Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
"Aisha" Studio fitness | |||||||||
1 | Przanowska Izabela | Łasin | Bieg głowny 3 km | "Aisha" Studio fitness | opłacono BM | ||||
13 WOG Grudziadz | |||||||||
2 | Konopacka Pamela | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | 13 WOG Grudziadz | |||||
3 | Piskorska Aleksandra | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | 13 WOG Grudziadz | |||||
4 | Piskorska Anna | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | 13 WOG Grudziadz | |||||
5 | Kęsik Roman | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | 13 WOG Grudziadz | opłacono BM | ||||
13WOG | |||||||||
6 | Kunke Tomasz | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | 13WOG | opłacono BM | ||||
22 ODN | |||||||||
7 | Muras Michał | Czarnowo | Bieg głowny 3 km | 22 ODN | opłacono BM | ||||
Active Malbork | |||||||||
8 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Bieg głowny 3 km | Active Malbork | |||||
Akademia biegania | |||||||||
9 | karwowska Zuzanna | grudziadz | Bieg dzieci 500m | Akademia biegania | |||||
10 | karwowska angelika | grudziadz | Bieg głowny 3 km | Akademia biegania | opłacono BM | ||||
Amator | |||||||||
11 | Kawa Aleksander | Budziszewo | Bieg dzieci 500m | Amator | |||||
12 | Chojnacki Jacek | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | Amator | opłacono BM | ||||
13 | Brzozowska Danuta | Szczepanki | Bieg głowny 3 km | Amator | |||||
BDD | |||||||||
14 | Markowski Tomasz | Grudziadz | Bieg głowny 3 km | BDD | opłacono BM | ||||
BIEGAM BO LUBIE | |||||||||
15 | MALINOWSKA ANNA | GRUDZIADZ | Bieg głowny 3 km | BIEGAM BO LUBIE | |||||
Biegam bo lubię | |||||||||
16 | Tracka-Sobocińska Urszula | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | Biegam bo lubię | opłacono BM | ||||
Brudzio Team | |||||||||
17 | Brudniewicz Magdalena | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | Brudzio Team | opłacono BM | ||||
18 | Brudniewicz Paweł | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | Brudzio Team | |||||
19 | Brudniewicz Kajetan | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | Brudzio Team | |||||
CNJO Lingua | |||||||||
20 | Neufeldt-Wędrowska Karolina | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | CNJO Lingua | |||||
Cesio | |||||||||
21 | Miraszewski Mikołaj | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | Cesio | |||||
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | |||||||||
22 | Kawski Bartłomiej | Kisielice | Bieg głowny 3 km | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | opłacono | ||||
Endorfina Fitness | |||||||||
23 | Świerczyńska Maria | Gruta | Bieg głowny 3 km | Endorfina Fitness | opłacono BM | ||||
24 | Pol Małgorzata | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | Endorfina Fitness | opłacono BM | ||||
Fit House Grudziądz | |||||||||
25 | Pudlewska Paulina | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | Fit House Grudziądz | opłacono BM | ||||
Fit Mania | |||||||||
26 | Kłosowska Magdalena | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | Fit Mania | |||||
Fit and Jump Marina | |||||||||
27 | Stuczyńska Agnieszka | Grupa | Bieg głowny 3 km | Fit and Jump Marina | opłacono BM | ||||
GARAŻ Nasielsk | |||||||||
28 | Maluchnik Marek | Nasielsk | Bieg głowny 3 km | GARAŻ Nasielsk | opłacono BM | ||||
GKS Olimpia Grudziądz | |||||||||
29 | Świder Kinga | Dusocin | Bieg dzieci 500m | GKS Olimpia Grudziądz | |||||
Grudziądzka Fit Mama | |||||||||
30 | Kopeć Agnieszka | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | Grudziądzka Fit Mama | opłacono BM | ||||
Grudziądzkie Stowarzyszenie Sztuki Capoeira | |||||||||
31 | Zapalski Mariusz | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | Grudziądzkie Stowarzyszenie Sztuki Capoeira | |||||
32 | Cichocka Natalia | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | Grudziądzkie Stowarzyszenie Sztuki Capoeira | |||||
Grudziądzkie Stowarzyszenie Sztuki Capoeira | |||||||||
33 | Zapalska Paulina | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | Grudziądzkie Stowarzyszenie Sztuki Capoeira | |||||
IV LO Grudziądz | |||||||||
34 | Cackowska Oliwia | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | IV LO Grudziądz | |||||
35 | Maj Julia | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | IV LO Grudziądz | |||||
K.b | |||||||||
36 | Szydzik Martyna | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | K.b | |||||
Klub NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | |||||||||
37 | Śliwińska Ewa | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | Klub NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | opłacono BM | ||||
38 | Hineborg Bogumiła | Wielki Lubień | Bieg głowny 3 km | Klub NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | opłacono BM | ||||
Kravmaga_fighter | |||||||||
39 | Rachoń Jacek | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | Kravmaga_fighter | opłacono BM | ||||
LA RIVE TEAM | |||||||||
40 | Krajewski Piotr | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | LA RIVE TEAM | opłacono BM | ||||
Maratona klubs | |||||||||
41 | Abolins Martins | Talsi | Bieg dzieci 500m | Maratona klubs | |||||
42 | Abolins Markuss | Talsi | Bieg dzieci 500m | Maratona klubs | |||||
Morsy z Grudziadza | |||||||||
43 | Piechna Marcelina | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | Morsy z Grudziadza | opłacono BM | ||||
Motocykliczni Grudziądz | |||||||||
44 | Barczak Wojciech | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | Motocykliczni Grudziądz | opłacono BM | ||||
45 | Turowski Slawomir | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | Motocykliczni Grudziądz | opłacono BM | ||||
Ogon Team | |||||||||
46 | Ogonowski Jacek | Wałcz | Bieg głowny 3 km | Ogon Team | opłacono BM | ||||
47 | Ogonowska Agata | Wałcz | Bieg głowny 3 km | Ogon Team | opłacono BM | ||||
48 | Ogonowska Anna | Wałcz | Bieg głowny 3 km | Ogon Team | opłacono BM | ||||
49 | Ogonowska Renata | Wałcz | Bieg głowny 3 km | Ogon Team | opłacono BM | ||||
50 | Ogonowski Marek | Wałcz | Bieg głowny 3 km | Ogon Team | opłacono BM | ||||
Okoliczny Element | |||||||||
51 | Jasiński Paweł | Łasin | Bieg głowny 3 km | Okoliczny Element | |||||
PARKRUN Grudziądz | |||||||||
52 | Banaszewska Monika | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | PARKRUN Grudziądz | opłacono BM | ||||
PM Lotnisko | |||||||||
53 | Kuca Filip | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | PM Lotnisko | |||||
PM Rządz | |||||||||
54 | Majka Pola | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | PM Rządz | |||||
PM Rządz | |||||||||
55 | Rydzyńska Luiza | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | PM Rządz | |||||
POMORZANKA GRUDZIĄDZ | |||||||||
56 | Tarnecki Radosław | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | POMORZANKA GRUDZIĄDZ | |||||
PRZEDSZKOLE NIEBIESKA KRAINA W GRUDZIĄDZU / SEZAM | |||||||||
57 | Ferenc Paweł | Wielki Lubień | Bieg dzieci 500m | PRZEDSZKOLE NIEBIESKA KRAINA W GRUDZIĄDZU / SEZAM | |||||
Parkrun Grudziądz | |||||||||
58 | Wasilewska Joanna | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | Parkrun Grudziądz | opłacono | ||||
59 | Banaszewska Maja | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | Parkrun Grudziądz | |||||
60 | Banaszewska Marta | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | Parkrun Grudziądz | |||||
61 | Banaszewski Michał | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | Parkrun Grudziądz | opłacono BM | ||||
62 | Macioszek Wioletta | Rogóźno | Bieg głowny 3 km | Parkrun Grudziądz | opłacono | ||||
63 | Kucharczyk Elżbieta | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | Parkrun Grudziądz | opłacono BM | ||||
64 | OŁOSZEWSKA JUSTYNA | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | Parkrun Grudziądz | opłacono BM | ||||
65 | Jaworowska Justyna | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | Parkrun Grudziądz | opłacono BM | ||||
66 | Walczak Alicja | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | Parkrun Grudziądz | |||||
67 | Walczak Filip | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | Parkrun Grudziądz | |||||
68 | Pietruszewski Bogdan | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | Parkrun Grudziądz | opłacono | ||||
69 | Pytyńska Izabela | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | Parkrun Grudziądz | opłacono | ||||
70 | Pytyński Arkadiusz | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | Parkrun Grudziądz | opłacono | ||||
Przedszkole Kraina marzeń | |||||||||
71 | Matuszewski Leon | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | Przedszkole Kraina marzeń | |||||
Przedszkole Kuntersztyn | |||||||||
72 | Skibowski Paweł | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | Przedszkole Kuntersztyn | |||||
Przedszkole Miejskie Strzemięcin | |||||||||
73 | Chodorowski Jan | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | Przedszkole Miejskie Strzemięcin | |||||
Przedszkole Miejskie Tarpno | |||||||||
74 | TARNECKA Nikola | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | Przedszkole Miejskie Tarpno | |||||
Przedszkole Tom Bombadil | |||||||||
75 | Jaciubek Marta | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | Przedszkole Tom Bombadil | |||||
76 | Jaciubek Antoni | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | Przedszkole Tom Bombadil | |||||
77 | Maj Lena | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | Przedszkole Tom Bombadil | |||||
RUN4FUN | |||||||||
78 | Alipowa Aliona | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | RUN4FUN | opłacono BM | ||||
S | |||||||||
79 | Wiśniewska Ewa | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | S | |||||
SP 7 | |||||||||
80 | Dolewska Lena | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | SP 7 | |||||
SP 12 Grudziądz | |||||||||
81 | Jagła Krzysztof | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | SP 12 Grudziądz | opłacono BM | ||||
82 | Jagła Bartosz | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | SP 12 Grudziądz | opłacono BM | ||||
SP 15 | |||||||||
83 | Wach Dawid | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | SP 15 | |||||
SP 18 | |||||||||
84 | Śliwiński Szymon | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | SP 18 | |||||
85 | Śliwińska Natalia | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | SP 18 | |||||
86 | Markowska Katarzyna | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | SP 18 | opłacono BM | ||||
SP20 | |||||||||
87 | Fierek Kacper | Grudziadz | Bieg dzieci 500m | SP20 | |||||
SP 20 | |||||||||
88 | Markowski Jan | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | SP 20 | |||||
89 | Rachoń Emilia | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | SP 20 | |||||
90 | Rachoń Zuzann | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | SP 20 | |||||
SP 20 | |||||||||
91 | Olechowicz Amelia | Grudziadz | Bieg dzieci 500m | SP 20 | |||||
92 | Olechowicz Julia | Grudziadz | Bieg dzieci 500m | SP 20 | |||||
93 | Grzybowski Tobiasz | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | SP 20 | |||||
94 | Studziński Wiktor | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | SP 20 | |||||
95 | Majka Marcel | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | SP 20 | |||||
96 | Gallas Nataniel | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | SP 20 | |||||
SP 20 Grudziądz | |||||||||
97 | Fojut Zuzanna | GRUDZIĄDZ | Bieg dzieci 500m | SP 20 Grudziądz | |||||
98 | PROCAJŁO Justyna | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | SP 20 Grudziądz | opłacono BM | ||||
99 | Nowacki Miłosz | GRUPA | Bieg dzieci 500m | SP 20 Grudziądz | |||||
SP 20 Grudziądz | |||||||||
100 | Kowalewski Filip | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | SP 20 Grudziądz | |||||
SP 20 Grudziądz kl.II C | |||||||||
101 | Gądek Paula | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | SP 20 Grudziądz kl.II C | |||||
102 | Kowalewski Wojciech | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | SP 20 Grudziądz kl.II C | |||||
SP 20 kl IV b Grudziądz | |||||||||
103 | Jaciubek Emilia | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | SP 20 kl IV b Grudziądz | |||||
SP 21 Lotnisko | |||||||||
104 | Wędrowski Kajetan | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | SP 21 Lotnisko | |||||
105 | Wędrowska Nadia | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | SP 21 Lotnisko | |||||
106 | Pokornicki Oskar | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | SP 21 Lotnisko | opłacono BM | ||||
107 | Kuca Lena | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | SP 21 Lotnisko | |||||
SPORT I REKREACJA DELFIN | |||||||||
108 | Zbrzeźny Rafał | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | SPORT I REKREACJA DELFIN | opłacono BM | ||||
109 | WOJANOWSKA MARYLA | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | SPORT I REKREACJA DELFIN | opłacono BM | ||||
110 | Wojanowski Zbigniew | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | SPORT I REKREACJA DELFIN | opłacono BM | ||||
SPORT I REKREACJA DELFIN | |||||||||
111 | Lachowicz Agnieszka | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | SPORT I REKREACJA DELFIN | opłacono BM | ||||
STOMIL CROSSFIT | |||||||||
112 | Rafalski Michał Rafalski | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | STOMIL CROSSFIT | opłacono BM | ||||
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 W GRUDZIĄDZU | |||||||||
113 | Ferenc Szymon | Wielki Lubień | Bieg dzieci 500m | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 W GRUDZIĄDZU | |||||
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 | |||||||||
114 | Zborowska Amelia | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 | |||||
Sp 7 | |||||||||
115 | BABICKA Kaja | GRUDZIĄDZ | Bieg dzieci 500m | Sp 7 | |||||
116 | Felski Alex | Grupa | Bieg dzieci 500m | Sp 7 | |||||
Sp nr 18 Grudziądz | |||||||||
117 | Makuch Marta | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | Sp nr 18 Grudziądz | |||||
118 | Makuch Agata | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | Sp nr 18 Grudziądz | |||||
Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym SEZAM | |||||||||
119 | Lewandowska Natalia | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym SEZAM | opłacono BM | ||||
120 | Żuchowska Paulina | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym SEZAM | |||||
121 | Olszewski Marcel | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym SEZAM | |||||
Stowarzyszenie Sezam | |||||||||
122 | Lewandowska Monika | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | Stowarzyszenie Sezam | opłacono BM | ||||
123 | Leśko Tomasz | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | Stowarzyszenie Sezam | |||||
124 | Górski Michał | Mełno | Bieg dzieci 500m | Stowarzyszenie Sezam | |||||
125 | Górski Klaudiusz | Mełno | Bieg dzieci 500m | Stowarzyszenie Sezam | |||||
Szkola podstawowa nr 20 kl II c | |||||||||
126 | Wiśniewski Adam | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | Szkola podstawowa nr 20 kl II c | |||||
Szkoła Podstawowa Boguszewo | |||||||||
127 | Plit Juliusz | Boguszewo | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa Boguszewo | |||||
Szkoła Podstawowa Nr 8 | |||||||||
128 | Jolkowski Kajetan | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa Nr 8 | |||||
Szkoła Podstawowa nr.1 w Trylu | |||||||||
129 | Wnęk Anna | Mątawy | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr.1 w Trylu | |||||
Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |||||||||
130 | Flatau Rafał | Tryl | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |||||
131 | Kamińska Katarzyna | Mątawy | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |||||
132 | Urmanin Milena | Mały Komórsk | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |||||
133 | Pstuś Dorian | Mątawy | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |||||
134 | Studziński Oktawian | Dolne Morgi | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |||||
135 | Telęga Piotr | Mątawy | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |||||
136 | Redloch Mateusz | Tryl | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |||||
137 | Głowala Mateusz | Tryl | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |||||
138 | Kluś Dominik | Dolne Morgi | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |||||
139 | Szych Tobiasz | Tryl | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr. 1w Trylu | |||||
Szkoła Podstawowa nr 7 | |||||||||
140 | Chodorowska Lena | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr 7 | |||||
Szkoła Podstawowa nr 12 | |||||||||
141 | Góral Lena | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr 12 | |||||
Szkoła Podstawowa nr 20 | |||||||||
142 | Dorau Laura | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa nr 20 | |||||
Szkoła Podstawowa w Łasinie | |||||||||
143 | Przanowska Hanna | Łasin | Bieg dzieci 500m | Szkoła Podstawowa w Łasinie | |||||
Szkoła podstawowa nr 1 | |||||||||
144 | Wiczarska Lena | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | Szkoła podstawowa nr 1 | |||||
145 | Lewandowska Iga | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | Szkoła podstawowa nr 1 | |||||
146 | Lewandowska Zuzanna | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | Szkoła podstawowa nr 1 | |||||
Szkoła podstawowa nr 13 | |||||||||
147 | Burzyński Jan | Grudziadz | Bieg dzieci 500m | Szkoła podstawowa nr 13 | |||||
TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |||||||||
148 | Piórkowska Wioletta | Okrągła Łąka | Bieg głowny 3 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono BM | ||||
149 | Komorowska Nikola | Okrągła Łąka | Bieg dzieci 500m | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |||||
150 | Piórkowska Katarzyna | Okrągła Łąka | Bieg dzieci 500m | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |||||
151 | Liberacka Agnieszka | Okragła Łąka | Bieg głowny 3 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono BM | ||||
TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |||||||||
152 | Borkowska Justyna | Sadlinki | Bieg głowny 3 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |||||
Traktor Team Kwidzyn | |||||||||
153 | Murak Stefania | Sadlinki | Bieg głowny 3 km | Traktor Team Kwidzyn | opłacono BM | ||||
Virtual Runner Club | |||||||||
154 | Jurczyk Piotr | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | Virtual Runner Club | opłacono BM | ||||
Wtorkowy Trening | |||||||||
155 | Pawlak Magdalena | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | Wtorkowy Trening | opłacono BM | ||||
XXIV LO we Wrocławiu | |||||||||
156 | Talaga Kewin | Wrocław | Bieg dzieci 500m | XXIV LO we Wrocławiu | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
157 | Grzeca-Hordyńska Alina | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
158 | Radomska Małgorzata | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
159 | Kitzermann Adam | Grudziadz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
160 | Lachowicz Patryk | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
161 | Czyrynda Nadia | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
162 | Gajos-Czyrynda Monika | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
163 | Sobczyk Franciszek | Grudziadz | Bieg dzieci 500m | ||||||
164 | Sobczyk Joanna | Grudziadz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
165 | Gmaj Jakub | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
166 | Wawrzyniak Martyna | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
167 | Kawa Katarzyna | Budziszewo | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
168 | BOLEWSKA ANNA | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
169 | Sendyk Jakub | Wielkie Stwolno 26 | Bieg dzieci 500m | ||||||
170 | Sendyk Filip | Wielkie Stwolno 26 | Bieg dzieci 500m | ||||||
171 | HALMAN GABRIELA | SULMIN | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
172 | Liberacka Julia | Okrągła Łąka | Bieg dzieci 500m | ||||||
173 | FERENC ŁUKASZ | Wielki Lubień | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
174 | Ferenc Beata | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
175 | Ćwiklińska Zosia | Zawada | Bieg dzieci 500m | ||||||
176 | Czyż Zuzanna | Będzin | Bieg dzieci 500m | ||||||
177 | Czyż Urszula | Będzin | Bieg dzieci 500m | ||||||
178 | Mroczka Paulina | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
179 | Sójkowska Anna | Bąkowo | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
180 | Łegowski Samuel | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
181 | Sitkowska Matylda | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
182 | Sitkowska Marysia | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
183 | Dorsz Lena | Sopot | Bieg dzieci 500m | ||||||
184 | Kulwicka ZUZANNA | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
185 | Kosiński Maksymilian | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
186 | Pontek Laura | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
187 | Pontek Wiktor | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
188 | Lonert Klaudia | Hamburg | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
189 | Ozimińska Paulina | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
190 | Borkowski Julian | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
191 | Leszczyńska Tosia | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
192 | Mrotek Katarzyna | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
193 | Leszczyński Franciszek | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
194 | Wiśniewska Ola | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
195 | Motyka Kajetan | Sosnowiec | Bieg dzieci 500m | ||||||
196 | Tadajewska Laura | Krakow | Bieg dzieci 500m | ||||||
197 | Grajkowska Małgorzata | Łochowice | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
198 | Szulczynski Julian | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
199 | Orczykowska Anna | Tryl | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
200 | Kunek Małgorzata | Nowe | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
201 | Jankowska Natalia | Mątawy | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
202 | Muchowska Katarzyna | Komórsk | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
203 | Różkowska Barbara | Nowe | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
204 | Jaciubek Sandra | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
205 | Głowala Justyna | Tryl | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
206 | Kubacka Katarzyna | Mątawy | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
207 | Budny Stanisław | Ostrów Wlkp. | Bieg dzieci 500m | ||||||
208 | Budny Franciszek | Ostrów Wlkp. | Bieg dzieci 500m | ||||||
209 | Turek Zuzanna | Dąbrówka Królewska | Bieg dzieci 500m | ||||||
210 | Wiśniewski Nikodem | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
211 | Chabowska Małgorzata | Grudzudz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
212 | Gogolin Lucyna | Grudziadz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
213 | Muszyńska Paulina | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
214 | Palak Krzysztofa | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
215 | Wiśniewska Iga | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
216 | Folmer Weronika | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
217 | Pontek anna | grudzadz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
218 | Miler Anna | Grupa | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
219 | Wiśniewska Aurelia | Bydgoszcz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
220 | Deli Ryszard | Węgrowo | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
221 | Tadajewska Jolanta | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
222 | NOWACKA IZABELA | GRUPA | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
223 | Żurawska Monika | Reda | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
224 | Jolkowska Agnieszka | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
225 | Matusiak Iwona | Waganiec | Bieg głowny 3 km | opłacono | |||||
226 | Drożdżal Jakub | Nysa | Bieg głowny 3 km | opłacono | |||||
227 | Osnowski Bartosz | Starogard | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
228 | Figurski Jakub | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
229 | Figurski Michał | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
230 | Rusin Natalia | Kwidzyn | Bieg głowny 3 km | ||||||
231 | Stranc Jacek | Toruń | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
232 | Szamrowicz Magdalena | Gołuszyce | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
233 | Kotz Marcin | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
234 | Kupidura Maria | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | ||||||
235 | Cysewska Weronika | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
236 | Cysewski Mieczysław | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
237 | Cerk Tomasz | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
238 | Wojciechowski Marek | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
239 | Kilichowska Jolanta | Rogóźno Zamek | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
240 | Wojciechowska Monika | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
241 | Jankowski Marek | Grudziadz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
242 | Jankowska Gizela | Grudziadz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
243 | Sałęgowski Jarosław | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
244 | Kaczorowska Michalina | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
245 | Stępień Monika | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
246 | Polakowski Paweł | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
247 | JURCZAK Franciszek | GDAŃSK | Bieg dzieci 500m | ||||||
248 | Pruszkowska Monika | Grudziadz | Bieg głowny 3 km | opłacono | |||||
249 | Pietrzak Monika | Bydgoszcz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
250 | Kucfir Paulina | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | ||||||
251 | Borkowska Julia | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
252 | Drobienko Wojciech | Trzeciewiec | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
253 | Borkowska Natalia | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
254 | Kłosińska Beata | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
255 | Brudniewicz Szymon | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
256 | Brudniewicz Iwona | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
257 | Weremi Tomasz | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
258 | Weremi Stanisław | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
259 | Pawlik Oliwier | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
260 | Wasążnik Łucja | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
261 | Oliński Cezary | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
262 | Olińska Małgorzata | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
263 | Śmiger Michał | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
264 | Lewandowska Monika | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
265 | Zielecka Beata | Pokrzywno | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
266 | Kwasigroch Aleksandra | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
267 | Kwasigroch Milena | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
268 | DORAU IZABELA DORAU | GRUDZIĄDZ | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
269 | Włodarczyk Mikołaj | Czarnowo | Bieg dzieci 500m | ||||||
270 | Połubiak Beata | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
271 | Smoczyńska Luiza | Salno | Bieg głowny 3 km | opłacono | |||||
272 | Smoczyński Rafał | Salno | Bieg głowny 3 km | opłacono | |||||
273 | Giemza Marzena | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
274 | Dąbkowska Anna | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
275 | Wiśniewska Monika | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
276 | Piasecka Monika | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
277 | Piasecka Maja | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
278 | Lewandowska Tatiana | Rogóźno | Bieg głowny 3 km | opłacono | |||||
279 | Lisiewicz Iza | Grudziadz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
280 | Wrzesiński Marcel | Plemięta | Bieg głowny 3 km | ||||||
281 | Durzynski Damian | Grudziadz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
282 | Jabłońska Arleta | Łasin | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
283 | Mleczko Wiktoria | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
284 | Mleczko Antoś | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
285 | Trendowicz Adrian | Górna Grupa | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
286 | Górecki Mateusz | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
287 | Jegierska Ania | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono | |||||
288 | Jegierski Dariusz | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono | |||||
289 | Lemańska Maria | Ruda | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
290 | Janowska-Lemańska Sylwia | Ruda | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
291 | Brzozowski Marcel | Szczepanki | Bieg dzieci 500m | ||||||
292 | Lemański Krzysztof Lemański | Ruda | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
293 | jędrzejewski antoni | Rozpędziny | Bieg dzieci 500m | ||||||
294 | jędrzejewski jakub | Rozpędziny | Bieg dzieci 500m | ||||||
295 | Fabiszak Monika | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | ||||||
296 | Pabiś Izabela | Grudziądza | Bieg głowny 3 km | ||||||
297 | Muszyńska Zuzanna | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
298 | Olechowicz Alicja Olechowicz | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
299 | Gębala Tymek | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
300 | Gębala Amelia | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
301 | Gębala Julia | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono | |||||
302 | Gębala Mirka | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono | |||||
303 | Gębala Krzysztof | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono | |||||
304 | Turek Katarzyna | Annowo | Bieg głowny 3 km | opłacono | |||||
305 | Goralewska Sylwia | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono | |||||
306 | Piekarski Łukasz | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | ||||||
307 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Bieg głowny 3 km | ||||||
308 | Kłos Beata | Warlubie | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
309 | Mikołajczak Monika | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono | |||||
310 | Maziarz Zuzanna | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
311 | Maziarz Agnieszka | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
312 | Kunke Julia | Grudziadz | Bieg dzieci 500m | ||||||
313 | Dzierzyk Dorota | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
314 | Andrzejewska Karolina | Dusocin 43 | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
315 | Kalińska Jesika | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
316 | Sobieraj Magdalena | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
317 | Dziesiński Dariusz | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
318 | Wróbel Michał | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | ||||||
319 | KŁOSIŃSKI DARIUSZ | GRUDZIĄDZ | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
320 | KŁOSIŃSKA NATALIA | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
321 | KŁOSIŃSKI NIKODEM | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
322 | Danielewicz Anna Danielewicz | Warlubie | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
323 | Wiczarski Marcin | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
324 | Lewandowska Emilia | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
325 | Lewandowska Zuzanna | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
326 | Jabłoński Aleks | Grudziadz | Bieg dzieci 500m | ||||||
327 | Lipiński Marcel | Grudziadz | Bieg dzieci 500m | ||||||
328 | Skóra Paweł | Wielkie Lniska | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
329 | Warzyńska Malwina | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
330 | Lepka Marlena | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | ||||||
331 | Redko Rafał | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
332 | Gallas Michalina | Grudziadz | Bieg dzieci 500m | ||||||
333 | Frączkiewicz Miłosz | Grudziadz | Bieg dzieci 500m | ||||||
334 | Plit Aniela | Boguszewo | Bieg dzieci 500m | ||||||
335 | Pilkiewicz Małgorzata | Mędrzyce | Bieg głowny 3 km | opłacono | |||||
336 | Chyła Monika | Grudziadz | Bieg głowny 3 km | ||||||
337 | Zagórski Antoni | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
338 | Szymańska Zuzanna | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
339 | Szymańska Monika | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
340 | Kuligowska Elwira | Toruń | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
341 | Kuligowska Paulina | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
342 | Lewandowski Jarosław | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
343 | Lewandowska Zuzanna Justyna | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
344 | Lewandowska Justyna | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
345 | Klimek Dominika | Węgrowo | Bieg dzieci 500m | ||||||
346 | Klimek Jakub | Węgrowo | Bieg dzieci 500m | ||||||
347 | kowarowski łukasz | grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
348 | Kowarowski Hubert | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
349 | Kulwicki Ksawery | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
350 | Dąbrowska Kamilla | Plesewo | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
351 | Lewandowska Emilia | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
352 | Dominikowski Igor | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
353 | Pol Karolina | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
354 | Borowska Alina | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
355 | Kozłowski Łukasz | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
356 | Kozłowska Martyna | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
357 | Długońska Agnieszka | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
358 | Zielińska Małgorzata | Gdańsk | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
359 | Długońska Beata | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
360 | Alipau Mirosław | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
361 | Alipau Mateusz | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
362 | Hernik Mikołaj | Rogóźno | Bieg dzieci 500m | ||||||
363 | Hernik Adam | Rogóźno | Bieg dzieci 500m | ||||||
364 | Łobaczewska Joanna | Gruczno | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
365 | Nowakowska Agnieszka | Zarośle | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
366 | Gratowska Katarzyna | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | ||||||
367 | Reuschel Karolina | Bochlin | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
368 | Śliwińska Agata | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
369 | Kakowski Przemysław | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
370 | Pudlewski OskaR | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
371 | Olszewska Anna | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
372 | Pudlewski Aleks | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
373 | Szlagowska Alicja | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
374 | Rutkowski Kacper | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
375 | Pudlewska Zofia | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
376 | Rusinek Oliwia | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
377 | Dąbrowska Anna | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
378 | Laskowski Tomasz | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
379 | Szydzik Martynka | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
380 | Kowalska Barbara | Łasin | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
381 | Rusinek Emil | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
382 | Kurdubski Dariusz | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
383 | Rumińska Magdalena | Brodnica | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
384 | Tadajewska Sylwia | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono | |||||
385 | Grucza Iwona | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
386 | Kamiński Michał | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | ||||||
387 | Bartoś Marta | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
388 | Bartoś Piotr | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
389 | Miraszewski Mariusz | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
390 | Tissarek Przemysław | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
391 | Wojciechowska Zuzanna | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
392 | Malinowska Izabela | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
393 | Wrzos Martyna | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
394 | Wrzos Joanna | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
395 | Fujarska Kornelia | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
396 | Zieliński Hubert | Gdańsk | Bieg dzieci 500m | ||||||
397 | Pruszkowski Gracjan | Grudziadz | Bieg dzieci 500m | ||||||
398 | Laskowska Lena | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
399 | Grucza Maksym | Grudziadz | Bieg dzieci 500m | ||||||
400 | Grucza Sebastian | Grudziadz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
401 | Wnęk Kamila | Mątawy | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
402 | Jagła Dagmara | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
403 | Grzybowska Magdalena Grzybowska | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
404 | Noculak Sylwia | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono | |||||
405 | Szwaracki Sławomir | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
406 | Szczepaniuk Vanessa | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
407 | Drabiniak Michał | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
408 | Drabiniak Maria | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
409 | Mojska Katarzyna | Warszawa | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
410 | Szwaracka Aneta | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
411 | Cebienko-Żaczek Eugenia | Baldram | Bieg głowny 3 km | opłacono | |||||
412 | Pokornicki Michał | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
413 | Michalski Michał | Gardeja | Bieg dzieci 500m | ||||||
414 | Michalska Patrycja | Gardeja | Bieg dzieci 500m | ||||||
415 | Malinowska Żaneta | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
416 | Kwiatek Kacper | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
417 | BABICKA MAGDALENA | GRUDZIĄDZ | Bieg głowny 3 km | ||||||
418 | Jegierska Anna | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
419 | Tomaszewski Aleksander | Biały Bór | Bieg dzieci 500m | ||||||
420 | Tomaszewska Lenka | Biały Bór | Bieg dzieci 500m | ||||||
421 | Musinska Wawrzyniak Kamila | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
422 | Jagielska Zuzanna | Łasin | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
423 | Markowska Alina | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
424 | Kochanek-Jagielska Karolina | Łasin | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
425 | Redko Lena | Lipinki | Bieg dzieci 500m | ||||||
426 | Połajdowicz Igor | Kożliny | Bieg dzieci 500m | ||||||
427 | Nalaskowska Anna | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
428 | Połajdowicz Maja | Kożliny | Bieg dzieci 500m | ||||||
429 | Redko Hubert | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
430 | Kurdubski Szymon | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
431 | Zawisza Klaudia | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
432 | Szydzik Marzena | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
433 | Krupa Agnieszka Krupa | Łasin | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
434 | Jankiewicz Patryk | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
435 | Kuca Grzegorz | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
436 | Wilkowska Liliana | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
437 | Szulc Michał | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
438 | Bujak Lena | Grudziadz | Bieg dzieci 500m | ||||||
439 | Szulc Joanna | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
440 | Lewicka Kuca Katarzyna | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
441 | Tarnowski Paweł | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | opłacono | |||||
442 | Groch Jerzy | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
443 | Magdowska Marcelina | Grudziadz | Bieg dzieci 500m | ||||||
444 | Magdowska Alicja | Grudziadz | Bieg dzieci 500m | ||||||
445 | Targowska Anna | Morgi | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
446 | Magdowska Agnieszka | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
447 | Szutta Inka | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
448 | Szutta Antonina | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
449 | Wasążnik Alicja | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
450 | Szczutkowska Lena | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
451 | Drężek Paweł | Warlubie | Bieg dzieci 500m | ||||||
452 | Kruszewski Stanisław | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | ||||||
453 | Majka Marta | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
454 | Bałdyga Adam | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | opłacono BM | |||||
drużyna szpiku | |||||||||
455 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Bieg głowny 3 km | drużyna szpiku | opłacono BM | ||||
fit hause Danuta Herczyńska | |||||||||
456 | Szczepańska Agnieszka | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | fit hause Danuta Herczyńska | |||||
klub NW PATYCZAKI Grudziądz | |||||||||
457 | OGONOWSKA EDYTA | GRUDZIADZ | Bieg głowny 3 km | klub NW PATYCZAKI Grudziądz | opłacono BM | ||||
sp 16 | |||||||||
458 | Maziarz Kacper | Grudziądz | Bieg głowny 3 km | sp 16 | opłacono BM | ||||
szkola | |||||||||
459 | Gołębiewski maciej | Wielka Tymaw | Bieg głowny 3 km | szkola | opłacono BM | ||||
460 | Gołębiewski Przemysław | Podlasek | Bieg głowny 3 km | szkola | opłacono BM | ||||
461 | Gołębiewski Jakub | Wielka Tymawa | Bieg głowny 3 km | szkola | opłacono BM | ||||
Żłobek Miejski Nr 1 w Grudziądzu | |||||||||
462 | Gallas Franciszek | Grudziądz | Bieg dzieci 500m | Żłobek Miejski Nr 1 w Grudziądzu |
Wyświetleń: 25741