II Srebrny Gwarek 2020
Nordic Walking
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kaczmarek Stefan Tarnowskie Góry Nordic Walking Tarnogórskie Łazęgi
2 Adamus Czesław Chorzów Nordic Walking Ekipa na Kijach
3 Adamus Aneta Chorzów Nordic Walking Ekipa na Kijach
4 Szeja Gabriela Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
5 Wójcik Romana Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
6 Polak Henryka Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
7 Milner Anna Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
8 Orzeł Ewa Tarnowskie Góry Nordic Walking Tarnogórskie Łazęgi opłacono
9 Kosmala Maria Tarnowskie Góry Nordic Walking Tarnogórskie Łazęgi opłacono
10 Kucypera Teresa Tarnowskie Góry Nordic Walking Tarnogórskie Łazęgi opłacono
11 Gąsewicz - Filipiak Agnieszka Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica
12 Somiak Marta Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
13 KASPRZAK TADEUSZ OSIEK Nordic Walking opłacono
14 Dydoń Agnieszka Bytom Nordic Walking
15 Zientek Barbara Radzionków Nordic Walking Cidry Lotajom opłacono
16 Wower Maria Katowice Nordic Walking csc adventure academy
17 Krowicka Halina Zabrze Nordic Walking
18 Krzychowicz Zosia Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
19 Krzychowicz Maria Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
20 Żelezik Marzena Będzin Nordic Walking
21 Mielcarek Leszek Bytom Nordic Walking nierzeszony
22 Kurpet Bogusława JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Nordic Walking WOLNY STRZELEC
23 Kurpet Zygmunt JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Nordic Walking WOLNY STRZELEC
24 Zaradna-Szymańska Iwona Siemianowice Śląskie Nordic Walking Mk team Siemianowice opłacono
25 Szala Danuta Tarnowskie Góry Nordic Walking
26 Beno-Gesikowska Dorota Ruda Śląska Nordic Walking opłacono
27 Koścień Joanna Bytom Nordic Walking
28 Marczewska Iwona Marczewska Wieluń Nordic Walking Sekcja Cyklistów RELAKS Wieluń opłacono
29 SOBCZAK ROBERT Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
30 Zielonka Renata Tarnowskie Góry Nordic Walking SieChodzi PTTK opłacono
31 Mansfeld Dorota Mansfeld Tarnowskie Gory Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
32 Kajca Mirosław Łaziska Górne Nordic Walking Łaziskie Karlusy opłacono
33 Polak Katarzyna Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
34 Królikowska-Łoskot Danuta Koziegłowy Nordic Walking STADION ŚLĄSKI
35 Sucheński Janusz Oleśnica Nordic Walking opłacono
36 Snochowska Agata Bytom Nordic Walking Szombierki chodzą i biegają opłacono
37 Breguła Ewa Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
38 Pikunas Anna Gliwice Nordic Walking
39 Domin Krystyna Siemianowice Śląskie Nordic Walking Mk team opłacono
40 Bober Urszula Tarnowskie Góry Nordic Walking opłacono
41 Szymczewski Włodzimierz Szymczewski Świętochłowice Nordic Walking
42 Adamski Krzysztof Bobrowniki Nordic Walking
43 Drynda Franciszek Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
44 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry Nordic Walking Lecymy Durś opłacono
45 Kosmala Jaskólska Joanna Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica
46 Mrowiec Maria Bytom Nordic Walking Stadion Śląski opłacono
47 Grabowska Anna Bytom Nordic Walking Bobry Walking
48 Turek Marta Piekary Slaskie Nordic Walking Lecymy Durś opłacono
49 Mueller Helena PIEKARY SLASKIE Nordic Walking Lecymy Durś opłacono
50 Kirsz Mariola Tarnowskie Góry Nordic Walking NORDICUS Strzybnica opłacono
51 Siwczyk Grażyna Piekary Śląskie Nordic Walking Lecymy Durś opłacono


Wyświetleń: 1941

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ