WSPARCIE DLA RATOWNIKÓW W WALCE Z EPIDEMIĄ " ZJEDNOCZONA POLSKA W CZASIE EPIDEMII "
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Łoszajć Justyna Sosnowiec Opłata Startowa opłacono
2 Winiarska-Grabowska Agnieszka Malbork Opłata Startowa opłacono
3 Weisner Monika Benowo Opłata Startowa opłacono
4 Peruń Damian Sosnowiec Opłata Startowa opłacono
5 Łaznowska Agnieszka Śrem Opłata Startowa opłacono
6 Borkowski Jacek Warszawa Opłata Startowa opłacono
7 Panek Aneta Gdynia Opłata Startowa opłacono
8 Rokosz Robert Głowno Opłata Startowa
9 Arndt Dawid Wałbrzych Opłata Startowa opłacono
10 Knitter Monika Polanów Opłata Startowa opłacono
11 Mieszkuniec Wojciech Malbork Opłata Startowa
12 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot Opłata Startowa opłacono
13 Koral Jakub Warszawa Opłata Startowa opłacono
14 Sepioło Katarzyna Olsztyn Opłata Startowa
15 Chmiel Mariusz Bądzów Opłata Startowa opłacono
16 Gąsiorowski Dariusz Gardeja Opłata Startowa opłacono
17 Lidziński Marek Bartoszyce Opłata Startowa opłacono
18 Piskulska Nikola Gdynia Opłata Startowa opłacono
19 Wacławek Tomek Gliwice Opłata Startowa opłacono
20 Rzepecki Sławomir Maków Mazowiecki Opłata Startowa opłacono
21 Gelata Marek Łapszanka Opłata Startowa opłacono
22 Małkiewicz Jacek Solec Kujawski Opłata Startowa opłacono
23 Kąkol Krzysztof Olsztyn Opłata Startowa opłacono
24 Szczepańska Oksana Kraków Opłata Startowa opłacono
25 Krasowski Tomasz Wałcz Opłata Startowa opłacono
26 MACIEJEWSKI ROBERT WAŁBRZYCH Opłata Startowa opłacono
27 Szanguleit Szymon Kędzierzyn-Koźle Opłata Startowa opłacono
28 Rybicki Marej Sosnowiec Opłata Startowa opłacono
29 Walkiewicz Lidia Górki Śląskie Opłata Startowa opłacono
30 Olszewska Maria Benowo Opłata Startowa opłacono
31 Weisner Barbara Benowo Opłata Startowa opłacono
32 Sobala Dorota Wałbrzych Opłata Startowa
33 Dobrowolska Agnieszka Wrocław Opłata Startowa opłacono
34 Jakubik Rafał Jakubik Kobylka Opłata Startowa
35 Chodukiewicz Monika Kwidzyn Opłata Startowa opłacono
36 Hanuszkiewicz Jacek Skierniewice Opłata Startowa opłacono
37 Treffon Tomasz Gliwice Opłata Startowa opłacono
38 Białek Agnieszka Drzewica Opłata Startowa opłacono
39 Treffon Justyna Gliwice Opłata Startowa opłacono
40 Kotlicka Kamila Gdańsk Opłata Startowa opłacono
41 Stańczyk Sławomir Stargard Opłata Startowa opłacono
42 Kulczycki Jan GDAŃSK Opłata Startowa opłacono
43 Damps Michał Braniewo Opłata Startowa 9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" opłacono
44 WAJDA BARTOSZ PAPOWO BISKUPIE Opłata Startowa Aktywne Lisewo opłacono
45 Maluchnik Marek Nasielsk Opłata Startowa Blue Runner opłacono
46 Mazur Renata Wrocław Opłata Startowa BMW TEAM PÓŁNOC opłacono
47 Rozewicz Bogumila TCZEW Opłata Startowa BMW TEAM PÓŁNOC opłacono
48 Zbieć Bożena Siedlce Opłata Startowa DARFIK Team opłacono
49 Narloch Michał Starogard Gdański Opłata Startowa Dovista Active Team opłacono
50 Leoniak Adam Dzierzgoń Opłata Startowa Dzierzgoń Team opłacono
51 Przybylska Aleksandra Gdynia Opłata Startowa Elite Team opłacono
52 Szewczyk Adam Malbork Opłata Startowa First Malbork Team opłacono
53 Bieńkowski Dawid Malbork Opłata Startowa First Malbork Team opłacono
54 Sobieś Alina Gardeja Opłata Startowa Gmina Gardeja Biega opłacono
55 Wysakowska Ewa Wysakowska Warszawa Opłata Startowa Grażynki Ocr
56 gasiński janusz Ozarow Mazowiecki Opłata Startowa grupa wilki
57 Sośnicki Krzysztof Hel Opłata Startowa helski zefirek opłacono
58 Küchler Małgorzata Gdynia Opłata Startowa JARBUD opłacono
59 Górniak Jarosław Pogórze Opłata Startowa JARBUD opłacono
60 Rzosiński Paweł Bartoszyce Opłata Startowa Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce opłacono
61 Jerulank Wiesław Grajewo Opłata Startowa Maratonka Grajewo opłacono
62 Borkowski Leszek Grabianów Opłata Startowa NoWi Siedlce - NW Wschód
63 Filcek Daria Nowy Staw Opłata Startowa Nowy Staw Biega opłacono
64 Stankiewicz Dawid Nowy Staw Opłata Startowa Nowy Staw Biega opłacono
65 Gutowski PAWEŁ Malbork Opłata Startowa Paul Team
66 Lenkiewicz Andrzej Bądki Opłata Startowa Piękny opłacono
67 Snoch Martyna Katowice Opłata Startowa SP nr 9 Katowice opłacono
68 Zych Dawid Elbląg Opłata Startowa Spartanie Dzieciom opłacono
69 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Opłata Startowa STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
70 Dąbrowska Patrycja Tczew Opłata Startowa Thales
71 Kłopotek Patryk Bydgoszcz Opłata Startowa WRB / UMB opłacono


Wyświetleń: 2600

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ