Adventure Challenge - Śladami Wielkiej Stopy

Zapraszamy na niezwykłą przygodę w czasach zarazy. Kultowa impreza Adventure Challenge powraca w specjalnej edycji! Doskonały sposób na weekendowy spacer z dala od zgiełku i przepełnionych miejsce.

Edycja specjalna bo dostosowana do sytuacji, ale za to niemniej ekscytująca! Przewidujemy dwie formuły - DLA DOROSŁYCH i dla CAŁYCH RODZIN.

Waszym zadaniem będzie wytropienie Wielkiej Stopy, która zadomowiła się na obrzeżach miasta podczas gdy my siedzieliśmy w domach.

ZASADY są bardzo proste:

- 9 maja wszyscy zapisani otrzymają na maila link do mapy (fragment Sopotu) z punktami do odnalezienia!
- W wskazanych punktach znajdziecie tabliczki z kodem QR. Po sczytaniu kodu smartphonem, wyświetli wam się
- zagadka
lub zadanie do wykonania
lub obiekt do znalezienia
lub zadanie sprawnościowe do wykonania (dla dzieci)
oraz literki, których później utworzycie hasło!
- Hasła wraz z adresem korespondencyjnym wysyłacie na naszego maila biuro[@]blackandyellow.pl do wieczora 10 maja.

Dla wszystkich uczestników, którzy dorwą Wielką Stopę mamy dyplomy, a dla dzieci drobne upominki, które wyślemy pocztą po zakończeniu imprezy.

- Zapisuje się TYLKO kapitan drużyny, na którego maila wyślemy linka do mapy ⤵
FORMUŁA DLA DOROSŁYCH: do 3 osób
FORMUŁA RODZINNA: do 2 osób dorosłych i 3 dzieci

- Do zabawy potrzebny wam będzie smartphone z GPSem i aplikacja do sczytywania kodów QR. Kod QR, QR Code to alfanumeryczny, dwuwymiarowy, matrycowy, kwadratowy kod graficzny, który umożliwi nam zakodowanie dla was zadań i liter.

UWAGA
Apelujemy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Noszenie maseczek, rękawiczek i zachowaniu odległości od siebie. Gwarantujemy, że Wielka Stopa nie roznosi wirusa i dobrze by było, gdybyśmy stwora nie zarazili ;)

Wyświetleń: 830

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ