BITWA TULIPANOWA - WODNA DOLINA NOCĄ 2020

BITWA TULIPANOWA

WODNA DOLINA NOCĄ 2020

PANIE kontra PANOWIE

Po raz pierwszy na koszalińskiej ziemi

BITWA TULIPANOWA to specjalna edycja Wodna Dolina Nocą 2020 - czyli dodatkowy event z okazji Dnia Kobiet oraz Dnia Mężczyzn, który odbędzie się 10 marca 2020 roku o godzinie 19:00.

Bitwa Tulipanowa nie bez powodu nazwana jest bojowo. Oczywiście zachowujemy przyjazny, sportowy charakter rywalizacji, ale będzie trochę walki damsko-męskiej, oczywiście tylko na trasie.

Teraz trochę o zasadach. Skoro to edycja specjalna to będą też specjalne reguły gry. Przyjmujemy zapisy tylko 60 osób: 30 Pań i 30 Panów - w tym 20 pakietów dla kijków i 40 pakietów dla biegaczy (decyduje data wniesienia opłaty).

Panie startują równo o godzinie 19:00, a Panowie - i tutaj uwaga - 5 minut później, czyli średnio będą mieli do nadrobienia około 1 km. Biegamy i maszerujemy na dystansie 6 km, a nie jak zazwyczaj 5, 10 lub 2 km. W sumie każda ekipa pokona równo 3 pełne pętle na Wodnej Dolinie.


Zgodnie z zapisami Panie tworzą jeden zespół, Panowie drugi zespół. Pierwsza/pierwszy na mecie zdobywa tyle punktów ile jest uczestników - czyli 60, a każda następna osoba o 1 pkt mniej.

I najważniejsze. Chodzi o dobrą zabawę z nutką rywalizacji płci. Wszyscy uczestniczący otrzymują też dodatkowe 50 pkt do klasyfikacji frekwencji WDN2020.

Ponieważ jest to dodatkowa edycja (nieobowiązkowa dla rankingu najszybszych, ale już w rankingu frekwencji trochę punktów można zdobyć) dlatego obowiązują minimalne opłaty na rozwój projektu #WDN2020. Panie mają swoje święto 8 marca dlatego opłata wynosi 8 zł, Panowie balują 10 marca, dlatego opłata to 10 zł.

Na mecie będzie na Was czekała gorąca herbatka i poczęstunek oraz ewentualne dodatkowe atrakcje, które uda nam się pozyskać w trakcie przygotowań. Na pewno każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal.

Zatem rezerwujcie już sobie dzień 10 marca (wtorek) i widzimy się przy Zielonej Kładce.

Wolontariusze mile widziani.

Wyświetleń: 1692

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ