Corona Wirtualnych Mistrzostw Polski w biegu na dystansie 1 km - 2/4
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
#PolishRunTeam
1 Szczepura Michał Bruksela 1000 m #PolishRunTeam
14 blp/1PBOT
2 Kasjaniuk Joanna Bielsk Podlaski 1000 m 14 blp/1PBOT
AikiRunners
3 Wacewicz Rafał Białystok 1000 m AikiRunners
4 Subieta Daria Białystok 1000 m AikiRunners
5 Łapińska Iwona Białystok 1000 m AikiRunners
6 Łapiński Kacper Białystok 1000 m AikiRunners
7 Łapiński Adam Białystok 1000 m AikiRunners
BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
8 Antonienko - Płoszczuk Barbara Białystok 1000 m BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
Białostocka Sekta Biegaczy
9 Bagińska Olga Białystok 1000 m Białostocka Sekta Biegaczy
Białystok Biega Team
10 Jadczuk Tomasz BIAŁYSTOK 1000 m Białystok Biega Team
Blue Runner
11 Maluchnik Marek Nasielsk 1000 m Blue Runner
Drewnofornir
12 LULEWICZ MAREK BIALYSTOK 1000 m Drewnofornir
GoApps.pl
13 Kliber Krzysztof Ignatki-Osiedle 1000 m GoApps.pl
IKS ATAK ELBLĄG
14 Sowa Renata Elbląg 1000 m IKS ATAK ELBLĄG
KU AZS WSWFiT w Białymstoku
15 Kasjaniuk Julita Bielsk Podlaski 1000 m KU AZS WSWFiT w Białymstoku
Mała Szkoła w Szopie
16 Szwychtenberg Adam Sierakowice 1000 m Mała Szkoła w Szopie
Nadaktywni
17 Osmólski Robert Białystok 1000 m Nadaktywni
18 Klejzerowicz Paweł Białystok 1000 m Nadaktywni
Niezrzeszony
19 MACIEJEWSKI ROBERT WAŁBRZYCH 1000 m Niezrzeszony
Palę Wrotki
20 Łapińska Anna Białystok 1000 m Palę Wrotki
Pędziwiatr Białystok
21 Pełszyk Piotr białystok 1000 m Pędziwiatr Białystok
22 Skowera Krzysztof Białystok 1000 m Pędziwiatr Białystok
Pędziwiatr Białystok/Białostockie Morsy
23 Bochenko Daniel Brzozowa 1000 m Pędziwiatr Białystok/Białostockie Morsy
ROZBIEGANI ŻYCHLIN
24 Traczyk Łukasz Żychlin 1000 m ROZBIEGANI ŻYCHLIN
Sokólska Grupa Biegowa
25 Grabowicz Mirosław Sokółka 1000 m Sokólska Grupa Biegowa
26 Tokarewicz Paweł Sokółka 1000 m Sokólska Grupa Biegowa
The Recyckings
27 Przychodzki Łukasz Ateny 1000 m The Recyckings
ZS "Strzelec" OSW Jednostka Strzelecka 4034 Białystok
28 Węcławski Jakub Białystok 1000 m ZS "Strzelec" OSW Jednostka Strzelecka 4034 Białystok
Zabiegani Częstochowa
29 Welm Grzegorz Częstochowa 1000 m Zabiegani Częstochowa
_BRAK NAZWY_
30 Chuczun Grzesiek Bialystok 1000 m
31 Safaryn Maciej Białystok 1000 m
32 Papiernik Maciej Białystok 1000 m
33 Kotlicka Kamila Gdańsk 1000 m
34 Palikot-Borowska Beata Białystok 1000 m
35 Słowikowski Piotr Jurowce 1000 m
36 Konecka Klaudia Białystok 1000 m
37 Sowa Sylwester Elbląg 1000 m
38 Mikutowicz Renata Pięciowłóki 1000 m
39 Kolęda Albert Mazurki 32 1000 m
40 Karpacz Katarzyna Białystok 1000 m
41 Grzymała Eliza Czerwonki 1000 m
42 Bojar Paweł Warszawa 1000 m
43 Kondraciuk Paweł Białystok 1000 m
44 Wołosik Dominik Białystok 1000 m
45 Ostrowski Paweł Białystok 1000 m


Wyświetleń: 1347

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ