Kuźnica | Polska | Poniedziałek, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Katarzyna Steć | Szkoła w Kuznicy | |
14 | Maculewicz-Miks Karolina | Czarna Białostocka | Polska | Niedziela, godzina 8:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
15 | Biergiel Agnieszka | Sokółka | Polska | Niedziela, godzina 13:00, aerobik wodny(nowa grupa) - Justyna Jatel | ||
16 | Sawoń Daria | Sokółka | Polska | Niedziela, godzina 8:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
17 | Kłoczko Galeria | DĄBROWA BIAŁOSTOCKA | Polska | Poniedziałek, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Katarzyna Steć | ||
18 | Dziaduła Antoni Dziaduła | Sokółka | Polska | Poniedziałek, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Katarzyna Steć | ||
19 | Kondrat Sylwia | Sokółka | Polska | Poniedziałek, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Katarzyna Steć | ||
20 | Olizarowicz Maciej | Sokółka | Polska | Środa, godzina 16:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
21 | Horczak Damian | Horczaki 20 | Polska | Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć | ||
22 | Stocki Sebastian | Czarna Białostocka | Polska | Niedziela, godzina 8:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
23 | Guziejko Ignacy | Czarna Białostocka | Polska | Niedziela, godzina 8:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
24 | Kiejko Wiktoria | Chwaszczewo | Polska | Środa, godzina 16:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
25 | Kejko Amelia | CHwaszczewo | Polska | Poniedziałek, godzina 17:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Krzysztof Staranowicz | ||
26 | Rygasiewicz Wiktoria | Sokółka | Polska | Poniedziałek, godzina 17:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Krzysztof Staranowicz | ||
27 | Romazewicz Kornelia | Szudziałowo | Polska | Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć | ||
28 | Romazewicz Kinga | Szudziałowo | Polska | Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć | ||
29 | Łukasz Bancer | Wasilkow | Polska | Sobota, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Krzysztof Staranowicz | ||
30 | Olechno Stanisław | Sokółka | Polska | Środa, godzina 16:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | Falcon | |
31 | Krupowicz Magda | Sokółka | Polska | Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
32 | Leszczyńska Lena Maria | Sokółka | Polska | Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
33 | Dambrine Marcel | Sochonie | Polska | Sobota, godzina 12:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Katarzyna Steć | Osir Sokółka | |
34 | SZTACHELSKI DAWID | SOKÓŁKA | Polska | Środa, godzina 16:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
35 | KOZŁOWSKI DAWID | CZARNA BIAŁOSTOCKA | Polska | Niedziela, godzina 8:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
36 | Bancerek Sebastian | Sokółka | Polska | Środa, godzina 16:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
37 | Szyszko Patryk | Sokółka | Polska | Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć | ||
38 | Czaban Jan Czaban | Czarna Białostocka | Polska | Sobota, godzina 11:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Krzysztof Staranowicz | ||
39 | Rapiej Arleta | Kuźnica | Polska | Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć | ||
40 | Harasiuk Filip | Sokółka | Polska | Środa, godzina 16:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
41 | Wańczuk Wiktor | Czarna Białostocka | Polska | Sobota, godzina 11:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Krzysztof Staranowicz | ||
42 | Lech Hubert Maciej | Sokółka | Polska | Poniedziałek, godzina 15:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Katarzyna Steć | ||
43 | Woronowicz Miłosz | Szudziałowo | Polska | Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
44 | Szymaniuk Olaf | Sokółka wieś Pawełki | Polska | Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
45 | Cilulko Mateusz | Sokòłka | Polska | Środa, godzina 16:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
46 | Horczak Krystian | Horczaki | Polska | Poniedziałek, godzina 15:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Katarzyna Steć | ||
47 | Głażewska Emilia | Sokółka | Polska | Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
48 | Grasewicz Olivier | Sokolka | Polska | Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
49 | Rybacka Małgorzata | Sokółka | Polska | Środa, godzina 17:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Justyna Jatel | ||
50 | BURAK BEATA | Sokółka | Polska | Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
51 | Krawiel Patrycjusz | Sokółka | Polska | Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
52 | Murzyn Zofia | Czarna Białostocka | Polska | Niedziela, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Piotr Lisowski | ||
53 | Ancypo Stanisław | Sokółka | Polska | Środa, godzina 17:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Justyna Jatel | ||
54 | Pezowicz Lena | Sokółka | Polska | Poniedziałek, godzina 15:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Katarzyna Steć | Przedszkole nr 2 | |
55 | Woronowicz Wiktoria | Sokółka | Polska | Sobota, godzina 11:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Krzysztof Staranowicz | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
56 | Joszczyk Łukasz | Sokółka | Polska | Sobota, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Krzysztof Staranowicz | ||
57 | Borowska Edyta | Sokółka | Polska | Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć | ||
58 | Brzosko Anna | Sokółka | Polska | Środa, godzina 16:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
59 | CHORZĘPA HUBERT | SOKÓŁKA | Polska | Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
60 | Korolczuk Zofia | Zadworzany | Polska | Poniedziałek, godzina 15:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Katarzyna Steć | Przedszkole nr 2 | |
61 | daszuta rafal | Sokolka | Polska | Poniedziałek, godzina 17:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Krzysztof Staranowicz | ||
62 | Kobryński Michał | Sokółka | Polska | Poniedziałek, godzina 17:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Krzysztof Staranowicz | ||
63 | Babynko Aurelia | Sokółka | Polska | Sobota, godzina 12:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Katarzyna Steć | ||
64 | Puszko Klara | Zaśpicze | Polska | Niedziela, godzina 8:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
65 | Ostapowicz Julia | Sokółka | Polska | Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
66 | Kasjaniuk Rafał | Sokółka | Polska | Sobota, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Krzysztof Staranowicz | ||
67 | Sieńko Maja | Dąbrowa Białostocka | Polska | Poniedziałek, godzina 19:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Krzysztof Staranowicz | ||
68 | Kuzebska Wiktoria | Czarna Białostocka | Polska | Poniedziałek, godzina 17:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Krzysztof Staranowicz | ||
69 | Wasilewska Amelia | Sokółka | Polska | Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć | ||
70 | Puciłowska Dawid | Sokółka | Polska | Sobota, godzina 11:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Krzysztof Staranowicz | ||
71 | Dechnik Adam | Sokółka | Polska | Niedziela, godzina 8:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
72 | Sieńko Jakub | Dąbrowa Bialostocka | Polska | Poniedziałek, godzina 19:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Krzysztof Staranowicz | ||
73 | Malicka Anna | Krzysztoforowo | Polska | Środa, godzina 17:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Justyna Jatel | ||
74 | Dziewiątkowski Ignacy | Sokółka | Polska | Środa, godzina 16:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
75 | Górka Filip | Sokółka | Polska | Sobota, godzina 11:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Krzysztof Staranowicz | ||
76 | Tomaszycka Aleksandra | Sokolka | Polska | Poniedziałek, godzina 17:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Krzysztof Staranowicz | ||
77 | Płocharczyk Igor | Sokółka | Polska | Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
78 | Schiro Benito | Sokolka | Polska | Sobota, godzina 13:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Krzysztof Staranowicz | ||
79 | Ryszkiewicz Weronika | Dąbrowa Białostocka | Polska | Poniedziałek, godzina 15:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Katarzyna Steć | ||
80 | Steckiewicz Sebastian | Sokolka | Polska | Sobota, godzina 12:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Katarzyna Steć | ||
81 | Maksimczyk Weronika | Nowowola | Polska | Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
82 | Kozłowski Filip | Sokółka | Polska | Sobota, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Krzysztof Staranowicz | ||
83 | Glubowski filip | Czarna Białostocka | Polska | Poniedziałek, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Katarzyna Steć | ||
84 | Łoszczyk Natalia | Kuźnica | Polska | Sobota, godzina 10:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Katarzyna Steć | ||
85 | Tomaszycki Michal | Sokolka | Polska | Środa, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Piotr Lisowski | ||
86 | Dziewiątkowska Iza | Sokółka | Polska | Środa, godzina 16:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
87 | BAKUN Marcelina | Janów | Polska | Poniedziałek, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką delfin - Katarzyna Steć | ||
88 | KUREL Tymoteusz | Czarna Białostocka | Polska | Środa, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Piotr Lisowski | ||
89 | Szumiło Urszula | Sokółka | Polska | Środa, godzina 17:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Justyna Jatel | ||
90 | Śliż Filip | Sokółka | Polska | Niedziela, godzina 11:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | Falcon | |
91 | Primak Stanisława | Sokolka | Polska | Sobota, godzina 12:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Katarzyna Steć | ||
92 | ŻURAWSKA RÓŻA | SZYSZKI | Polska | Środa, godzina 17:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Justyna Jatel | ||
93 | Stojak Szymon | Sokółka | Polska | Sobota, godzina 9:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Krzysztof Staranowicz | ||
94 | MIAKISZ MAGDALENA | SOKÓŁKA | Polska | Środa, godzina 16:00, 6-9 lat, nauka od podstaw - brodzik - Piotr Lisowski | ||
95 | Korycki Adam | Sokółka | Polska | Środa, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Piotr Lisowski | ||
96 | Borowska Klaudia | Sokółka | Polska | Sobota, godzina 11:00, dzieci od 5 lat, z odznaką foka - Krzysztof Staranowicz | ||
97 | Sienkiewicz Kacper | Sokółka | Polska | Poniedziałek, godzina 15:00, dzieci od 5 lat, z odznaką rybka - Katarzyna Steć | ||
98 | Zaniewski Damian | Czarna Białostocka | Polska | Poniedziałek, godzina 17:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Krzysztof Staranowicz | ||
99 | Irska Martyna | Supraśl | Polska | Środa, godzina 18:00, dzieci od 5 lat, z odznaką nurek (ośmiornica) - Piotr Lisowski | Sportowa Szkoła Podstawowa w Supraślu | |
100 | Poźniak Laura | Sokółka | Polska | Poniedziałek, godzina 17:00, 5 lat, nauka od podstaw - brodzik - Krzysztof Staranowicz |
Wyświetleń: 31015