Biegowe GP Dzielnic Gdańska 2/2 - Zaspa Młyniec - Bieg Główny - 5 km
Bieg Główny - 5 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
#BBKTS
1 Budziarek Adam Gdańsk Bieg Główny - 5 km #BBKTS M opłacono
AIC TEAM
2 Riabukha Oleksandr Kremieńćzuk Ukraina Bieg Główny - 5 km AIC TEAM M
Anwil Włocławek
3 Bącela Igor Gdańsk Bieg Główny - 5 km Anwil Włocławek XL opłacono
BBL Gdańsk, KW Trójmiasto
4 Hennig Marcin Gdańsk Bieg Główny - 5 km BBL Gdańsk, KW Trójmiasto M
Biegacze z Pomorza
5 Scharmach Katarzyna Gdańsk Bieg Główny - 5 km Biegacze z Pomorza S
Boot Camp Polska Gdynia
6 WOJDAN MIROSLAW GDYNIA Bieg Główny - 5 km Boot Camp Polska Gdynia L
Chabrowe Wilki
7 Plewiński Rafał Banino Bieg Główny - 5 km Chabrowe Wilki XL opłacono
DKS
8 Sochaczewski Mirek Straszyn Bieg Główny - 5 km DKS XL opłacono
Dream Tri Team
9 Trzaska Przemysław Gdańsk Bieg Główny - 5 km Dream Tri Team L opłacono
Forfit
10 Wraga Rafał Gdańsk Bieg Główny - 5 km Forfit M opłacono
Gait
11 Pyż Sławomir Gdańsk Bieg Główny - 5 km Gait L opłacono
Goggle PAE Team
12 Kulpaczyński Patryk Gdańsk Bieg Główny - 5 km Goggle PAE Team M opłacono
Grupa Malbork
13 Jakusik Jacek Malbork Bieg Główny - 5 km Grupa Malbork M opłacono
IHS Markit
14 Ławrów Sylwia Gdańsk Bieg Główny - 5 km IHS Markit S opłacono
Kocur Team
15 Listwan Krzysztof Gdańsk-Kokoszki Bieg Główny - 5 km Kocur Team L opłacono
Kujawscy runners
16 Dziewiatowska Joanna Tuchom Bieg Główny - 5 km Kujawscy runners M opłacono
L - RUN
17 Ladziński Zbigniew Gdańsk Bieg Główny - 5 km L - RUN M opłacono
LKS Zantyr Sztum
18 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Bieg Główny - 5 km LKS Zantyr Sztum M opłacono
Lilia
19 Karpenko Andrej Gdansk Bieg Główny - 5 km Lilia M opłacono
NW Wyspa Sobieszewska
20 Kłos Maciej Gdańsk Bieg Główny - 5 km NW Wyspa Sobieszewska M opłacono
O-SOWA BIEGA
21 Kaczmarek Krzysztof Gdańsk Bieg Główny - 5 km O-SOWA BIEGA M opłacono
OSP POGRODZIE
22 Ślęzak Adam Elbląg Bieg Główny - 5 km OSP POGRODZIE L opłacono
PZU Sport Team
23 Knychas Darek Warszawa Bieg Główny - 5 km PZU Sport Team M opłacono
Panny z Wilka
24 Łoś Karolina Gdańsk Bieg Główny - 5 km Panny z Wilka M opłacono
Parkrun Grudziądz
25 Gruszeczka Mateusz Gdynia Bieg Główny - 5 km Parkrun Grudziądz L opłacono
Piechotą po schodach - Łódź
26 Zakowicz Paweł Halinów Bieg Główny - 5 km Piechotą po schodach - Łódź M
Politechnika Gdańska FTiMS
27 Żeromski Alan Gdańsk Bieg Główny - 5 km Politechnika Gdańska FTiMS L opłacono
Polska Grupa Biegowa
28 Rajska-Gruszeczka Natalia Gdynia Bieg Główny - 5 km Polska Grupa Biegowa S opłacono
Przymorze 76ers
29 Radawiec Marcin Gdańsk Bieg Główny - 5 km Przymorze 76ers XL opłacono
R@nersi
30 Schur Krzysztof Gdansk Bieg Główny - 5 km R@nersi M opłacono
31 Monika Czarna Gdynia Bieg Główny - 5 km R@nersi S opłacono
RMDC
32 Boberski Artur Gdańsk Bieg Główny - 5 km RMDC L opłacono
RMDC
33 Witkowski Jarosław Gdańsk Bieg Główny - 5 km RMDC M opłacono
ReAktywuj się w Maratonie
34 Bonisławska-Być Anita Gdańsk Bieg Główny - 5 km ReAktywuj się w Maratonie S
Real-na Gwiazdeczka
35 Dudziak Mateusz Tczew Bieg Główny - 5 km Real-na Gwiazdeczka M opłacono
Runpassion.pl Team
36 Deka Przemysław Gdynia Bieg Główny - 5 km Runpassion.pl Team S opłacono
Tysar
37 Kotarba - Tysarczyk Ewa Lublewo gdańskie Bieg Główny - 5 km Tysar S
UKS ŻABIANKA GDAŃSK
38 Kostrzewa-cembor Urszula Gdansk Bieg Główny - 5 km UKS ŻABIANKA GDAŃSK M opłacono
UP Gdańsk 6/ Generat ze Sztutowa
39 Polański Marcin Sztutowo Bieg Główny - 5 km UP Gdańsk 6/ Generat ze Sztutowa S opłacono
Vegan Runners / Kastyo
40 Sworski Roman Łódź Bieg Główny - 5 km Vegan Runners / Kastyo M
Victoria Gdańsk
41 Kempinski Wojciech Gdansk Bieg Główny - 5 km Victoria Gdańsk L opłacono
_BRAK NAZWY_
42 Cichocki Mariusz Gdańsk Bieg Główny - 5 km M
43 Borzyszkowski Bartosz Kwidzyn Bieg Główny - 5 km L
44 Żmudzka Grażyna Gdańsk Bieg Główny - 5 km S
45 Bogdański Piotr Elbląg Bieg Główny - 5 km L
46 wikarjak tomasz wikarjak Gdańsk Bieg Główny - 5 km L opłacono
47 Szumacher Marta Gdańsk Bieg Główny - 5 km M opłacono
48 Paszkowski Paweł Gdańsk Bieg Główny - 5 km M opłacono
49 Bednarz Maciej Gdańsk Bieg Główny - 5 km M
50 Karpiński Zbigniew Gdańsk Bieg Główny - 5 km L opłacono
51 Rozmus Katarzyna Gdańsk Bieg Główny - 5 km XS
52 Dziemian Jakub gdańsk Bieg Główny - 5 km M opłacono
53 Nowakowska Edyta Morąg Bieg Główny - 5 km S opłacono
54 Lidzbarski Janusz Chwaszczyno Bieg Główny - 5 km M opłacono
55 Tumiński Dawid Juszkowo Bieg Główny - 5 km M opłacono
56 Nibus Jacek Straszyn Bieg Główny - 5 km M opłacono
57 Grabias Aleksandra Gdańsk Bieg Główny - 5 km S opłacono
58 Szwedowski Łukasz Kulice Bieg Główny - 5 km L opłacono
59 Pępek Bartosz Gdańsk Bieg Główny - 5 km L opłacono
60 Szabat Katarzyna Gdańsk Bieg Główny - 5 km M
61 Kwiatek Maciek Miłakowo Bieg Główny - 5 km M opłacono
62 Milewska Weronika Sąpolno Bieg Główny - 5 km S opłacono
63 Klos Tomek Gdańsk Bieg Główny - 5 km L opłacono
64 Heberlein karolina Wejherowo Bieg Główny - 5 km XS opłacono
65 Skrzypczak Ewa Gdańsk Bieg Główny - 5 km S opłacono
66 Kosiński Marcin Gdańsk Bieg Główny - 5 km M opłacono
67 Dargacz Natalia Gdansk Bieg Główny - 5 km S opłacono
68 Bloch Szymon Czersk Bieg Główny - 5 km M
69 TAMIOŁA ARKADIUSZ GDAŃSK Bieg Główny - 5 km XL opłacono
70 Pietralczyk Piotr Gdańsk Bieg Główny - 5 km XL
71 ryźlewicz agata Gdańsk Bieg Główny - 5 km S opłacono
72 Laskowska Agnieszka GDANSK Bieg Główny - 5 km L opłacono
73 Laskowski Marek Gdańsk Bieg Główny - 5 km M opłacono
74 Lewandowska Justyna Gdańsk Bieg Główny - 5 km XS opłacono
75 Niewińska Beata Gdańsk Bieg Główny - 5 km M opłacono
76 Anolik Monika Gdansk Bieg Główny - 5 km S opłacono
77 Weiland Karina Sopot Bieg Główny - 5 km XS
78 Majkowski MATEUSZ Gdańsk Bieg Główny - 5 km XL opłacono
79 Lutka Krystian Kowale Bieg Główny - 5 km M
80 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg Główny - 5 km L opłacono
81 Roczyński Krzysztof Gdańsk Bieg Główny - 5 km L
82 Karpenko Lilia Gdansk Bieg Główny - 5 km M opłacono
83 Krzak Jerzy Gdańsk Bieg Główny - 5 km XL opłacono
84 Pelczar Barbara Gdansk Bieg Główny - 5 km XL
85 Czyrzniewski Paweł GDAŃSK Bieg Główny - 5 km M opłacono
86 Tuszyński Jarosław Gdańsk Bieg Główny - 5 km L opłacono
87 Łatas Paweł Gdańsk Bieg Główny - 5 km L opłacono
88 Stoltmann Paulina Gdańsk Bieg Główny - 5 km M opłacono
89 karczmarczyk bogdan Gdańsk Bieg Główny - 5 km L opłacono
90 BIERNACKI SEBASTIAN GDAŃSK Bieg Główny - 5 km XL
91 Frątczak Wioleta Gdańsk Bieg Główny - 5 km S opłacono
92 Czyrzniewski Paweł GDAŃSK Bieg Główny - 5 km M
93 Pasierbska Ewa Gdańsk Bieg Główny - 5 km XS opłacono
94 Nycek Maciej Gdańsk Bieg Główny - 5 km M opłacono
95 Kugaudo Piotr Gdańsk Bieg Główny - 5 km M opłacono
96 Cichowska Joanna Durąg Bieg Główny - 5 km XS opłacono
97 KOŃCZYŃSKI Paweł GDAŃSK Bieg Główny - 5 km M opłacono
98 Kopczyńska Monika Gdańsk Bieg Główny - 5 km M opłacono
99 Rumkowski Piotr Gdynia Bieg Główny - 5 km XL
100 Szewczyk Magdalena Gdańsk Bieg Główny - 5 km S
101 Cieśliński Michał Gdańsk Bieg Główny - 5 km M opłacono
biegamyrazem.pl
102 Bury Paweł Gdynia Bieg Główny - 5 km biegamyrazem.pl S opłacono
sportevo
103 Rzepecki Radosław Gdańsk Bieg Główny - 5 km sportevo L opłacono
Żarta Wataha
104 Grabowska Marzena Gdańsk Bieg Główny - 5 km Żarta Wataha M opłacono


Wyświetleń: 6863

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ