Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Babeczki Koszalin | |||||||||
1 | Kurcz Barbara | Koszalin | BIEG GŁÓWNY (BG) PANIE | Babeczki Koszalin | |||||
CSSP Koszalin | |||||||||
2 | KAJKOWSKI Rafał | Koszalin | MARSZ NW (NW) PANOWIE | CSSP Koszalin | |||||
Dzikie Żółwie | |||||||||
3 | Zakościelna Katarzyna | KOSZALIN | BIEG GŁÓWNY (BG) PANIE | Dzikie Żółwie | |||||
4 | SUCHODOLSKA ALEKSANDRA | ROSNOWO | BIEG GŁÓWNY (BG) PANIE | Dzikie Żółwie | |||||
5 | Romanowicz Monika | Koszalin | BIEG GŁÓWNY (BG) PANIE | Dzikie Żółwie | |||||
Elite Team | |||||||||
6 | Kopczewski Dariusz | Koszalin | MARSZ NW (NW) PANOWIE | Elite Team | |||||
Farmer Sport&Drinking Team | |||||||||
7 | Kaszuba Łukasz | Koszalin | BIEG GŁÓWNY (BG) PANOWIE | Farmer Sport&Drinking Team | |||||
LEO-TEAM | |||||||||
8 | Chorąży Karolina | Koszalin | BIEG GŁÓWNY (BG) PANIE | LEO-TEAM | |||||
Meden-Inmed Sports Team | |||||||||
9 | Sieniawski Jarosław | Bonin | BIEG GŁÓWNY (BG) PANOWIE | Meden-Inmed Sports Team | |||||
Morsaczebiegacze | |||||||||
10 | Bednarek Krzysztof | Koszalin | BIEG GŁÓWNY (BG) PANOWIE | Morsaczebiegacze | |||||
PO-W nr 2 | |||||||||
11 | Wegner Grzegorz | Koszalin | BIEG GŁÓWNY (BG) PANOWIE | PO-W nr 2 | |||||
SZWAGRY BIEGAJĄ | |||||||||
12 | Połoczański Piotr | Koszalin | BIEG GŁÓWNY (BG) PANOWIE | SZWAGRY BIEGAJĄ | |||||
TGK | |||||||||
13 | Białecka Paula | Koszalin | BIEG GŁÓWNY (BG) PANIE | TGK | |||||
Tripaka Przechlewo | |||||||||
14 | Buczko Katarzyna | Koszalin | BIEG GŁÓWNY (BG) PANIE | Tripaka Przechlewo | |||||
ULKS TALEX BORZYTUCHOM | |||||||||
15 | Gawron Piotr | Koszalin | BIEG GŁÓWNY (BG) PANOWIE | ULKS TALEX BORZYTUCHOM | |||||
WATAHA | |||||||||
16 | SZWEDA MATEUSZ | KOSZALIN | BIEG GŁÓWNY (BG) PANOWIE | WATAHA | |||||
WILKI/SP5 Koszalin | |||||||||
17 | Trojak Jakub | Koszalin | BIEG GŁÓWNY (BG) PANOWIE | WILKI/SP5 Koszalin | |||||
WILKI Koszalin | |||||||||
18 | Matuszewski Karol | Koszalin | BIEG GŁÓWNY (BG) PANOWIE | WILKI Koszalin | |||||
Wychodzę z Kijami Koszalin | |||||||||
19 | Mariańska Anna | Koszalin | BIEG GŁÓWNY (BG) PANIE | Wychodzę z Kijami Koszalin | |||||
20 | Kwiatkowska Małgorzata | Kretomino | MARSZ NW (NW) PANIE | Wychodzę z Kijami Koszalin | |||||
21 | Romanowska Danuta Romanowska | Koszalin | MARSZ NW (NW) PANIE | Wychodzę z Kijami Koszalin | |||||
22 | Minakowska-Gruda Iwona | Koszalin | MARSZ NW (NW) PANIE | Wychodzę z Kijami Koszalin | |||||
Wychodzę z kijami | |||||||||
23 | Szott Renata | Koszalin | MARSZ NW (NW) PANIE | Wychodzę z kijami | |||||
24 | Olszyńska Marzena | Koszalin | MARSZ NW (NW) PANIE | Wychodzę z kijami | |||||
25 | WIECZORKOWSKA DAGMARA WIECZORKOWSKA | KOSZALIN | MARSZ NW (NW) PANIE | Wychodzę z kijami | |||||
Wychodzę z kijkami | |||||||||
26 | Adamowicz Renata | Bonin | MARSZ NW (NW) PANIE | Wychodzę z kijkami | |||||
27 | Bechler Zofia | Cewlino | MARSZ NW (NW) PANIE | Wychodzę z kijkami | |||||
Zachodniopomorskie | |||||||||
28 | Kleniewski Piotr | Koszalin | BIEG GŁÓWNY (BG) PANOWIE | Zachodniopomorskie | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
29 | Pelech Łukasz | Koszalin | BIEG GŁÓWNY (BG) PANOWIE | ||||||
30 | Kozłowiecka Małgorzata | Koszalin | BIEG GŁÓWNY (BG) PANIE | ||||||
31 | Kozłowiecki Waldemar | Koszalin | BIEG GŁÓWNY (BG) PANOWIE | ||||||
32 | Kazimierowicz Radosław | Koszalin | BIEG GŁÓWNY (BG) PANOWIE | ||||||
33 | Budzyńska Elżbieta | Słupsk | BIEG GŁÓWNY (BG) PANIE | ||||||
34 | Sikorski Witold | Rosnowo | BIEG GŁÓWNY (BG) PANOWIE | ||||||
35 | Chrebor Joanna | Koszalin | BIEG GŁÓWNY (BG) PANIE | ||||||
36 | BLICHARZ MONIKA | KOSZALIN | BIEG GŁÓWNY (BG) PANIE | ||||||
37 | Juszczyk Agnieszka | Koszalin | BIEG GŁÓWNY (BG) PANIE | ||||||
38 | Malinowski Mariusz Malinowski | Koszalin | BIEG GŁÓWNY (BG) PANOWIE | ||||||
39 | Wiechowska Zuzanna | koszalin | BIEG GŁÓWNY (BG) PANIE | ||||||
40 | Piskórz Justyna | Rosnowo | BIEG GŁÓWNY (BG) PANIE | ||||||
41 | S. Jarek | Koszalin | BIEG GŁÓWNY (BG) PANOWIE | ||||||
42 | Wróblewski Mateusz | Koszalin | BIEG GŁÓWNY (BG) PANOWIE | ||||||
43 | Wróblewska Marta | Koszalin | BIEG GŁÓWNY (BG) PANIE | ||||||
44 | SZMYT MARCIN | KOSZALIN | BIEG GŁÓWNY (BG) PANOWIE | ||||||
45 | Popławski Daniel | Koszalin | BIEG GŁÓWNY (BG) PANOWIE | ||||||
46 | Puścian Krzysztof | Manowo | BIEG GŁÓWNY (BG) PANOWIE | ||||||
47 | Drulik-Hołub Marta | Koszalin | BIEG GŁÓWNY (BG) PANIE | ||||||
48 | Popławski Jerzy | Koszalin | MARSZ NW (NW) PANOWIE | ||||||
49 | Glewicz Sylwia | Koszalin | BIEG GŁÓWNY (BG) PANIE | ||||||
50 | Giedrowicz Aleksandra | Koszalin | BIEG GŁÓWNY (BG) PANIE | ||||||
51 | Konkel Łukasz | Koszalin | BIEG GŁÓWNY (BG) PANOWIE | ||||||
52 | Konkel Agnieszka | Koszalin | BIEG GŁÓWNY (BG) PANIE | ||||||
53 | Solarski Robert | Koszalin | BIEG GŁÓWNY (BG) PANOWIE | ||||||
54 | Andrzejewska Patrycja | Koszalin | BIEG GŁÓWNY (BG) PANIE | ||||||
55 | Knitter Monika | Polanów | MARSZ NW (NW) PANIE | ||||||
e-urolog. eu | |||||||||
56 | Krupiński Krzysztof | Koszalin | BIEG GŁÓWNY (BG) PANOWIE | e-urolog. eu |
Wyświetleń: 7116