Gdańskie Biegi Leśne 2020 - sierpień
5 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Klaus-Kowalska Martyna Przejazdowo 5 km śport.pl opłacono BM
2 Wróbel Małgorzata Gdańsk 5 km
3 Sieniawski Adam Gdańsk 5 km opłacono BM
4 Kowalski Tomasz Mińsk Mazowiecki 5 km RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. opłacono BM
5 Romanowski Łukasz Gdańsk 5 km Debestim opłacono BM
6 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański 5 km Oracz z Kociewia opłacono BM
7 Nowak Monika Gdynia 5 km opłacono BM
8 Bianga Katarzyna Trąbki Wielkie 5 km opłacono BM
9 Kokosza Aleksander Gdynia 5 km opłacono BM
10 Łobodowski Marcin Siennica 5 km RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. opłacono BM
11 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot 5 km opłacono BM
12 Karnowski Paweł Ocypel 5 km opłacono BM
13 Meyer Anna Sarnowy 5 km TURYSTYCZNE KASZUBY REGATTA SPORTS opłacono BM
14 Urbaniak Marek Gdańsk 5 km SP nr 35 w Gdańsku Oliwie opłacono BM
15 Kochkina Anastasiia Gdańśk 5 km LPP TEAM
16 Baberowska Jolanta Gdańsk 5 km opłacono BM
17 Budziarek Adam Gdańsk 5 km #BBKTS opłacono BM
18 Czechowska Magdalena Gdansk 5 km opłacono BM
19 Klaus Dariusz Gdańsk 5 km opłacono BM
20 Klaus Violetta Gdańsk 5 km opłacono BM
21 Mruk Adam Gdańsk 5 km
22 Mosiejczyk Jakub Prabuty 5 km WUOZ Gdańsk opłacono BM
23 Jaros Arkadiusz Brwinów 5 km Vege Runers, Kriofaza Pruszków
24 Polański Marcin Sztutowo 5 km UP Gdańsk 6/ Generat ze Sztutowa opłacono BM
25 Ciecharowska Justyna Żyrardów 5 km Run de Girard opłacono BM
26 Bereda Krzysztof Warszawa 5 km opłacono BM
27 Kośla Paweł Żyrardów 5 km Run de Girard opłacono BM
28 Skoczylas Łukasz Gdańsk 5 km
29 Bazyluk Magdalena Gdańsk 5 km opłacono BM
30 Konkel Maciej Gdańsk 5 km opłacono BM
31 Kiljanczyk Dominik Tarczyn 5 km opłacono BM
32 Szulc Mateusz Gdańsk 5 km
33 Sikora Weronika Gdynia 5 km
34 Bugaj Sylwia Poznań 5 km opłacono BM
35 Pisarczyk Grzegorz Poznań 5 km opłacono BM
36 Gadamska-Kabata Paulina Gdańsk 5 km opłacono BM
37 Pieniążkiewicz Monika Gdańsk 5 km opłacono BM
38 Serafinczuk Krzysztof Warszawa 5 km opłacono BM
39 Stern Krzysztof Kielce 5 km opłacono BM
40 Kotarba - Tysarczyk Ewa Lublewo gdańskie 5 km
41 Rybarczyk Alicja Gdańsk 5 km
42 Biela Marzena Gdańsk 5 km opłacono BM
43 Matyszewski Jarosław Gdańsk 5 km opłacono BM
44 Graf Remigiusz Leszno 5 km Turbo Run Leszno opłacono BM
45 Tur-Bonisławska Grażyna Straszyn 5 km opłacono BM
46 Zatorska-Radlińska Katarzyna Gdańsk 5 km RPD opłacono BM
47 Straszkiewicz Kacper Wąbrzeźno 5 km WSR Werewolves opłacono BM
48 Stasiak-Betlejewska Renata Częstochowa 5 km ROZBIEGANI z PCz opłacono BM
49 Łapuć Krzysztof Gdańsk 5 km Olej Running Team opłacono BM
50 Lupinska Karina Gdańsk 5 km
51 Niechoćko Agata Gdańsk 5 km
52 Weiland Karina Sopot 5 km PKO BP opłacono BM
53 Kreft Ewa Gdańsk 5 km Dream Tri Team opłacono BM
54 Kołtyś Sylwia Gdańsk 5 km opłacono BM
55 Szczęsny Leszek Gdansk 5 km opłacono BM
56 Rzepecki Radosław Gdańsk 5 km opłacono BM
57 Bolewski Adam Gdańsk 5 km Foto Web opłacono BM
58 Szukalski Bolesław Gdańsk 5 km opłacono BM
59 Weiland Karina Sopot 5 km


Wyświetleń: 7628

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ