Cała Polska, "Pierwszy charytatywny bieg - bieg dla Michalinki - Fundacja "Szlachetny Gest" - WIRTUALNY.
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pęcka Beata Sosnowiec 10 km opłacono BM
2 Mierzwinska Iga WROCŁAW 10 km 35.00 PLN
3 Antowska Maja J 10 km opłacono BM
4 Brożyńska Dorota Leszczyny 10 km 30.00 PLN
5 Pietrzykowska Magdalena Dalekie-Tartak 10 km 30.00 PLN
6 Szaja Wiktoria Krapkowice 10 km Desperados Uszyce 30.00 PLN
7 Konarski Leszek Leśna 10 km 45.00 PLN
8 Jabłońska Sylwia Kraków 10 km opłacono BM
9 Rogiński Artur Marki 10 km Markowi Biegacze opłacono BM
10 Mielczarek Paweł Marki 10 km Markowi Biegacze opłacono BM
11 Ziarko Joanna WARSZAWA 10 km opłacono BM
12 Rzosiński Paweł Bartoszyce 10 km Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce opłacono BM
13 Różańska Patrycja Katarzynopole 10 km 30.00 PLN
14 ZABOROWSKI MACIEJ JAROCIN 10 km Ruch Przyjaciół Harcerstwa ZHP Jarocin 40.00 PLN
15 Urbaniak-Barcik Anna Libiąż 10 km opłacono BM
16 Szymczak Barbara Bydgoszcz 10 km opłacono BM
17 Jadach Magdalena Tarnobrzeg 10 km opłacono BM
18 Pióro Agnieszka Mińsk Mazowiecki 10 km opłacono BM
19 Urban Ewelina Dębnica Kaszubska 10 km opłacono BM
20 Matera Aleksandra Katowice 10 km opłacono BM
21 Mężyński Jacek Siedlce 10 km opłacono BM
22 Mężyńska Anna Siedlce 10 km opłacono BM
23 Barańska Agnieszka Popielów 10 km opłacono BM
24 Goławski Janusz Kotuń 10 km WLKS Siedlce - Nowe Iganie 30.00 PLN
25 Aleksiuk Marcin Siedlce 10 km opłacono BM
26 Białek Agnieszka Drzewica 10 km opłacono BM
27 Nowocień Izabela Kotuń 10 km Centrum treningu TRX opłacono BM
28 Apanowicz Marta Elbląg 10 km Oddam Obiad Elbląg opłacono BM
29 Wójcik Marta Częstochowa 10 km opłacono BM
30 Uniowski Tomasz Lublin 10 km Ćmy barowe opłacono BM
31 Wiewiórka Ernest Siedlce 10 km opłacono BM
32 Ferrarius Katarzyna Ludmiła Gdańsk 10 km opłacono BM
33 Pudrzyńska Marta Rybieniec 10 km opłacono BM
34 Micor Jolanta Łódź 10 km #happyrunners opłacono BM
35 Schoepe Joanna Międzychód 10 km opłacono BM
36 Kapuścik Paweł Struvenhutten 10 km 40.00 PLN
37 Zdunek Małgorzata Siedlce 10 km opłacono BM
38 Rudzik Iwona Warszawa 10 km opłacono BM
39 Tomczak Natalia Brzeg 10 km 30.00 PLN
40 Rakowska-Moczadło Ewa Ostrów Mazowiecka 10 km Pyza na polskich dróżkach opłacono BM
41 Kaczyński Emil Gdańsk 10 km opłacono BM
42 GÓRNA MAJA BIELSKO BIAŁA 10 km opłacono BM
43 DOBROCINSKI KAROL Hecznarowice 10 km opłacono BM
44 Chronowska Justyna Katowice 10 km opłacono BM
45 Wąsik Izabela Warszawa 10 km opłacono BM
46 Raczyńska Monika Łapczyca 10 km 30.00 PLN
47 Brykowska Teresa Pabianice 10 km Ada Team opłacono BM
48 Piełot Paweł Piekary Śląskie 10 km 30.00 PLN
49 Zawłocka Joanna Morawica 10 km opłacono BM
50 Nowak Katarzyna Częstochowa 10 km Bez klubu opłacono BM
51 Mikoś Magdalena Kraków 10 km opłacono BM
52 Redziak Robert Sosnowiec 10 km 30.00 PLN
53 Redziak Iza Sosnowiec 10 km 30.00 PLN
54 Matuszkiewicz Krzysztof Łódź 10 km opłacono BM
55 Demczuk Lilianna Łęczna 10 km Łęczna Biega opłacono BM
56 DOBROCINSKI EWELINA Hecznarowice 10 km opłacono BM
57 DOBROCINSKA EWELINA DOBROCINSKA Hecznarowice 10 km opłacono BM
58 Turzyńska Beata Gdynia 10 km 30.00 PLN
59 Heller Zdzisław Koszalin 10 km herbmaratonow.pl opłacono BM
60 Dragońska Katarzyna Szamotuły 10 km opłacono BM
61 PILARSKA MONIKA CISIE 10 km opłacono BM
62 Bruzda Iwona Skawina 10 km 35.00 PLN
63 ZIÓŁKOWSKA SYLWIA STALOWA WOLA 10 km SKB opłacono BM
64 Wygnańska-Foryt Marta Warszawa (Targówek) 10 km Vege runners opłacono BM
65 Sobolewska Stefania Gliwice 10 km opłacono BM
66 Krygier Jarosław Częstochowa 10 km opłacono BM
67 Koral Jakub Warszawa 10 km opłacono BM
68 Loy Borys Wrocław 10 km opłacono BM
69 Binger Aneta Sępólno Krajeńskie 10 km 30.00 PLN
70 Musiał Mirela Pruszcz 10 km 30.00 PLN
71 Kiwertz Anna Poznań 10 km Run Vegan TEAM 30.00 PLN
72 Kaczyńska Aleksandra Poddebie 10 km 35.00 PLN
73 Kicka Justyna Szczytno 10 km 30.00 PLN
74 Pieniążek Agnieszka Głobikowa 10 km 40.00 PLN
75 Skibińska Małgorzata Warszawa 10 km 35.00 PLN
76 Rosiak Ilona Płock 10 km 30.00 PLN
77 Chęcińska Beata Nowe Chrusty 10 km 35.00 PLN
78 Ulmann Andrzej Pruszcz Gdański 10 km 35.00 PLN
79 Tobisz Ewelina Kiwity 10 km opłacono BM
80 Hejza Magdalena Siedlce 10 km 30.00 PLN
81 Matuk Joanna Kazimierz 10 km 30.00 PLN
82 Korzekwa Michał Kalej 10 km 35.00 PLN
83 Stolarski Patryk Nowa Biała 10 km 40.00 PLN
84 Zdanowska Katarzyna Zdanowska Dąbrówka Ług 10 km Klub Aktywnych Parkrun Skórzec 30.00 PLN
85 Strzalińska Emilia Skórzec 10 km 35.00 PLN
86 Ceglińska Mariola Brzeg Dolny 10 km 30.00 PLN
87 Piotr Świderski Jedlina Zdrój 10 km 30.00 PLN
88 Świderska Izabela Jedlina Zdrój 10 km 30.00 PLN
89 Dębowski Michał Gdańsk 10 km Podatki to kradzież 40.00 PLN
90 Kuczyńska Barbara Wrocław 10 km 30.00 PLN
91 Krajewski Wojciech Piła 10 km 30.00 PLN
92 Urbaniak Marek Gdańsk 10 km SP nr 35 w Gdańsku Oliwie 30.00 PLN
93 Szczepkowska Emilia Warszawa 10 km 40.00 PLN
94 Pawlak Krzysztof Toruń 10 km 40.00 PLN
95 Matyskiel Anita Gdańsk 10 km ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono
96 Gorząch Zbigniew Ciechanów 10 km 40.00 PLN
97 Burska Monika Zaręby 10 km 30.00 PLN
98 Nowak Izabela Częstochowa 10 km Bez klubu 30.00 PLN
99 Bujalski Konrad Jakubiki 10 km Farmacja Tarchomin 30.00 PLN
100 Błaut Agata Borowe 10 km Bez klubu 30.00 PLN


Wyświetleń: 1207

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ