Biegiem po żarcie

Biegamy, żeby jeść i jemy, żeby biegać! Jest to motyw przewodni każdego realizowanego przez nas biegu!

Wydarzenie Biegiem po żarcie to kolejny projekt, który przygotowaliśmy dla Was w tym roku i jednocześnie jedyny, który odbywa się tylko i wyłącznie w wersji wirtualnej. Oznacza to, że wyzwanie możesz zrealizować w każdym miejscu na świecie!

Głównym celem wydarzenia jest dbanie o nasze zdrowie psychiczne poprzez aktywność, a także wsparcie ciężko doświadczonej przez pandemię branży gastronomicznej, która jest nam bardzo bliska. Każdy z nas kocha biegać i macie swoje ulubione knajpy - dlatego zróbcie z nami coś dobrego!

Zasady są bardzo proste! Realizujesz trening w jakiejkolwiek formie. Zalecamy 5 km, ale możecie śmiało to wymienić na inne dowolne 30 minutowe ćwiczenia choćby w domu! Tego samego dnia, a najlepiej zaraz po treningu musicie zjeść szamę! ♥ Może to być dosłownie wszystko - pizza, burger, sushi, sałatka, a nawet pączek, lody, czy schaboszczak - tutaj macie pełną dowolność! :D

To nie wszystko! Dla każdego uczestnika czekać będą wyjątkowe medale, które zostaną specjalnie przygotowane na tę okazję!

Wyświetleń: 4946

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ