Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mrozowski Sławomir | Sopot | CYKLO Sopot | opłacono | ||
2 | Pragier Arkadiusz | Gdynia | CYKLO Sopot | MercuryWeb | opłacono | |
3 | Leo Michał | Gdynia | CYKLO Sopot | opłacono | ||
4 | Kropidłowski Krzysztof | Główczyce | CYKLO Sopot | Morpol Racing Team | opłacono | |
5 | Cybulski Zbyszek | Gdańsk | CYKLO Sopot | opłacono | ||
6 | Kamin Krzysztof | Reda | CYKLO Sopot | opłacono | ||
7 | Piątek Piotr | Rumia | CYKLO Sopot | Nautiqus | opłacono | |
8 | Walaszkowski Patryk | Gdynia | CYKLO Sopot | opłacono | ||
9 | Wojczak Krzysztof | Słupsk | CYKLO Sopot | Morpol Racing Team | ||
10 | Cieślikiewicz Maria | Gdańsk | CYKLO Sopot | opłacono | ||
11 | Rogowski Jacek | Kościerzyna | CYKLO Sopot | KSR KOSCIERZYNA | opłacono | |
12 | Jańczak Tomasz | Gdańsk | CYKLO Sopot | CompleXsports | opłacono | |
13 | Rozenkranz Leonard | Gdańsk | CYKLO Sopot | opłacono | ||
14 | Dolny Marek | Skarszewy | CYKLO Sopot | Skarszewy Cycle Team | opłacono | |
15 | Kowalczyk Jarosław | Tczew | CYKLO Sopot | GK Gryf Tczew | opłacono | |
16 | Zawisza Dariusz | Gdańsk | CYKLO Sopot | BCT TEAM | opłacono | |
17 | Ćwik Damian | Gdynia | CYKLO Sopot | |||
18 | Bogdziewicz Michał | Gdańsk | CYKLO Sopot | Apteka Gemini | opłacono | |
19 | Zieliński Artur | Starogard Gdański | CYKLO Sopot | GKSTG | opłacono | |
20 | Matusewicz Marian | Białogóra | CYKLO Sopot | PGE Krokowa Team | opłacono | |
21 | Krzyżak Jakub | Gdynia | CYKLO Sopot | EDF Trek Gdynia | opłacono | |
22 | Derheld Łukasz | Gdynia | CYKLO Sopot | EDF Trek Gdynia | opłacono | |
23 | Klejnowski Zbigniew | Zalewo | CYKLO Sopot | MAPEI TEAM POLAND | ||
24 | Zielonka Maciej Zielonka | Sopot | CYKLO Sopot | |||
25 | Miszewski Jan | Gdańsk | CYKLO Sopot | GTW GEDANIA | opłacono | |
26 | strzecki piotr | gdynia | CYKLO Sopot | Nypel | opłacono | |
27 | szczypior marcin | skarszewy | CYKLO Sopot | Skarszewy cycle team | opłacono | |
28 | Rafalska Sabina | Gdynia | CYKLO Sopot | NEXUS Team | opłacono | |
29 | Stankiewicz Wiktor | Gdańsk | CYKLO Sopot | Dolina Noteci Rowersi Racing Team | ||
30 | Sadowski Andrzej | Gdańsk | CYKLO Sopot | Bursztynowe Smoki Jubinale | opłacono | |
31 | TOMASZEWICZ ANDRZEJ | GDAŃSK | CYKLO Sopot | Team Goldwell | opłacono | |
32 | Tracz Igor | Ełganowo | CYKLO Sopot | Dolina Noteci Racing Team | ||
33 | Łuczyński Janusz | Gdańsk | CYKLO Sopot | opłacono | ||
34 | Romanowski Mateusz | Stare Pole | CYKLO Sopot | GKSTG | opłacono | |
35 | IARYGIN PAVEL | Kaliningrad | CYKLO Sopot | |||
36 | Bolshakova Victoria | Kaliningrad, Russia | CYKLO Sopot | |||
37 | Gortat Bogumił | Dobrzęcino | CYKLO Sopot | Morpol Racing Team | ||
38 | Rozmus Wiktor | Gdańsk | CYKLO Sopot | opłacono | ||
39 | Habaj Piotr | Gdynia | CYKLO Sopot | Norda Active Team | ||
40 | Grodzki Marek | Gdańsk | CYKLO Sopot | opłacono | ||
41 | Mydlarski Jarosław | Gdynia | CYKLO Sopot | opłacono | ||
42 | jarocki jacek | braniewo | CYKLO Sopot | opłacono | ||
43 | Rogowski Leszek | Gdańsk | CYKLO Sopot | Oprychy Team | ||
44 | Wanat Kazimierz | Gdynia | CYKLO Sopot | Żuchliński Rowery | opłacono | |
45 | Należyty Paweł | Gdynia | CYKLO Sopot | Intel Technology Poland | opłacono | |
46 | Kuczorska Katarzyna | Rumia | CYKLO Sopot | VO2max MTB Team | opłacono | |
47 | Howis Małgorzata | Stargard | CYKLO Sopot | STC Stargard | ||
48 | Zielińska Kinga | Gdańsk | CYKLO Sopot | opłacono | ||
49 | Radzikowski Edward | Kębłowo | CYKLO Sopot | opłacono | ||
50 | Dajek Janusz | Gdańsk | CYKLO Sopot | Flash Team | opłacono | |
51 | radny dariusz | gowino | CYKLO Sopot | 4mmol clinic | opłacono | |
52 | Szotowicz Monika | Stargard | CYKLO Sopot | STC Stargard | ||
53 | Rzepka Marek | Gdańsk | CYKLO Sopot | SAG Sport Team | opłacono | |
54 | Gruba Piotr | Gdańsk | CYKLO Sopot | Powersystem/VeloGd | opłacono | |
55 | Szulczyk Benedykt | Pszczolki | CYKLO Sopot | G.K. GRYF TCZEW | opłacono | |
56 | TOKMINA Aleksander | sopot | CYKLO Sopot | |||
57 | Ruciński Jakub | Sopot | CYKLO Sopot | Bike U Up | ||
58 | Pytel Marcin | Gdańsk | CYKLO Sopot | opłacono | ||
59 | Wójtowicz Paweł | Rumia | CYKLO Sopot | Federal Mogul Race Team | opłacono | |
60 | Paczkowski Maciej | Reda | CYKLO Sopot | Sekcja Młodych NSZZ Solidarność | opłacono | |
61 | Kozieł-Dworski Szymon | Wejherowo | CYKLO Sopot | opłacono | ||
62 | Sekida Mateusz | Gdynia | CYKLO Sopot | NORDA ACTIVE TEAM | opłacono | |
63 | Bielecki Jarosław Bielecki | Elbląg | CYKLO Sopot | opłacono | ||
64 | Bielecki Jarosław Bielecki | Elbląg | CYKLO Sopot | |||
65 | Bielecki Jarosław Bielecki | Elbląg | CYKLO Sopot | |||
66 | Bielecki Jarosław Bielecki | Elbląg | CYKLO Sopot | |||
67 | Wysiecki Mirosław | Gdańsk | CYKLO Sopot | opłacono | ||
68 | Dettlaff Jerzy | Czymanowo | CYKLO Sopot | IKS WiatrSerwis | opłacono | |
69 | Ciskowski Michał | Gdynnia | CYKLO Sopot | ACEL | opłacono | |
70 | Cyra Jarosław | Kościerzyna | CYKLO Sopot | Baszta Bytów | opłacono | |
71 | Zabrocka Aleksandra | Kościerzyna | CYKLO Sopot | Baszta Bytów | opłacono | |
72 | Kurzyk Kamil Kurzyk | Gdańsk | CYKLO Sopot | Fala | opłacono | |
73 | Kulesza Jacek | Gdynia | CYKLO Sopot | |||
74 | Lorkowska Bożena | Gdańsk | CYKLO Sopot | Belta Team Gdańsk | opłacono | |
75 | Lorkowska Weronika | Gdańsk | CYKLO Sopot | Belta Team Gdańsk | opłacono | |
76 | Godzisz Michał | Gdynia | CYKLO Sopot | opłacono | ||
77 | Lorkowska Beata | Gdańsk | CYKLO Sopot | Belta Team Gdańsk | opłacono | |
78 | Kowalczyk Magdalena | Gdańsk | CYKLO Sopot | SPORTEVO | opłacono | |
79 | Sosnowski Łukasz | Więcbork | CYKLO Sopot | TKKF Wodnik Więcbork | opłacono | |
80 | Tymiński Wojciech | Starogard Gdański | CYKLO Sopot | GK STG | ||
81 | TREPCZYK DARIUSZ | WEJHEROWO | CYKLO Sopot | Fota Groblewski MTB Team | opłacono | |
82 | Wawrzyniak Marcin | Gdynia | CYKLO Sopot | AMW | opłacono | |
83 | Heleniak Adam | Gdańsk | CYKLO Sopot | Old School MTB Gdańsk | ||
84 | Goliński Mariusz | Gdynia | CYKLO Sopot | EDF Trek Gdynia | opłacono | |
85 | Gordon Aleksandra | Gdańsk | CYKLO Sopot | opłacono | ||
86 | Banach Ryszard | Gdansk | CYKLO Sopot | BanachBrothers | opłacono | |
87 | Gołębicki Paweł | Gdańsk | CYKLO Sopot | Torus Team Gdańsk | opłacono | |
88 | Bączkiewicz Zbigniew | TORUŃ | CYKLO Sopot | opłacono | ||
89 | Kaczorowski Tomasz | Gdańsk | CYKLO Sopot | BikeAcademy | opłacono | |
90 | WIELICKI TOMASZ | GDAŃSK | CYKLO Sopot | opłacono | ||
91 | Noga Marcin Noga | Gdańsk | CYKLO Sopot | opłacono | ||
92 | Skowronska Katarzyna | Gdańsk | CYKLO Sopot | opłacono | ||
93 | Wika Piotr | Rewa | CYKLO Sopot | opłacono | ||
94 | Modlińska Beata | Rumia | CYKLO Sopot | opłacono | ||
95 | Jagmin Radosław | Pruszcz Gdański | CYKLO Sopot | 4 mmol clinic | opłacono | |
96 | Wiśniewski Michał | Gdańsk | CYKLO Sopot | Triathlon Trójmiasto | opłacono | |
97 | Repiński Tomasz | Kościerzyna | CYKLO Sopot | EDF Trek Gdynia | opłacono | |
98 | Lipski Marcin | Jastrzębia Góra | CYKLO Sopot | |||
99 | Górska-Sierońska Wioleta | Gdynia | CYKLO Sopot | www.gammafinanse.pl | ||
100 | Sieroński Marcin | Gdynia | CYKLO Sopot | www.gammafinanse.pl | opłacono |
Wyświetleń: 15309