Biegowe GP Dzielnic Gdańska 1/2 - Orunia Górna - GDA Południe - Bieg Główny - 5 km
Bieg Główny - 5 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Polaszek Tomasz Gdańsk Bieg Główny - 5 km S
2 Grabowska Marzena Gdańsk Bieg Główny - 5 km M
3 Torbicki Arkadiusz Gdańsk Bieg Główny - 5 km L opłacono
4 Arendt Agnieszka Arendt Gdańsk Bieg Główny - 5 km Żarta Wataha S
5 Lewandowska Justyna Gdańsk Bieg Główny - 5 km XS opłacono
6 Milewska Weronika Sąpolno Bieg Główny - 5 km S opłacono
7 Szwedowski Łukasz Kulice Bieg Główny - 5 km L opłacono
8 Kwiatek Maciek Miłakowo Bieg Główny - 5 km M opłacono
9 Plewiński Rafał Banino Bieg Główny - 5 km Chabrowe Wilki XL opłacono
10 Krzak Jerzy Gdańsk Bieg Główny - 5 km XL opłacono
11 Pobłocki Adam Mściszewice Bieg Główny - 5 km Mściszewice M
12 Gnyp Daniel Różyny Bieg Główny - 5 km wkurw_team XL
13 Niewińska Beata Gdańsk Bieg Główny - 5 km M opłacono
14 Szabłowski Kamil Gdańsk Bieg Główny - 5 km M opłacono
15 Kłos Maciej Gdańsk Bieg Główny - 5 km NW Wyspa Sobieszewska M opłacono
16 Drawc Mieczysław Gdańsk Bieg Główny - 5 km M. Krawczyńska team L opłacono
17 Zakowicz Paweł Halinów Bieg Główny - 5 km Piechotą po schodach - Łódź M opłacono
18 Czyrzniewski Paweł Czyrzniewski GDAŃSK Bieg Główny - 5 km M opłacono
19 Kosiński Marcin Gdańsk Bieg Główny - 5 km M opłacono
20 Waldowski Roman Gdańsk Bieg Główny - 5 km Biegacze Z Pomorza M opłacono
21 Mrówka Michał GDAŃSK Bieg Główny - 5 km Maja TEAM M opłacono
22 Wraga Rafał Gdańsk Bieg Główny - 5 km Forfit M opłacono
23 Targiel Damian Gdańsk Bieg Główny - 5 km Invictus 3city M opłacono
24 Ślęzak Adam Elbląg Bieg Główny - 5 km OSP POGRODZIE L
25 Scharmach Katarzyna Gdańsk Bieg Główny - 5 km Biegacze z Pomorza S opłacono
26 Bednarz Maciej Gdańsk Bieg Główny - 5 km Impra 4G M opłacono
27 Gumkowsk Darek Gdansk Bieg Główny - 5 km S opłacono
28 Gumkowska Liliana Gdansk Bieg Główny - 5 km XL opłacono
29 Nowicka Elżbieta Gdańsk Bieg Główny - 5 km S opłacono
30 Tuszyński Jarosław Gdańsk Bieg Główny - 5 km L opłacono
31 Łatas Paweł Gdańsk Bieg Główny - 5 km L opłacono
32 Schur Krzysztof Gdansk Bieg Główny - 5 km R@nersi M opłacono
33 Bulkowska Katarzyna Gdańsk Bieg Główny - 5 km M opłacono
34 Syczew Rafał Mrągowo Bieg Główny - 5 km Dąbrowski Team / KPP Mrągowo L opłacono
35 Musiał Magdalena Trąbki Małe Bieg Główny - 5 km S opłacono
36 Lutka Krystian Kowale Bieg Główny - 5 km M opłacono
37 Chamski Michał Gdańsk Bieg Główny - 5 km Grupa Biegowa 65 XL opłacono
38 Witkowski Jarosław Gdańsk Bieg Główny - 5 km RMDC M opłacono
39 Rzepecki Radosław Gdańsk Bieg Główny - 5 km sportevo L opłacono
40 Listwan Krzysztof Gdańsk-Kokoszki Bieg Główny - 5 km Kocur Team L opłacono
41 Wójcik Damian Darłowo Bieg Główny - 5 km Trigym Szczecin M
42 Dziemian Jakub gdańsk Bieg Główny - 5 km M opłacono
43 Lewandowski Przemysław Sopot Bieg Główny - 5 km Kijanka Osowa Special XL opłacono
44 BIERNACKI SEBASTIAN GDAŃSK Bieg Główny - 5 km XL opłacono
45 Czyrzniewski Paweł GDAŃSK Bieg Główny - 5 km M
46 Kuncewicz Sławomir Gdańsk Bieg Główny - 5 km M opłacono
47 Dziewulski Wacław Gdańsk Bieg Główny - 5 km Dynatrace M
48 Damps Katarzyna Skrzeszewo Bieg Główny - 5 km M
49 Dudziak Mateusz Tczew Bieg Główny - 5 km Real-na Gwiazdeczka M opłacono
50 Ławrów Sylwia Gdańsk Bieg Główny - 5 km IHS Markit S opłacono
51 Pasierbska Ewa Gdańsk Bieg Główny - 5 km XS opłacono
52 Żeromski Alan Gdańsk Bieg Główny - 5 km Politechnika Gdańska FTiMS L opłacono
53 Kurajk Marian Gdańsk Bieg Główny - 5 km M opłacono
54 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg Główny - 5 km L
55 Plieth Jerzy Gdańsk Bieg Główny - 5 km L
56 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Bieg Główny - 5 km LKS Zantyr Sztum L opłacono
57 Kotarba - Tysarczyk Ewa Lublewo gdańskie Bieg Główny - 5 km S opłacono
58 Dziewiatowska Joanna Tuchom Bieg Główny - 5 km Kujawscy runners M opłacono
59 Kostrzewa-cembor Urszula Gdansk Bieg Główny - 5 km UKS ŻABIANKA GDAŃSK M opłacono
60 Budziarek Adam Gdańsk Bieg Główny - 5 km #BBKTS M opłacono
61 Bejm Bartosz Gdańsk Bieg Główny - 5 km XL opłacono
62 Bejm Łukasz Gdańsk Bieg Główny - 5 km XL opłacono
63 Riabukha Oleksandr Krzemieńćzuk Ukraina Bieg Główny - 5 km M opłacono
64 Pietralczyk Piotr Gdańsk Bieg Główny - 5 km XL
65 Rinc Małgorzata Gdynia Bieg Główny - 5 km M opłacono
66 Kopicka Eliza Gdańsk Bieg Główny - 5 km M opłacono
67 Łukaszewicz Sylwia Gdańsk Bieg Główny - 5 km O-SOWA BIEGA S
68 KOŃCZYŃSKI Paweł GDAŃSK Bieg Główny - 5 km M opłacono
69 Łoś Karolina Gdańsk Bieg Główny - 5 km Panny z Wilka M opłacono
70 Wiczyński Jakub Rokocin Bieg Główny - 5 km L
71 Teska Michał Gdynia Bieg Główny - 5 km L
72 Teska Izabela Gdynia Bieg Główny - 5 km M
73 Kaczmarek Krzysztof Gdańsk Bieg Główny - 5 km O-SOWA BIEGA M opłacono
74 Rumkowski Piotr Gdynia Bieg Główny - 5 km XL opłacono
75 Bloch Szymon Czersk Bieg Główny - 5 km S
76 Zygmunt Marcin Gdansk Bieg Główny - 5 km F3Team M opłacono
77 Szewczyk Magdalena Gdańsk Bieg Główny - 5 km S
78 Boberski Artur Gdańsk Bieg Główny - 5 km L opłacono
79 Cieśliński Michał Gdańsk Bieg Główny - 5 km M opłacono
80 Kopczyńska Monika Gdańsk Bieg Główny - 5 km M opłacono
81 Pyż Sławomir Gdańsk Bieg Główny - 5 km Gait XL opłacono
82 Kowalik Hubert Gdańsk Bieg Główny - 5 km L opłacono
83 Hennig Marcin Gdańsk Bieg Główny - 5 km BBL Gdańsk, KW Trójmiasto M


Wyświetleń: 6161

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ