Go! Lasy
10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Pałamar Krzysztof Szczecin 10 km XL opłacono
2 Piesik Sławomir Starogard Gdański 10 km XL opłacono
3 Karpiński Przemysław Starogard Gdański 10 km XL opłacono
4 Pawłowski Kamil Starogard Gdański, pow. starogardzki 10 km opłacono
5 Cieśla Beata Goleniow 10 km Zabiegani Goleniów S opłacono
6 Kaszczyk Weronika Gdansk 10 km Monchita Team S opłacono
7 Saldana Cristian Gdansk 10 km Monchita Team S opłacono
8 Nierzwicki Wiktor Starogard Gdański 10 km Samrun Stg opłacono
9 Żurawska Monika Reda 10 km M opłacono
10 Wysocki Patryk Tuchola 10 km M opłacono
11 Zdrojewski Patryk Starogard Gdański 10 km XL opłacono
12 Wolska Aleksandra Mosty 10 km L opłacono
13 Kurszewski Przemysław Czarna Woda 10 km Stowarzyszenie Miłośników Czarnej Wody XL opłacono
14 BOJAN Andrzej Gdynia 10 km Anddach L opłacono
15 Kopij Julianna Główczyce 10 km L opłacono
16 Szyca Mateusz Starogard Gdański 10 km On the way to dreams XL opłacono
17 Matyskiel Anita Gdańsk 10 km ETT - Elbląg Triathlon Team S opłacono
18 Ćwikliński Krzysztof Zawada 10 km XL opłacono
19 Ćwiklińska Zosia Zawada 10 km XL opłacono
20 Groth Paulina Klonówka 10 km S opłacono
21 Lewandowski Sławek Kokoszkowy 10 km M opłacono
22 Kułach Lesław Wola Radziszowska 10 km XL opłacono
23 Mateja Paulina Mateja Starogard Gdański 10 km S opłacono
24 Janicki Radek Pelplin 10 km M opłacono
25 Tuszyński Jarosław Gdańsk 10 km M opłacono
26 Kotyczka Cyriak Katowice 10 km Huragan Ligota XL opłacono
27 Rzosiński Paweł Bartoszyce 10 km Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce XL opłacono
28 Szulc Paulina Tuta Starogard Gdański 10 km XXL opłacono
29 Krępa Agnieszka Kraków 10 km Wkurw_team S opłacono
30 Lubowiecka Alicja Wejherowo 10 km XXL opłacono
31 Adamowski Andrzej Elbląg 10 km XXL opłacono
32 Nadrowski Kamil Bełchatów 10 km M opłacono
33 Konarski Leszek Leśna 10 km Nordwalk L opłacono
34 Kurowska Natalia Gdańsk 10 km L opłacono
35 Smoczek Natalia Starogard Gd. 10 km S opłacono
36 Dering Marcin Demlin 10 km L opłacono
37 Klein Ryszard Stargard Gdański 10 km XXL opłacono
38 Klein Marzena Starogard Gdański 10 km XL opłacono
39 Wolszlegier Magdalena Starogard Gdański 10 km XL opłacono
40 Lenkiewicz Andrzej Bądki 10 km L opłacono
41 Smużny Łukasz Wałbrzych 10 km Mad Runners M opłacono
42 Brzoskowska Wiktoria Starogard Gdanski 10 km XL opłacono
43 Burak Piotr Karwiany 10 km L opłacono
44 Butowska Katarzyna Starogard Gdański 10 km S opłacono
45 Urbaniak Marek Gdańsk 10 km SP nr 35 w Gdańsku Oliwie L opłacono
46 Kościelski Mariusz Gdynia 10 km COM-DKM M opłacono


Wyświetleń: 4316

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ